|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Tako si želim, da bi bilo res...
4.8.2009 15:35:36   
Marikaa
Evo me punce.. še moja situacija...
Alora, imam PCO in moje user posted image  so kakor so. Enkrat na 30, enkrat na 45, enkrat na 55 dni... Ni pravila. Ne vem, kdaj imam ovulacijo, ne kdaj bi morala dobiti user posted image . Skratka user posted image . No situacija pa je sedaj taka... Predvčerajšnjim sem naredila CB in je negativen. Včeraj sem naredila FS in sta user posted image , vendar je druga zelooooooo slabo vidna. Danes zjutraj  sem naredila še enkrat test (enako FS) in je rezultat enak - druga črtica je, vendar slabo vidna... Prsi imam za številko večje, so težke in boleče, bazalna temperatura je 37c.... Vendar sem čitala, da FS reagira tudi na en drug hormon in ni nujno, da bo to pač user posted image . Pa tako si želim... In vendar se mi zdi, da bom tudi ta mesec kmalu user posted image ...
Kaj pravite?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Tako si želim, da bi bilo res...
4.8.2009 15:42:59   
tailor
meni je tudi pokazalo drugo črtico čist slabo da si jo komaj videl pa sem nardila čez 2 dni spet ,zdaj sem pa v 28 tednuuser posted image

(odgovor članu Marikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Tako si želim, da bi bilo res...
4.8.2009 16:09:47   
Marikaa
A je bla potem čez 2 dni bolj vidna?

(odgovor članu tailor)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Tako si želim, da bi bilo res...
4.8.2009 21:11:46   
miša24
jaz sem enako tale fs naredila, pa je bila črtica zelo slabo vidna, in potem je bile čez 5 dni še vedno slabo vidna, cb pa negativen..potem pa sem dobilauser posted image ...ta fs je baje res tolk občutljiv, da kar reagira pred menstruacijo. pomoje najboljš čez par dni še en cb narest. držimo pesti!

(odgovor članu Marikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Tako si želim, da bi bilo res...
5.8.2009 8:20:34   
Marikaa
Ja, danes sem si zmerila bazalno in je 36,7 user posted image  user posted image  user posted image ...

Testa pa še nisem naredila... tako se bojim grenkega razočarjanja...user posted image

(odgovor članu miša24)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Tako si želim, da bi bilo res...
5.8.2009 9:40:31   
sensi
Mrikka ,tudi jaz te ne morem potolažiti.Meni je FS tudi pokazal na 6 dan rahlo črtico bz je bila 37.8 čez dva dni pa 37.3 FS še kr rahla črtica CB pa negativen in rezultat še isti dan je prišla tečka.Kljub mojim iskušnjam z FS ne izgubi upanja saj veš da je vsaka zase unikatna mogoče bo pa pri tebi drugače in le zagledašuser posted image .Lp in pogumno naprej tudi če bo minus.

_____________________________

Upanje umre zadnje.

(odgovor članu Marikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Tako si želim, da bi bilo res...
5.8.2009 10:56:41   
Marikaa
Malček upanja še imam... čeprav me nekaj šika tam spodaj... user posted image  Prsa so še vedno kot baloni. Danes grem kupit CB.. bom sporočila...

(odgovor članu sensi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Tako si želim, da bi bilo res...
5.8.2009 12:13:12   
Marikaa
CB je negativen user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu Marikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Tako si želim, da bi bilo res...
5.8.2009 19:41:22   
niky31
Marikaa,

Se že dolgo trudita?

A lahko uprašam kaj pomeni tatemperatura ki jo merite?? A veste po njej da ste noseče??? user posted image

Držim pestke da boš čimprej ugledala + .

Pridi na forum UPAJMO SKUPAJ MED AUGUSTOVKE nas je kar 39 bork ki bomo ta mesec nestrpno čakale na rezultat CB-ja in upale skupaj

(odgovor članu Marikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Tako si želim, da bi bilo res...
5.8.2009 21:26:49   
miša24
če ne dobiš menstruacije, najbolje, da na vsake par dni delaš test. pa res priporočam cb, ker meni je fs samo dajal lažno upanje:(..ali

(odgovor članu niky31)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Tako si želim, da bi bilo res...
5.8.2009 21:27:24   
miša24
ali pa da greš na krvni test, ki stane 10 evrov, pa boš 100%.

(odgovor članu miša24)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Tako si želim, da bi bilo res...
6.8.2009 9:42:36   
Marikaa
Je prišla user posted image .

user posted image  user posted image  user posted image  

(odgovor članu miša24)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Tako si želim, da bi bilo res...
6.8.2009 10:48:37   
sensi
Marikka,ne ubupaj.Saj vem,da je hudo ponovno vsak mesec grem čez to,že dve leti.Enkrat se jočem drugič od obupa že smejem skratka mam že občutek,da se telo dela norca z mene.Sam vsaka zgodba ki jo napišejo dolgoletne borke,da je pa kr ratalo mi da novo upanje.Drži se in hrabro naprej.lp

_____________________________

Upanje umre zadnje.

(odgovor članu Marikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?