|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Bemti bemti bemti bemti!!!!
6.8.2009 19:24:54   
Anonimen
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Oh ja ... ma nisem jaz gospodinja ... ma sem učeri (po tem ko sem zaj***** novo kiklo) še v stroju obarvala ene par oblekic pa eno brisačo od tamale malo modro ... no in grem kupit danes Grey OK! prašek za razbarvanje obarvanega perila ... in kaj dobim iz stroja ven? Popolnoma razbarvane in uničene cunjice user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ... Tak da učite se na mojih napakah in tega praška NE uporabljat!
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Bemti bemti bemti bemti!!!!
6.8.2009 19:44:07   
pety78
Otika, ti si taka smOtika...user posted image
Mah, tudi najboljšim se zgodi, a ne? Važn da smo zdravi, pa da se imamo radi. user posted image

_____________________________



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Bemti bemti bemti bemti!!!!
6.8.2009 20:36:48   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: pety78
Važn da smo zdravi, pa da se imamo radi.


Se strinjam ... sem se že malo umirila user posted image

(odgovor članu pety78)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Bemti bemti bemti bemti!!!!
6.8.2009 20:45:38   
čebelica01
ja maš pa res smolo .

ampak sej lahko cujnice še enkrat obarvaš, kupi par baru za tkanine pa jih prebarvaj, za ponucat bodo .

_____________________________

Life is to short for the wrong decision

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Bemti bemti bemti bemti!!!!
6.8.2009 21:01:35   
Anonimen
In kako naj prebarvam tole (desno jopica v original barvah, levo razbarvana tunika):

user posted image user posted image

Katere in katero barvo priporočaš?

Aja pa da ne govorim, da sem šla danes v BC po ene hlače, ki sem jih nesla reklamirat, ker so obledele med tem ko jih je imela tamala na sebi in je sedela v vozičku (glede na to, da so to hlače z dolgimi hlačnicami pa da so bile na otroku, mi najbrž ni treba poudarjat, da niso bile izpostavljene hudemu soncu) ... no in reklamaciji niso ugodili, ker naj bi jih jaz na močnem soncu sušila ... kje že, ko je pa balkon kjer občasno sušim cunje skos v senci ...  ma saj ni važno ... bo vsaj poln stroj, ko bom barvala cunje user posted image .

< Sporočilo je popravil Otika -- 6.8.2009 21:05:41 >

(odgovor članu čebelica01)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Bemti bemti bemti bemti!!!!
6.8.2009 21:10:28   
čebelica01
hm ne vem kero barvo bi ti priporočala . malo vprašej , res pa je da je črtkano , sem misla , da je enobarvno. ne vem probaj z črno vse prebarvat al pa mogoče kako temno zeleno .

aja reklamacijo ti pa morajo upštevat oz bi ti jo morali ( razen če si prej hlače oprala)??

_____________________________

Life is to short for the wrong decision

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Bemti bemti bemti bemti!!!!
6.8.2009 21:14:26   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: Otika

In kako naj prebarvam tole (desno jopica v original barvah, levo razbarvana tunika):

user posted image user posted image



Mah saj je dobro, samo skupaj naj ne nosi. So pač malo bolj pastelne barve, Ali pa take sprane. Stonewash. Saj to je IN.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Bemti bemti bemti bemti!!!!
6.8.2009 21:22:37   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: čebelica01
aja reklamacijo ti pa morajo upštevat oz bi ti jo morali ( razen če si prej hlače oprala)??

Ja sem jih prej 2x oprala ... samo vseeno je to napaka na blagu, če na blagem jutranjem soncu tako obledijo, kot bi jih 2 dni čez cel dan na neposrednem soncu pustila.
Sam mi pač nočjo verjet, jaz jim pa tut ne morem dokazat, da jih nisem na soncu sušila.

Splišni ... ja saj če bi bile samo barve problem, bi še bilo ... tako je pa tut blago čisto uničeno ... modre proge imajo kar take bele muckice gor ... pa obrobe tudi user posted image ... tak da bom prebarvala pol pa bo kar bo ... v koš gre še zmeri lahko ... ma pa samo 2x jo je imela gor. DUŠ!


(odgovor članu čebelica01)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Bemti bemti bemti bemti!!!!
6.8.2009 21:29:45   
čebelica01
probaj pobarvat jaz sem že kar nekaj tko pobarvala . je pa res , da sem vsako leto na cvičkariji fasala rdečega al na majco al kako lepo jopico ehhh. pa pol itak , da ni šlo stran  ko sem oprala . sem pa prebarvala in je fino je čist cooluser posted image user posted image . pa še unikat je user posted image user posted image .
kar se tiče pa hlač- je pa tko , da jaz se nebi dala . sem mela tko dve stvari , ko so zbledele res pa je ,da je še oprala nisem , kaj šele nosila . samo domov sem prišla dala čez kavč in vidim, da je čisto zbledela sprednja stran majice , ne vem al so jo imeli kaj na lutki al kaj ,nimam pojma.

probaj prebarvat pa boš vdla

_____________________________

Life is to short for the wrong decision

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?