|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   he he he ko se ze tako hvalite, kako pogosto
21.7.2009 23:26:16   
Anonimen
seksate ....mene pa  zanima ce si kdo od vas upa priznati,kako dolgo ze traja susa glede seksauser posted image user posted image user posted image ....In kako je ,ko po dooolgem casu spet odkrijes ta uzitekuser posted image user posted image user posted image ...
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: he he he ko se ze tako hvalite, kako pogosto
22.7.2009 8:05:43   
gita10
Jaz si upam - od trenutka, ko sem zanosila pa z mojim potem nisva bila skupaj do sinovega tretjega rojstnega dneva, ko sva spet prišla skupaj- torej skoraj 4 leta, pa po pravici povedano takrat nisem niti pomislila, da kaj pogrešam. Sedaj, ko pa je redno mi je pa že en teden dolgo. Aja je bilo pa prvič po tako dolgem času isto kot, da bi zgubila ponovno nedolžnost - bila sem totalno nesproščena in zmedena, ko da bi bilo prvič.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: he he he ko se ze tako hvalite, kako pogosto
22.7.2009 8:12:10   
puncica
nimam kej priznat, ker ni suše, men čist paše tak kot je, ne bi se zdej neko sušo šla brez veze.

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu gita10)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: he he he ko se ze tako hvalite, kako pogosto
22.7.2009 8:13:56   
Anonimen
jst priznam, da odkar sem zanosila, sva 3x vse skup, pa mam cez 1 mesec rok....
je.bi ga....
bo boljs leta 2011user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu puncica)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: he he he ko se ze tako hvalite, kako pogosto
22.7.2009 8:16:07   
ovencek
Najdle je bilo slabe tri mesece. Kako bo pol pa še ne vem, obdobje še traja.  Moja je po porodu in ji še ni do user posted image .

Sporočim user posted image .

(odgovor članu gita10)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: he he he ko se ze tako hvalite, kako pogosto
22.7.2009 8:27:56   
timoteja
Pribl. 2 - 3 x tedensko, več kot je , boljše je, bolje vse skupaj funkcionira. No, in še en namig, če kateri ni do tega, da se vam bo začelo dogajati, da se vam bo pojavil kakšen lušt - knjiga Klub fantazija, odlično....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: he he he ko se ze tako hvalite, kako pogosto
22.7.2009 8:30:23   
Anonimen
Pri nas je suša že kakšen meseceuser posted image  in dlje kot ta suša traja, manj mi je do spolnosti in do partnerjauser posted image

(odgovor članu ovencek)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: he he he ko se ze tako hvalite, kako pogosto
22.7.2009 8:32:41   
KatMat
12 tednov in tece

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: he he he ko se ze tako hvalite, kako pogosto
22.7.2009 8:32:55   
Anonimen
pri meni ni odziva... pa ce se še tako muvam okol njega.....
po mojem ga je strah, da zravn ne bo prsu zarad trebuha hahahaha

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: he he he ko se ze tako hvalite, kako pogosto
22.7.2009 8:38:45   
tinkatonka
Suša pri naju je trajala max 1 mesec, pa še to zato ker sem bila na potovanju po Mehiki on pa v LJ user posted image

Drugače sva pa tudi med nosečnostjo in po porodu seksala min  1× na teden. Sicer sem bila šivana pri porodu, tak da sem ka mesec in pol po porodu bolj skrbela zato, da sem njega zadovoljila kot on mene, pa je bil "volk sit in koza cela". user posted image  Pol je pa vse spet normalno tekel naprej kot mora. Me je bilo pa zelo strah seksat prvič po porodu. Bila sem popolnoma prtestrašena kako bo, ali bo bolelo,.....

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: he he he ko se ze tako hvalite, kako pogosto
22.7.2009 8:55:41   
Anonimen
user posted image user posted image   no ja če sva oba dobre volje traja samo en mesec user posted image user posted image  Krivec sem pa jaz user posted image user posted image  enostavno mi ni douser posted image , ko me pa prime da bi pa moga ni niker v bližini user posted image

(odgovor članu tinkatonka)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: he he he ko se ze tako hvalite, kako pogosto
22.7.2009 11:31:04   
kajajaka
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

seksate ....mene pa  zanima ce si kdo od vas upa priznati,kako dolgo ze traja susa glede seksauser posted image user posted image user posted image ....In kako je ,ko po dooolgem casu spet odkrijes ta uzitekuser posted image user posted image user posted image ...


no, kdo se sedaj hvali, da je ponovno odkril ta užitek? user posted image user posted image user posted image

Sicer pa ne. Zadnjih 8 let, odkar sva z dragim skupaj, je bil najdaljši premor 5 dni v času menstre, pa 6 tednov po porodu, drugače pa redno pucamo, da se pajčevine ne naberejo user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: he he he ko se ze tako hvalite, kako pogosto
22.7.2009 13:50:36   
Anonimen
Oj.

Mi že 8 mesecev nič-rizična nosečnost. Me pa razganja in včasih bi kar, pa ne upam. Bo čez dva meseca verjetno bolje. Uživajte v objemih in intimi.


(odgovor članu kajajaka)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: he he he ko se ze tako hvalite, kako pogosto
23.7.2009 8:48:29   
loremi
Midva drugač nekako 1x na teden, včas, če je dober teden, 2x, ampak zdele pa ne bova, hja 3 mesce, najpej zarad nosečnosti, zdej zaradi abrazije in prepovedi miganja. Tko da to poletje ne bo nč.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: he he he ko se ze tako hvalite, kako pogosto
23.7.2009 22:38:04   
pokica_
Najdlje nisma 5 tednov, ker sem bila po porodu in je bla čišča. Drugač pa 2-3x tedensko, če je dober teden...pa že to je luxus pr malem user posted image . user posted image



_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu loremi)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: he he he ko se ze tako hvalite, kako pogosto
24.7.2009 9:50:15   
špelin@
In za to, da zastaviš takole vprašanje, je treba biti anonimen? user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: he he he ko se ze tako hvalite, kako pogosto
27.7.2009 21:06:18   
botrca
Midva sva glih včeraj sexala po enem mesecu zatišja. Ni me sram priznat in ne rabim bit zato anonimna. Se mi pa dogaja, da odkar sem rodila nimam več enake želje po sexu. Še katera takšna?

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: he he he ko se ze tako hvalite, kako pogosto
27.7.2009 22:34:31   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: botrca

Še katera takšna?


pri meni je ravno obratno...user posted image

(odgovor članu botrca)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?