|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Hotel za družinico
15.7.2009 22:11:26   
takotako
Rabim kak nasvet kje kupiti kak vikend paket za brata od mojga, ki ima okroglo pa še dojenčka dobita. In ker zdaj čez poletje ne gresta nikamor sva se odločla da jima podariva kak vikend paket, katerega bosta rezervirala sama ko bosta želela iti.

A mi lahko svetujete kateri hotel naj izbereva? Tako da bo kje v okolici za hodit z vozičkom pa da bo bazen al kaj jaz vem kaj?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Hotel za družinico
16.7.2009 6:52:06   
biba07
Ojla, jaz bi ti svetovala Park Hotel Bohinj. Dober mesec nazaj smo bili mi tam z 23 mesečno hčerko in morem reči, da je ful vredu. Sploh zato, ker je zraven vodni park Bohinj, kateri je narejen tudi za tako male otoke in naša je zelo uživalauser posted image . Malo poglej na njihovo internetno stran pa boš vidla če ti odgovarja http://www.bohinj-park-hotel.si/.

(odgovor članu takotako)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Hotel za družinico
2.8.2009 12:45:34   
danana
Meni se pa zdi dobra varijanata, če kupita bon pri agenciji Sonček in si potem sama zbereta lokacijo. Imajo pa zelo velik izbor od morja, toplic do hribov. Pa bon velja eno leto.

(odgovor članu biba07)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Hotel za družinico
2.8.2009 13:03:27   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: biba07

Ojla, jaz bi ti svetovala Park Hotel Bohinj. Dober mesec nazaj smo bili mi tam z 23 mesečno hčerko in morem reči, da je ful vredu. Sploh zato, ker je zraven vodni park Bohinj, kateri je narejen tudi za tako male otoke in naša je zelo uživalauser posted image . Malo poglej na njihovo internetno stran pa boš vidla če ti odgovarja http://www.bohinj-park-hotel.si/.


samo denarnico si fino obložiuser posted image

2 noči za nas tri 400 euruser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu biba07)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Hotel za družinico
2.8.2009 13:06:30   
Arwenko
Hotel Bolfenk na Pohorju. :) Lušten bazen in savne za spočit se, svež zrak, ogromno možnosti za sprehode, cena pa relativno zmerna, jaz bi priporočala.

Potem pa recimo Logarska dolina, je pa tudi malo dražje.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Aplikacija Gorski vodnik – pomoč na poti v...
Več kot 10.000 kilometrov je skupna dolžina planinskih poti, ki so jih posneli z GPS aparati. Podatke so zbirali več kot...
Z avtodomom po Sardiniji
photo
Piombino je pristanišče na zahodni obali naših gurmanskih sosedov. Na s soncem obsijanem parkirišču smo nestrpno pričako...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?