|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   plesna šola TARAS d.o.o.
11.4.2011 10:21:41   
kajalin*
Pozna katera?naši so dobili flajer in danes so prve vaje.Me pa čudi da se začnejo sredi šol. leta,pa tudi ni poceni,piše da je treba šolnino 39,80 poravnati na prvi vaji,kar je tudi čudno,mislim da je treba prej videt kako in kaj bo.8x 45 min stane 39,80.
Zanima me,ker naša si želi plesat in smo se zmenili,da bo spustila ponedeljkove treninge ju jitsa,da bo lahko hodila na plesne...
Koliko ve plačate plesne vaje?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: plesna šola TARAS d.o.o.
11.4.2011 10:45:37   
alda
Naša punca je pred 5leti hodila k njim in nismo bili nič zadovoljni..no večina nas ni bilo, tako da na našo šolo že nekaj let hodi en drug ponudnik in smo kar zadovoljni.
Pri nas imajo 1x na teden 1oro pa pol hip-hopa, cena pa je za dva mesca skupaj 45€..kar dosti, ampak so otroci zadovoljni


_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu kajalin*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: plesna šola TARAS d.o.o.
11.4.2011 11:26:53   
Oceania
Pri nas v vrtcu je tudi ta plesna šola. Naša je hodila, vendar so vmes samovoljno spremenili termin, zato sem odpovedala. Je pa tudi bilo nekaj nezadovoljstva s strani staršev.  Meni je zadeva predraga, sploh glede na vse viruse, ki jih pokasiramo v vrtcu in posledične izostanke.

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: plesna šola TARAS d.o.o.
11.4.2011 12:00:50   
DanijelaNeli
Tudi pri nas v vrtcu smo dobili te flajerje.
Moja missica (4) se je tudi navdušila nad plesno šolo. Seveda,če je bla predstavitev res pestra in so plesali.
Pol sem se sama pozanimala o plesni šoli,in sem rekla,da je ne vpišem....Pa tudi drago je...

Drugo pa je to,da so pred nami lepa vremena,sonček toplo,....skratka za bit zunaj.In mi ni,da bi še popoldne ostajala noter v vrtcu.

Jo bom rajši dala septembra v športno šolo,katero vodi ena prijateljica s katero sva rokomet trenirali skupaj,in še vzgojiteljica je v vrtcu.user posted image  

< Sporočilo je popravil DanijelaNeli -- 11.4.2011 12:02:25 >


_____________________________

Moj smisel življenja...
Neli 16.02.2007-3.580g 52cm
Noemi 22.07.2010-3.000g 49cm

(odgovor članu Oceania)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: plesna šola TARAS d.o.o.
11.4.2011 13:43:02   
kajalin*
Naša trenira dvakrat na teden ju jitsu,kljub sončku,...pač je to dejavnost po vrtcu in danes gremo pogledat kako je s temi plesnimi vajami,ker bo en trening spustila,če se bomo odločili za plesne.
Jo veseli in ji ni muka it na trening namesto na igrišče.

(odgovor članu DanijelaNeli)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: plesna šola TARAS d.o.o.
11.4.2011 14:35:26   
2.2.
mi smo tudi dobili to ponudbo apmak že hodi od sep. k Urški, ki hodi na našo bližnjo šolo. sicer ni v vrtcu in takoj po vrtcu, pač neka obremenitev za prevoz za naše starše-plačujemo 40eur-tu nekje. v glavnem je da hodi z veseljem

(odgovor članu kajalin*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: plesna šola TARAS d.o.o.
12.4.2011 8:18:07   
kajalin*
No včeraj se je izkazalo da je kr ok,ni bog ve kaj,ampak za 8 obiskov in končni nastop naj ima veselje ;)

(odgovor članu 2.2.)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pokukajte v pravljičen svet nove trgovine ...
photo
Vrata je odprla nova trgovina Mali zakladi, ki se nahaja v spodnji etaži Emporiuma, BTC City Ljubljana.
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?