|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pregledi v Kranju
24.7.2009 17:06:29   
Anonimen
Zdravo, mene pa zanima, kako izgleda posvetovalnica v porodnišnici Kranj.
Ali moram najprej iti v prvo nadstropje dati kri in vodo, ali moram prej spodaj v ambulanti vzeti napotnico-al kako se temu reče za kri in vodo in potem gor v prvo nadstropje?
In če greš samo direkt v prvo nadstropje ali moraš posebej povedat, da ti vzameji tudi kri za toksoplazmozo?

Hvala že v naprej za odgovore,
pa pa   nosečka 13t
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: pregledi v Kranju
24.7.2009 18:32:19   
Anonimen
Spodaj počakaš,da ti dajo papirje za kri in vodo.Pol greš gor.Ponavadi se vrneš čez kakšne 3 ure v posvetovalnico.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: pregledi v Kranju
24.7.2009 22:40:01   
kepica
Pregledi izgledajo takole: greš v 1. nadstropje (od 7h do 8h) in daš najprej vodo, potem kri. Tukaj te tudi stehtajo in izmerijo pritisk. Dobiš v roke tvojo kartoteko in z njo greš spodaj in počakaš pred ambulanto, da pride ven sestra. Ji daš kartoteko, ona pa ti pove, kdaj se vrni na nadaljni pregled. Običajno začnejo s pregledi ob 9h, potem je pa odvisno, katera si v vrsti.
Za toksoplazmozo ti pa G na enem pregledu prej da napotnico in jo samo daš zraven, ko ti na rednem pregledu jemljejo kri, pa zraven še to pregledajo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: pregledi v Kranju
25.7.2009 14:41:52   
quellle
zanima me za prvi pregled sem namreč že v 14. tednu, oba odgovora zgoraj pa sta različna.
No če bo kakšna še vedla kako naj prosim napiše, če ne bom najprej počakala in vprašala sestro spodaj v ambulanti.

(odgovor članu kepica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: pregledi v Kranju
25.7.2009 22:13:10   
kepica
Tudi pri prvem pregledu je enako. Itak si naročena in vedo, da prideš, zato bodo zgoraj imeli tvojo kartoteko že pripravljeno.

(odgovor članu quellle)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: pregledi v Kranju
26.7.2009 18:05:24   
quellle
Hvala kepica za informacijo,
ali ne vzamejo na prvem pregledu tudi kri za toksoplazmozo, glede na to, da sem že v 14. tednu in da bo naslednji pregled v 20. tednu? Se mi zdi da je od 20.-24. tedna že drugi odvzem za toksoplazmozo, al se motim,
hvala za informacijo

(odgovor članu kepica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: pregledi v Kranju
26.7.2009 18:17:09   
Katy78

IZVIRNO SPOROČILO: quellle

Hvala kepica za informacijo,
ali ne vzamejo na prvem pregledu tudi kri za toksoplazmozo, glede na to, da sem že v 14. tednu in da bo naslednji pregled v 20. tednu? Se mi zdi da je od 20.-24. tedna že drugi odvzem za toksoplazmozo, al se motim,
hvala za informacijo



Jaz sem imela prvi pregled v 7. tednu, za toxo pa so mi kri vzeli v 12. tednu (hodim v Grosuplje), drugi odvzem pa je bil v 23. tednu, ko sem imela morfologijo. Tako da ni prepozno, itak je nekje do 12. tedna velika verjetnost SS in zato pred 12. tednom načeloma ne delajo preiskav (razen, če je nujno), ker, kot mi je ena od sester "prijazno" pojasnila, bi bilo ob morebitnem ss-ju denar za preiskavo vržen v koš. Sliši se grdo, ampak je smiselno. 

(odgovor članu quellle)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: pregledi v Kranju
26.7.2009 19:43:43   
maayaa

Sam grem dat kri in vodo en dan prej, en dan preden imam posvetovalnico. Lepo grem pred službo ob 7 dat kri in vodo. Ker v laboratoriju še nimajo moje kartoteke, pa rečem zanjo spodaj levo od ambulante.
Naslednji dan ko imam posvetovalnico sem takoj, ko G začne delati,n a vrsti (saj že imajo vse izvide), da mi ni potrebno hoditi dvakrat v enem dnevu sem in tja. 
Meni osebno je to boljše, saj sem nato konec z vsem že ob 9.30 in imam lepo še ves prosti dan.

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
VIDEO: Dojenček spi v plodovnem ovoju
Neverjeten video posnetek otroka, rojenega v amniotski vrečki, medtem ko ga zdravniki zbudijo, še preden se rodi.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?