|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Poštni nabiralnik
17.7.2009 8:46:15   
Anonimen
Ker mamo zadnje čase neke frke z pošto me zanima lai lahko imam svoj nabiralnik čeprav smo v eni hiši tri družine?Je pa spet problem v tem,da včasih poštar kar na cesti ali če je kdo zunaj da vso pošto tistemu.Se lahk na pošti nekak zmeni al zahteva,da se tega ne dela,da mora vrčt v nabiralnik pošto tistemu,ki je namenjena?Ker se je že zgodlo da marsikaterega računa nismo dobli.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Poštni nabiralnik
17.7.2009 8:53:55   
Lunca1
To bi bilo najbolje se dogovorit s poštarjem in mu tudi pojasnit zakaj tako. A v hiši se pa ne morete zmenit, da bi se pošta pravilno delila???

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Poštni nabiralnik
17.7.2009 8:54:47   
CUKRČEK
seveda iamte lahko svoj "kaslc". Se lepo priimek napiše nanj in zahteva, da se pošta deli.

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Poštni nabiralnik
17.7.2009 8:55:41   
puncica
pri nas mamo tud štalo s tem, ker tašča in tast sta doma neki hiš naprej, vsi se isto pišemo in pol včasih kr tam vse pusti, namest da bi k nam nosil user posted image

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Poštni nabiralnik
17.7.2009 8:55:45   
**Tinkara78**
IZVIRNO SPOROČILO: Florina

Ker mamo zadnje čase neke frke z pošto me zanima lai lahko imam svoj nabiralnik čeprav smo v eni hiši tri družine?Je pa spet problem v tem,da včasih poštar kar na cesti ali če je kdo zunaj da vso pošto tistemu.Se lahk na pošti nekak zmeni al zahteva,da se tega ne dela,da mora vrčt v nabiralnik pošto tistemu,ki je namenjena?Ker se je že zgodlo da marsikaterega računa nismo dobli.


Lahko narediš varianto "poštno ležeče". Ali pa daš vpadljiv nabiralnik z velikim napisom vašega priimka, sigurno ne bodo spregledali.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Poštni nabiralnik
17.7.2009 8:56:04   
Anonimen
Glej jaz nikoli ne jemljem iz nabiralnika druge pošte svojo ostalo pa pustim določeni pa poberejo vso ven potem pa talajo kao okoli...zato sem rekla,da bi mela svoj nabiralnik.Poštrarji pa se nonstop menjujejo tak,da bo potem mogla it na pošto in vsakemu posebej povedat.

(odgovor članu Lunca1)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Poštni nabiralnik
17.7.2009 9:13:23   
Anonimen
Poštar bi moral izročati tistemu, katermu je namenjena pošta. Tud če gre za navadno pošto. Če želiš realizirat, da vam posebi izroča, si omislte nabiralnik, pol pa na pošto sporoč zahtevo, da vam daje pošto v kaslc. Sporoč šefu al šefinji, ki ima te stvari čez na pošti. Bo že ona pol odredila poštarjem.

< Sporočilo je popravil Repka -- 17.7.2009 9:14:16 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Poštni nabiralnik
17.7.2009 9:27:15   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Florina

Poštrarji pa se nonstop menjujejo tak,da bo potem mogla it na pošto in vsakemu posebej povedat.


Vedno manj te razumem. Poštarji se menjajo, a izročajo pošto vsakemu, ki pride mimo, tud, če ni za njega. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Poštni nabiralnik
17.7.2009 11:55:24   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

IZVIRNO SPOROČILO: Florina

Poštrarji pa se nonstop menjujejo tak,da bo potem mogla it na pošto in vsakemu posebej povedat.


Vedno manj te razumem. Poštarji se menjajo, a izročajo pošto vsakemu, ki pride mimo, tud, če ni za njega. user posted image


Ja vsakemu ki je zunaj od domačih kajti v hiši smo tri družine pa nima veze keri je zunaj pač tistemu da vso pošo v roke.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   [Brisano sporočilo]
17.7.2009 12:03:37   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Poštni nabiralnik
17.7.2009 13:09:32   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Florina

IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

IZVIRNO SPOROČILO: Florina

Poštrarji pa se nonstop menjujejo tak,da bo potem mogla it na pošto in vsakemu posebej povedat.


