|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Rdeča lulica
19.7.2009 13:23:06   
memole80
Pozdravljeni!

Najina hčerka ima že 2. dan zelo rdečo lulico. POskusili smo ji namazati, pa ne pomaga. Sestrična mi je rekla, da je to od zobkov! A je možno? Kaj bo kar samo zginilo? Se mi zdi, da je koža kar precej hrapava....
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Rdeča lulica
19.7.2009 13:54:24   
jakaracman
Joj vse pa tudi ni pripisati zobkom.Če ima naša take težave, jo umijem z kamilcami( jih ne pustim predolgo notri, da so bolj blage) in bepanten plus.

(odgovor članu memole80)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Rdeča lulica
19.7.2009 15:00:08   
Najaa
Spodaj lahko imajo vnetje zarad zobkov, ja. Rdeče okoli spolovila in ritko. Jaz ji vedno namažem z ribjim mazilom in je takoj dobro.

(odgovor članu jakaracman)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Rdeča lulica
19.7.2009 23:15:43   
TEJAR
lp
moja hčerka je tudi imela vnetje ritke oz kar čudno hrapavo kožo
in sem poklicala sestrično ki je medicinska sestra in je takoj rekla da so to glivice ki se zelo rade pojavijo v poletnih časih ko je vroče
mazala sem jo en teden s kremko CANASTEN ki jo uporabljamo za unetje spolovil pri odraslih
je bilo po 2 dneh že dobro ampak moraš mazat cel teden da se ne ponovijo
aja pa namažeš 3krat na dan s kremo takoj čez pa še malo hladilne kreme da lulanje takoj ne ispere kreme

upam da sm kej pomagala

(odgovor članu memole80)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Rdeča lulica
20.7.2009 8:54:25   
memole80
IZVIRNO SPOROČILO: TEJAR

lp
moja hčerka je tudi imela vnetje ritke oz kar čudno hrapavo kožo
in sem poklicala sestrično ki je medicinska sestra in je takoj rekla da so to glivice ki se zelo rade pojavijo v poletnih časih ko je vroče
mazala sem jo en teden s kremko CANASTEN ki jo uporabljamo za unetje spolovil pri odraslih
je bilo po 2 dneh že dobro ampak moraš mazat cel teden da se ne ponovijo
aja pa namažeš 3krat na dan s kremo takoj čez pa še malo hladilne kreme da lulanje takoj ne ispere kreme

upam da sm kej pomagala



Najlepša hval. Bomo poskusili....pa javim. :)

(odgovor članu TEJAR)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Rdeča lulica
20.7.2009 10:59:42   
nia5
Pri nas pomaga pri vneti ritki le praška pasta, za glivice pa priporočajo Canesten.

_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu memole80)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Rdeča lulica
21.7.2009 14:39:56   
symona
Pozdravljene!

Mene pa zanima, ali lahko canesten uporabljam tudi vnetje lulike pri hčerki (3 leta)?

(odgovor članu nia5)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Rdeča lulica
22.7.2009 7:13:21   
ksenjak
Canesten lahko uporabljaš brez problema, le da ne vem, če bo za vnetje kaj pomagalo. Po mojem pomaga bolj pri glivičnih obolenjih.

lp

(odgovor članu symona)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Rdeča lulica
22.7.2009 15:21:35   
memole80
IZVIRNO SPOROČILO: TEJAR

lp
moja hčerka je tudi imela vnetje ritke oz kar čudno hrapavo kožo
in sem poklicala sestrično ki je medicinska sestra in je takoj rekla da so to glivice ki se zelo rade pojavijo v poletnih časih ko je vroče
mazala sem jo en teden s kremko CANASTEN ki jo uporabljamo za unetje spolovil pri odraslih
je bilo po 2 dneh že dobro ampak moraš mazat cel teden da se ne ponovijo
aja pa namažeš 3krat na dan s kremo takoj čez pa še malo hladilne kreme da lulanje takoj ne ispere kreme

upam da sm kej pomagala



Hvala TEJAR, je pomagalo. :)

(odgovor članu TEJAR)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Rdeča lulica
22.7.2009 22:27:44   
TEJAR

no sem zelo vesela da sem lahko s svojim nasvetom pomagala
uglavnem mi imamo canasten vedno na zalogi in gre z nami sedaj tudi na dopust
jupi!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu memole80)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Rdeča lulica
23.7.2009 13:49:05   
symona
A ve katera še za kako kremo, s čim ji naj mažem luliko, ker jo srbi in se nonstop "čoha".

(odgovor članu TEJAR)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Rdeča lulica
23.7.2009 14:52:27   
memole80
Poskusi s Canestenom. Naša se je tudi praskala. V roku 2 dni, tako kot je napisala TEJAR, je bilo veliko boljše.user posted image

(odgovor članu symona)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Rdeča lulica
23.7.2009 14:59:23   
nia5
IZVIRNO SPOROČILO: symona

A ve katera še za kako kremo, s čim ji naj mažem luliko, ker jo srbi in se nonstop "čoha".



Odvisno od česa jo srbi. Variante so: bepanthen mazilo, praška pasta, puder, canesten, sudokrem


_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu symona)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj starši poljubljajo svoje otroke na u...
Odgovornost staršev je, da otroku pokažejo pomembnost poljuba. Poljub je dejanje, s katerim pokažemo, da nekoga ljubimo,...
BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?