|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kdaj na morje?
13.7.2009 20:22:30   
janja.k
Zanima me, kdaj je priporočljivo iti z dijenlkom na morje. Šli bi v mobilno hišico na Pag. Notr je klima, gretje, okrog senca. Vcaj koliko naj bo star otrok?
Hvala in Lep dan!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kdaj na morje?
13.7.2009 20:24:24   
Pingvinčica
Naša je bla 3m, sem pa videla eno družino z en mesec starim.

(odgovor članu janja.k)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kdaj na morje?
13.7.2009 20:24:34   
sabina1345
Mi smo šli pri dveh mesecih, zgodaj spomladi. Bili pa smo v avtodomu. Nič ni bilo narobe. Ponoči smo zakurili in je bilo fajn.

(odgovor članu janja.k)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kdaj na morje?
13.7.2009 20:31:25   
Anonimen
Nekako naj bi priporočali, da bi majhni otroci šli na dopustovanje vsaj za 14 dni, da nimajo stresa zaradi potovanja,... tako sem slišala. Glede starosti pa mislim, da ni omejitve.
Pri prvem smo prvo leto počakali z morjem.
Zdaj bo pa drugi malček star kakšen teden več kot 3 mesece. Pričakujemo, da bo vse bp. Smo si pa izbrali bližjo destinacijo = Istro.

(odgovor članu sabina1345)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kdaj na morje?
13.7.2009 20:43:22   
Anonimen
naša bo stara 5mesecev ko bomo šli...avgusta.s prvim smo šli ko je bil star skoraj 2letiuser posted image ...bomo videli kako bo..upam da ne bo prevroče da bomo lahko se potepali,da vsaj nekaj vidimo ko gremo 1krat na 3letauser posted image ....malo v vozek,ta večji 5let,pa lahko hodi,in gas na potepe in plažooooo..komaj čakamouser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kdaj na morje?
13.7.2009 22:23:39   
glen
Kot berem imate dobre bivalne pogoje in veliko sence kar je pomembno.
Če je še blizu zdravstvena pomoč(za vsak slučaj)mislim da ni merila, lahko greste že s 14 dni starim user posted image .
Če se boš ti dobro počutila,zakaj ne.
In vedi, da je veliko odvisno od tebe oz. vas,če ste tip človeka ki ne komplicira nebo problema,če pa si tip ki komplicira in boš na dopustu živčna razvalina in non stop v strahu ti nepriporočam.
Ljudje smo različni.
Enako velja za prvi sprehod.Jaz sem s tamalo, ki je rojena poleti šla na 1. sprehod ko je imela 6 dni ,s tamalim pa ki je rojen pozimi 8 dan.
Prijatelca pa je šla na prvi sprehod s tamalo rojeno sept. šele po treh ted. Tudi prav,vsak po svoje in kot se počuti
Srečno pa uživajte

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kdaj na morje?
13.7.2009 22:34:11   
gita10
Jaz sem prvič šla z njim na morje še preden je bil star 1 mesec in ni bilo nobenih problemov. Če je otrok zdrav ne vem če ni čisto vseeno ali si z njim na morju ali doma. Rojen je bil v začetku junija in do konca septembra sva bila na morju vsaj 5x. Se mi zdi, da je nekje od 3 leta naprej težje biti z njim na morju kot pa z dojenčkom - je bolj sebi nevaren, pa še zvečer ne moreš nikamor, ker je zaspan pa ni več v vozičku.

(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kdaj na morje?
14.7.2009 9:43:08   
fusia
Če imaš tako udobje, kot naštevaš, po moje sploh ni problema kdaj greš. Mi smo šli prvič na morje ko je bil star štiri mesece, bili smo v apartmajih brez klime pa je bilo OK. Zaradi starosti otroka bi šli tudi že prej, ampak je itak rojen pozimi tako da je bil do poletja že toliko star. Drugič je bil star 6 mesecev in smo šli enako kot vi na Pag v mobilne hišice. Ker je bilo peklensko vroče in te hišice se zelo segrejejo je res nujno, da imaš klimo. imeli smo se pa super.

(odgovor članu gita10)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kdaj na morje?
14.7.2009 22:03:42   
Deja
Naš je bil star 4 mesece ko smo šli prvič...
drugič smo šli ko je bil star 5 mesecev,
naslednjič gremo ko bo star pol leta. za vsako smo šli za 14dni in za vsako v kamp prikolico - brez klime v senčki...
problemov ni bilo...
če je bilo fejst vroče sem ga slekla, če ne pa oblekla.... nisem nič komplicirala....


_____________________________

21.6.2008-najlepši dan mojega življenja-postala sem gospa!!!
22.1.2009-smo dočakali našega princa...

http://www.ringaraja.net/sn/personalpage_user.asp?show=3&memID=1108329586


(odgovor članu fusia)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Plenice po izbiri Sekcije medicinskih sest...
Pri izbiri izdelkov za najmlajše smo starši zelo pozorni, zato je bolje izbrati takšne, za katerimi stojijo strokovnjaki...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?