|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   umiritev ploda
2.6.2005 9:16:56   
Maša
Vem da je bilo o tem že nekaj napisanega bi vas vseeno prosila še za kakšno mnenje...pred kratkim sem imela G. in takrat je malček veselo brcal in je rekla G. da je tako dobro, saj ne velja pravilo da bi se moral umiriti. No ampak sedaj pa je že 2 dni precej len, komaj da se mi premakne-sicer se naredi bulca ampak vse to je tako zelo nežno in drugače od tistega prej.Tudi če ga malo poskušam zbuditi ni veliko učinka. Mislite da bi morala poklicati G.!?:zmeden2:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   umiritev ploda
2.6.2005 9:21:01   
Zea
Da - saj nočem preplaha delat, ampak ziher je ziher! Pojdi na CTG, če se ti zdi da nekaj ni kot običajno.

(odgovor članu Maša)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   umiritev ploda
2.6.2005 9:29:14   
Lana_s
Moj :duda: ima tudi takšne čudne dneve. En dan ful kolovrati, potem je dva dni miren in nežen, da ga komaj čutim potem spet en dan telovadi... Če našteješ vsaj deset gibov, po moje ni treba panike delat. Če pa je že več kot dva dni tak pa pokliči G da boš bolj mirna.

(odgovor članu Maša)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   umiritev ploda
2.6.2005 9:32:58   
urši77
Tudi naš :duda: včasih take zganja da mislim da bo zdaj zdaj kar skozi trebuh pogledal, se kobaca, brca, boksa,...potem je pa ene dva, tri dni bolj umirjen-a ne čisto miren, pol pa spet na juriš:)
Če ga čutiš vsaj malo, po moje ni panike.A če te skrbi vseeno pokliči G.
LP :nosecka:29t

(odgovor članu Maša)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   umiritev ploda
2.6.2005 9:33:13   
dory
Umirjanje ploda ni pravilo...sploh je urgentna zadeva,ce te ob tem spremljajo se kake bolecine...

Taki primeri so za preverit...se le vse preveckrat dogajajo neprijetne zadeve s katerimi te ne bi rada strasila...bolj prevert,pa da si mirna...

(odgovor članu Maša)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   umiritev ploda
2.6.2005 9:47:28   
Zea
poglej še link od včeraj na temo 'neredni gibi':

http://www.ringaraja.net/forumi/sporocila.asp?pogled=1&id=43257&msg=439664&idk=85

(odgovor članu Maša)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   umiritev ploda
2.6.2005 10:23:50   
Maša
Hvala punce, zlate ste:rozica::rozica::rozica::rozica::rozica:, naj vas in vaše :duda: spremljajo :angel:!

Jaz sem se odločila da bom počakala še kakšno urco in če se bo slabo nadaljevalo bom takoj poklicala G.

Če bo pa kaj novega se pa seveda takoj ko bo mogoče javim!:)

lp,
midva

:nosecka:

(odgovor članu Maša)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   umiritev ploda
2.6.2005 11:24:02   
mimica
Pojdi na CTG ! Moj :duda:se je umiril in to sem spremljala cca. 5 dni. Gibi enostavno niso bili enaki, bili so nežni in komaj zaznavni. No, kmalu sem rodila z urgentnim CR.
Nočem strašiti, ampak ubogaj svoj čut. Verjemi mi, da če misliš, da to ni OK, da je bolje, da greš k zdravniku. Boljše enkrat preveč kot premalo !

(odgovor članu Maša)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   umiritev ploda
2.6.2005 11:43:19   
nik-a
Mimica, upam da nisem preveč firbčna, ampak kaj je bilo narobe, da si imela urgentni CR?
Jaz imam nekoliko manj plodovnice, mali pa popkovino koli vratu in prek rame, imam pa šele v soboto ponoven ctg.Misliš, da mi tudi lahko naredijo CR?

Lp!

(odgovor članu Maša)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   umiritev ploda
2.6.2005 11:48:25   
dory
Tudi jaz sem mela urgentni cr...ker se je tamal umiril in ker nisem takoj tega resno jemala..ob tem so me spremljale tudi bolecine in res konstantno otrdevanje trebuha...

(odgovor članu Maša)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   umiritev ploda
4.6.2005 12:46:41   
mimica
Nik-a upam, da nisem prepozna z odgovorom. Ko sva bila sprejeta v bolnico in so delali pregled, mu je začel srček ful slabo biti, iz 140 mu je padel na 60. Naslednje ure več nisem smela ležati na hrbtu, ampak samo na boku. Kmalu več to ni nič pomagalo. Popdakov nisem imela, srček pa mu je bil zelo počasi. Vedno bolj mu je nihal pulz. V trenutku so se odločili ter mi naredili CR.

(odgovor članu Maša)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   umiritev ploda
5.6.2005 10:20:22   
Maša
Pozdravljene punce,

jaz sem potem klicala G. ki me je drugi dan naročila na CTG. No zvečer pa mi je mali angelček pokazal da se je kot kaže želel le malo spočiti;) in mi je tako prebrcal trebušek da sem zjutraj ponovno klicala G. in potem nisem šla na CTG. Zdaj je spet vse o.k., ampak imate prav je treba kar takoj ukrepat-bolje panika kot da gre kaj narobe!

HVALA VSEM:rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica:
:angel::angel::angel::angel::angel::angel::angel::angel:

lp,
midva:nosecka:

(odgovor članu Maša)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   umiritev ploda
5.6.2005 15:33:52   
nik-a
Lepo, da je tvoj fajn potelovadi in da je vse uredu.

MOj je v petek tudi fajn razgrajal, včeraj malo manj,sem pa bila včeraj na ctg-ju, pa mi je rekel dežurni ginekolog, da je vse uredu, da mi v ponedeljek ni treba ponovno priti, kakor mi je naročila moja ginekologinja.
Pa je danes celo dopoldne bil mali spet tako miren, da me je spet skrbelo, potem pa je malo potelovadil.Ampak bom jaz jutr kar šla na ctg, bom kar "tečna".

Uživajte v tej lepi nedelji! Meni prav paše, da je tako vreme, saj me je vročina preveč zdelovala.

LP!

(odgovor članu Maša)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?