|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vozički Chipolino
10.2.2009 7:57:40   
masna
A ste že slišale za vozoičke znamke Chipolino? A ima kdo kakšne izkušnje s tem vozičkom in ali ga v Sloveniji sploh prodajajo?

http://www.chipolino.de/index.php?module=CMpro&func=viewpage&pageid=4
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Vozički Chipolino
10.2.2009 8:59:08   
Anonimen
Jaz ga imam, sam je kupljen v Srbiji. Imam tega, marelo, ki je samo za sedet.

http://www.chipolino.de/download/old_catalog/showpop482d.html?product=1691

Nisem pa zasledila, da bi bil naprodaj v Sloveniji.

(odgovor članu masna)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Vozički Chipolino
10.2.2009 10:32:44   
Adelina
Na Bolhi sem jih ravno včeraj zasledila. Prodaja jih nekdo iz Peker, nove. Je pa danes gor samo še en model-Lumina, ki ga sploh ni na tvojem linkuuser posted image , včeraj sta bila še dva.


< Sporočilo je popravil Adelina -- 10.2.2009 10:43:19 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Vozički Chipolino
2.3.2009 11:05:48   
Marija Carla
Vozički Chipolino se prodajajo novi na Bolhi, prav tako pa na slovenski strani www.baby-shop.si
Sama  sem ga tam že kupila in sem zelo zadovoljna. Izbiro imajo veliko, pa tudi cene so zelo dobre.
user posted image user posted image

(odgovor članu Adelina)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Vozički Chipolino
6.3.2009 18:27:45   
tinec78
Oj,

Ravno danes sem jih gledala v baby centru, so mi zelo všeč, posebno futura... še malo ga bom ogledovala ampak če mi bo tko všeč na ostalih "testih" kot mi je bil na prvi pogled, se bom skor sigurno odločila zanj

LP

Tina

(odgovor članu Marija Carla)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Vozički Chipolino
6.3.2009 18:30:10   
TinaV*
IZVIRNO SPOROČILO: masna

A ste že slišale za vozoičke znamke Chipolino? A ima kdo kakšne izkušnje s tem vozičkom in ali ga v Sloveniji sploh prodajajo?

http://www.chipolino.de/index.php?module=CMpro&func=viewpage&pageid=4



baby-shop.si nasa slovenska trgovina...nebi vedla pa sva ravnokar narocila avtosedez


_____________________________

09.10.2008 ob 07.21 se nama je rodila Larisa



(odgovor članu masna)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Vozički Chipolino
6.3.2009 18:30:45   
TinaV*
ops pa sem prepozna...nisem niti brala samo zacetek pa takoj citirala...se opravicujem

_____________________________

09.10.2008 ob 07.21 se nama je rodila Larisa



(odgovor članu TinaV*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Vozički Chipolino
7.3.2009 9:04:32   
masna
Vozički Chipolino se prodajajo novi na Bolhi, prav tako pa na slovenski strani www.baby-shop.si
Sama sem ga tam že kupila in sem zelo zadovoljna. Izbiro imajo veliko, pa tudi cene so zelo dobre.
IZVIRNO SPOROČILO: Marija Carla

Katerega si pa kupila? Boš poročala kako ti bo služil, saj so meni tudi všeč in po izgledu in po ceni user posted image

(odgovor članu Marija Carla)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Vozički Chipolino
7.3.2009 9:07:55   
masna
IZVIRNO SPOROČILO: tinec78

Oj,

Ravno danes sem jih gledala v baby centru, so mi zelo všeč, posebno futura... še malo ga bom ogledovala ampak če mi bo tko všeč na ostalih "testih" kot mi je bil na prvi pogled, se bom skor sigurno odločila zanj

LP

Tina



Jaz sem ga tudi včeraj gledala v BC. Pa prodajalke sploh niso vedele al ga bojo prodajali al ne, niti cene... Imeli so za zdaj samo en model razstavljen... Ta perfekta je sicer lepa, a mene bi zanimalo kako zgleda tudi Ultra model, je še malo cenejši... Me je pa zelo presenetilo da sem ga videla v BC, saj sem prejšnji teden kontaktirala prodajalca, pa mi je reku, d aimajo samo internetno trgovino in jih je mogoče videti le v njihovem skladišču v MBuser posted image Jaz sem pa s Primorske pa se mi za 1 voziček res ne da hodit v MB gledat, pa še ne vem če bo OKuser posted image

