|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Bolečine v križu
5.6.2005 10:48:40   
devička
Joj, mene pa danes tako križ boliii, prej pa nič. Sem v 14/15 tednu in se mi zdi to kr mal prekmalu, kaj mislite? Je imela še katera v tem obdobju probleme s križem? Kaj narediti? Je masažica dovoljena?
Upam, da je krivo zgolj vreme:zmeden:
Lep in sončen dan, kljub vremenu,
S.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Bolečine v križu
5.6.2005 10:54:43   
ameli
Jaz do danes še nisem imela teh težav. Bolečine uspešno preganjam z redno telovabo. Najbolje priporočajo plavanje (če nimaš izcedka, tako kot jaz) Mislim, da bo vse OK, če te tvoj :love:nežno zmasira s kakšnim oljem.

(odgovor članu devička)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Bolečine v križu
5.6.2005 10:59:07   
devička
Jaz se bolj bojim, da ni kaj narobe. KO me je v prejšnji nosečnosti začel bolet hrbet, sem imela SS. Zato zdaj tak strah ...

(odgovor članu devička)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Bolečine v križu
5.6.2005 11:01:35   
ameli
ojoj:(, sedaj razumem. Pozabi na moje prejšnje predloge in raje počivaj.
Masaža pa verjetno ne bo škodila, ali pa te naj vsaj boža po bolečem predelu, to zelo paše, preverjeno.
:metulj::metulj::metulj: vse naj tebi in tvoji:duda:
Nič bat, vse bo OK:rozica:

(odgovor članu devička)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Bolečine v križu
5.6.2005 11:05:16   
Anonimen
V prvi nosečnosti me je tudi tam nekje bolel križ tako hudo, trajalo je par dni pa je bilo bolje. V drugi nosečnosti me je tudi bolel križ ampak malo pozneje in manj kot prvikrat.
Mislim da je to normalno.

(odgovor članu devička)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   Bolečine v križu
5.6.2005 12:05:10   
mauri
Mene s presledki boli že kakšen mesec in pol, pa sem v 15. tednu. Sicer niti sama dobro ne vem ali je križ ali trtica ali pa ritne kosti, ker se bolečina seli. Včeraj pa me je prav močno zagrabilo, tako da sem komaj nogo dvignila, danes pa spet nič.
Jaz se tolažim, da je to zaradi tega ker sem skoraj dva meseca preležala zaradi slabosti, zdaj pa hodim na telovadbo in sprehode in upam da bo minilo.

Lep podravček vsem!
mauri

(odgovor članu devička)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Bolečine v križu
5.6.2005 20:04:00   
chips
Ja tudi jaz imam te probleme s bolečino v križu,itd...In tudi jaz sem bila sedaj 2 meseca v bolniški zaradi slabosti ampak sedaj me pa že skoraj en mesec boli full križ oz. od vratu do trtice vse,kolki,...
Ampak sedaj moram iti pa v službo mi ni hotel podaljšati bolniške.V službi pa skoz stojim in ne vem kako bo kaj s tem ,ker delam v gostinstvu moraš biti skoz nasmejan,....
Jaz pa nevem če bom lahko .

(odgovor članu devička)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Bolečine v križu
5.6.2005 21:14:00   
devička
Joj, punce, hvala za vaše odgovore, upam, da bodo bolečine kmalu minile. Me pa zraven tut mal boli trebušček, kot pred M. A je vas tudi kdaj to težilo? Najbrž to izvira iz hrbta, a ne? Sem se pa danes mal razvajala v Zemonu in takrat je bila bolečina kar malo znosnejša, hmmmm ...
Najlepši pozdravček vsem rr-ovkam,
S.

(odgovor članu devička)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?