Vedno manj te razumem. Poštarji se menjajo, a izročajo pošto vsakemu, ki pride mimo, tud, če ni za njega. user posted image


Ja vsakemu ki je zunaj od domačih kajti v hiši smo tri družine pa nima veze keri je zunaj pač tistemu da vso pošo v roke.



potem predlagam preusmeritev pošte.

aja. uradne pošte pa ne sme dat vsakemu v roke.

< Sporočilo je popravil natasa77 -- 17.7.2009 13:10:06 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Poštni nabiralnik
18.7.2009 7:36:32   
tamiflu
Nabavi si svoj nabiralnik, napiši imena in priimke gor, pa na pošto idi, pa se zmeni.Po moje bi to rešilo problem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Poštni nabiralnik
18.7.2009 18:48:45   
Lilu23
IZVIRNO SPOROČILO: tamiflu

Nabavi si svoj nabiralnik, napiši imena in priimke gor, pa na pošto idi, pa se zmeni.Po moje bi to rešilo problem.




točno tako, stopi do upravnika in povej kakšna je situacija in če ne se obrni še na poslovno enoto in sigurno bojo poštimali da boste vsak svoje pošiljke

(odgovor članu tamiflu)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Poštni nabiralnik
18.7.2009 18:50:05   
Lilu23
dobili svoje pošiljke user posted image sem neki spustila....

(odgovor članu Lilu23)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Poštni nabiralnik
20.7.2009 8:45:46   
puncica
IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

Oooooooo, kako bi jaz na pošti zaropotala.user posted image
Pa pojdi že enkrat na pošto in se tam zmeni. Če je treba jim zagrozi, da jih boš prijavilauser posted image


se strinjam jaz tudi, mater sej ne morjo kr enmu dat pošte no user posted image


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Poštni nabiralnik
20.7.2009 13:14:39   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: tamiflu

Nabavi si svoj nabiralnik, napiši imena in priimke gor, pa na pošto idi, pa se zmeni.Po moje bi to rešilo problem.


Še boljše tudi s samim poštarjem. Se mi zdi, da bo on bolj upošteval, kot sama pošta.
Jaz sem našemu rekla, da sploh ne sme zvonit, naj raje piše listke in gremo pol na pošto iskat. In je pridenuser posted image

(odgovor članu tamiflu)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Poštni nabiralnik
20.7.2009 13:40:44   
m@j@
Jaz bi nabavla nabiralnik, napisala gor imena in dala dopis na pošto, da se je dogajalo to in to, ter navedla, kaj boš storila in da zahtevaš, da se pošta znajde v novem nabiralniku. Če pa imaš vsak dan 10 ali več pošte, lahko daš poštno ležeče.
Mi smo imeli problem, ko je pošta od prejšnjih strank še kar prihajala k nam. sem na pošti povedala po treh mesecih, d a teh ljudi ni več na tem naslovu, pa se poštar zamenja, pa spet. Sedaj vržem v kanto. Saj je itak na vsakemu posebej, da si uredi pošto tako kot je treba.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Poštni nabiralnik
20.7.2009 14:05:49   
Arwenko
Nabaviš nabiralnik, napišeš gor točno imena in javiš na pošto, da želiš, da ti jo mečejo noter. Vsak dan ko je ni noter nasloviš ustno pritožbo na pošto, če po tretji ustni pritožbi ni nič boljše, zahtevaš pisno, da ohranjajo zasebnost tvoje pošte v skladu z zakonom!!! Pri meni je pri drugem ustnem opominu, malo sem se razpizdila pred šefico lokalne vaške pošte že zadostovalo...



(odgovor članu m@j@)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Poštni nabiralnik
23.7.2009 12:44:23   
soncek.djukelica
živjo,

sem iz tega foha!
priporočam ti,da si nabaviš svoj nabiralnik in se pomeniš z upravnikom pošte, ravno tako tudi z pismonošem,razložiš v čem je težava in izrecno zahtevaš, kaj in za koga se daje v tvoj nabiralnik!
sama sem imela preusmeritev pošte na drug naslov, pa sem tok zatežila upravniku,da je bilo potem mir! in če se zadeva ne bo uredila, zateži ponovno upšravniku z notranjo kontrolo, ki jo ima vsaka PE področja kjer živiš!

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?