< Sporočilo je popravil masna -- 7.3.2009 9:09:40 >

(odgovor članu tinec78)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Vozički Chipolino
7.3.2009 10:26:14   
Marija Carla
Jaz sem kupila model lumina -rumenga....in je zaenkrat res super
Drugače pa sm zvedla od prodajalca, da bi se naj kmalu prodajali v Baby centru. user posted image user posted image

(odgovor članu masna)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Vozički Chipolino
7.3.2009 14:20:25   
tinec78
Oj,

V BC v Lj imajo kar nekaj modelov... videla sem vsaj 4. Nisem ravno posvečala pozornosti nobenemu, dokler nisem prišla domov in se na internetu malo pozanimala... so pa vozički bolgarski... hmmm... ravno razmišljam, vozička, ki sta mi všeč, eden je bolgarski drugi pa poljski user posted image

lp
T

(odgovor članu Marija Carla)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Vozički Chipolino
7.3.2009 16:33:38   
masna
Marija Carla a ga vi že uporabljate? Mene zanima kako se obnesejo na makadamu. Načeloma ne dam nič na firme, pa na to od kje so (itak so vsi na Kitajskem narjeni), ampak vsaj 1 leto mi mora zdržat....



(odgovor članu tinec78)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Vozički Chipolino
7.3.2009 20:28:11   
Marija Carla
Jaz ga  uporabljam že  kakšna dva tedna, po makadamu sm vozila samo enkrat, in je šlo čist normalno...user posted image

(odgovor članu masna)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Vozički Chipolino
28.3.2009 13:33:40   
jur2
Živjo! Tudi jaz sem zasledila vozičke Chipolino in mi je tudi meni všeč model Futurauser posted image . Tinec 78, praviš da si ga videla v živo v BC. Ali mogoče veš, če ze zloži cel skupaj (sam vase), ali ga moraš razstaviti po delih?Jaz bi ga verejtno kar naročila, čeprav je lažje če vidiš v živo. Prdvidevam, da si ga videla v BC v Ljubljani? user posted image

(odgovor članu Marija Carla)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Vozički Chipolino
28.3.2009 13:35:15   
jur2
Živjo! Tudi jaz sem zasledila vozičke Chipolino in mi je tudi meni všeč model Futurauser posted image . Tinec 78, praviš da si ga videla v živo v BC. Ali mogoče veš, če ze zloži cel skupaj (sam vase), ali ga moraš razstaviti po delih?Jaz bi ga verejtno kar naročila, čeprav je lažje če vidiš v živo. Prdvidevam, da si ga videla v BC v Ljubljani? user posted image [/quote]

(odgovor članu tinec78)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Vozički Chipolino
28.3.2009 13:38:21   
Anonimen
Če mate le šanso, ga kupite v Makedoniji, Srbiji, ker pri nas so marže ubitačne.user posted image user posted image user posted image Šele zdej vidim, kolk je pri nas cena tega, ki ga imam jaz doma, sicer kupljenega v Srbiji. Je pa to ful trend teh vozičkov v Beogradu. Sicer je veliko kopiranja višjih cenovnih razredov, sami vozički pa imajo zelo močno ogrodje, polnjen aluminij.user posted image Jaz sem ful zadovoljna, ker je ful vodljiv, lahek...

(odgovor članu jur2)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Vozički Chipolino
28.3.2009 21:14:59   
masna
Šele zdej vidim, kolk je pri nas cena tega, ki ga imam jaz doma, sicer kupljenega v Srbiji.


Kateri model pa imaš in koliko je bila cena v Srbiji? Toliko da si predstavljam razliko....

Hvala!!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Vozički Chipolino
28.3.2009 21:46:25   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: masna

Šele zdej vidim, kolk je pri nas cena tega, ki ga imam jaz doma, sicer kupljenega v Srbiji.


Kateri model pa imaš in koliko je bila cena v Srbiji? Toliko da si predstavljam razliko....

Hvala!!!!



Vidim, da je zgornji link spremenilo v drug voziček.

