|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kdaj zamenjati četrti obrok?
30.5.2005 8:12:44   
kaja11
Najino prehranjevanje izgleda takole:
- okoli 7.oo dojenje
-okoli 11.00 sadni obrok (razno sadje z jogurtom)
- okoli 14.00 kosilo (zelenjava, krompir,..)
- okoli 17.00 dojenje
- okoli 20.00 rižolino
- ponoči dojenje na dve uri:(
Če "zateži" imava še dodatno dojenje enkrat popoldne.

Kot vidite morava zamenjati še en obrok. Kdaj in s čim ste ga ve? Hrano sva začela uvajati po dopolnjenem 5m, tri goste obroke imava že kakšen mesec... do sedaj je bilo vse v redu.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   kdaj zamenjati četrti obrok?
30.5.2005 10:08:49   
HuAnita
Srečnica! :bravo:
Mi se po 6. bolezni skoraj samo dojimo, ker me že vse boli, ji dajem tudi adaptirano mleko, ki ga spije 1' do 40 ml, potem pa mi ga zbruha čez kakšno uro...:(( :(( :((
takod a ti ne znam svetovati. Poe 3-4 žličke, potem pa me strmo gleda v predel joškičev, češ mami, halo, a 'bu-bu' pa nič?:(

(odgovor članu kaja11)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   kdaj zamenjati četrti obrok?
30.5.2005 14:06:25   
špelica
Jaz imam občutek, da tole tvoje dojenje ni zaradi potrebe(lakota)ampak crkljanja!Še posebno ponoči...mislim, da pri sedmih mesecih(saj je toliko stara ali se motim?)lahko prespi noč brez dojenja.

Sicer pa, po moje, popoldanski obrok zamenjati s kakšnim jogurtom, dopoldanski pa naj bi bil sadje.

Meni se zdi tega dojenja definitivno preveč!

Moj ima 8 mesecev, pa je tudi hotel ponoči jest, dokler mi pediatrinja rekla, da naj ukinem nočno hranjenje in da naj ga malo 'vzojim' glede noči in spanja! Se je zbujal na 3 ure.In je bilo res tako, zdaj spi!

To je moje skromno mnenje, pa lep pozdrav,Špelica
ps.če te kaj več zanima o tem, mi piši privat, ti bom podrobneje opisala...

(odgovor članu kaja11)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Seks po porodu: Ste vedeli?
Približno šest tednov po porodu, ko se konča čišča, naj bi par spet lahko pričel s spolnimi odnosi. Moški seveda nekolik...
Neverjeten trik: Uspavajte dojenčka v eni ...
video
Po internetu je zakrožil nenavaden trik. Neki očka, ki je poskušal na vse mogoče načine uspavati dojenčka, je uspel z ze...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?