Imam tega http://www.baby-shop.si/si/otroski-vozicek-erica-moder-i73.shtml

Dol je bil 40€, tuki je pa cena 70 oz. 60€.

(odgovor članu masna)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Vozički Chipolino
31.3.2009 10:53:12   
lily rose
Čao, tudi jaz sem se zagledala v te vozičke, posebno v model futura in perfect. Glede na to da imamo v okolici bolj makadam se bolj ogrevam za model futura, zaradi večjih koles. Me pa mogoče malo moti ker kolesa niso napihljiva in ne vem kako bi zgledala vožnja po makadamu. Da ne bi otročka preveč premetavalo oz. preveč treslo. Kakšne imate izkušnje glede tega?

lep pozdrav

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Vozički Chipolino
31.3.2009 12:47:46   
tasyo
Ne morem ocenjevat teh vozičkov, ker jih ne poznam, lahko pa ti povem glede koles. Velika so nujna za na makedam oz. vsakršen off-road, napihljivost pa ni pogoj. Naša niso napihljiva, ima pa voziček amortizerje na zadnjih kolesih, tko da ni bilo nikoli težav zaradi rukanja. Sicer pa je mali itak ful pasalo, če jo je treslo. Je takoj zaspala...

(odgovor članu lily rose)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Vozički Chipolino
16.4.2009 20:45:47   
kaveljcki
Tudi meni so všeč Chipolino vozički, veliko izbiro pa sem našla na www.soncek.si:
http://www.soncek.si/si/vozicki/chipolino-g2439.shtml

(odgovor članu masna)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Vozički Chipolino
6.7.2009 16:13:27   
_melody_
Zdravo!

Zanima me, če je tukaj še kakšna uporabnica vozička Chipolino? Mogoče model Ultra ali Pooky. Sta mi zelo všeč, vendar pa bi rada vseeno slišala še kakšno mnenje?!

LP


_____________________________

Sara - 28.9.2009

(odgovor članu kaveljcki)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Vozički Chipolino
4.8.2009 21:04:38   
*zmajčica*
živjo...tudi meni je zelo všeč model pooky...modra barva. tudi model perfeca mi je kul tako da se odločam še med njima...pa tudi cena je zelo ugodna!!! user posted image

(odgovor članu _melody_)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Vozički Chipolino
10.8.2009 11:59:06   
Lorian
Hojla, jaz sem nabavila model perfekta v zeleni barvi. Je ful lep, na žalost pa še čaka na kandidata za preizkusno vožnjo.
Ima kar velika kolesa, meni je bolj všeč, da niso napihljiva, ker se rada praznijo.
Zloži se sicer kar precej na veliko polložiš ga čez, se pravi gre na polovico, ampak saj razen marele sedaj vsi vozički zasedajo zelo veliko prostora.
Aja nabavla pa sem ga v trgovini Bambi in sicer sem se zmenla, da ga naročijo, vendar, če mi ne bo všeč, ga ne bom kupila.
Skratka meni je všeč, čez kakšen mesec pa lahko javim, kako se obnese.

(odgovor članu *zmajčica*)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Vozički Chipolino
15.9.2009 21:31:19   
livada

IZVIRNO SPOROČILO: Lorian

Hojla, jaz sem nabavila model perfekta v zeleni barvi. Je ful lep, na žalost pa še čaka na kandidata za preizkusno vožnjo.
Ima kar velika kolesa, meni je bolj všeč, da niso napihljiva, ker se rada praznijo.
Zloži se sicer kar precej na veliko polložiš ga čez, se pravi gre na polovico, ampak saj razen marele sedaj vsi vozički zasedajo zelo veliko prostora.
Aja nabavla pa sem ga v trgovini Bambi in sicer sem se zmenla, da ga naročijo, vendar, če mi ne bo všeč, ga ne bom kupila.
Skratka meni je všeč, čez kakšen mesec pa lahko javim, kako se obnese.




Si ga že prizkusila? Kako je?

(odgovor članu Lorian)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Čudovita porodna zgodba, ki jo morate preb...
Nenadoma, prvič v mojem življenju, mi ni bilo pomembno, kaj si mislijo drugi. Ko sedaj gledam za nazaj, mislim da je to ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?