|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Majhne št. pri obutvi Adidas?!
7.5.2010 9:36:38   
florecita
Včeraj kupim malemu sandalce (prek neta) št. 28. Nosi sedaj še 27, sem rekla, morajo bit malenkost večje, da mu prsti ne gledajo ven,... ko jih dobim, pa vidim, da so ti sandalci za 2 cm krajši od ostale obutve (različnih znamk) ki jih imajo že doma v tej številki... 28.
Sem bila zelo presenečena! ta št. sandalc,..28 bi se primerjala recimo s cicibanovo 26!

Sandale bodo pač počakale na naslednjega otročka ( če slučajno pride),... je pa še en problem, ker sem naročila še nekaj stvari preko ene spletne strani tudi vse adidasovo, št. 28,... pa me skrbi če ne bodo tudi premajhne ( teniske in še ene sandalce,..) saj lahko zamenjam potem, samo je cela procedura in se mi to res ne ljubi,...

Ima kdo izkušnje s temi adidasovimi številkami?

No, naš je imel že 3x adidasove teniske in tam nisem opazila nobene razlike med številkami, zato sem predvidevala, da jih tudi sedaj ne bo,... očitno je tale modelček sandal izjema,... žal.

Lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Majhne št. pri obutvi Adidas?!
7.5.2010 9:52:22   
eva1
Ja so res manjše za številko ali dve...

(odgovor članu florecita)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Majhne št. pri obutvi Adidas?!
7.5.2010 9:53:28   
Topsi
Jaz sem našim dvema do zdaj kupovala samo teniske od adidasa. Vedno jima moram kupit 1 številko manjše kot normalno nosita. Res čudno da je taka razlika.

(odgovor članu florecita)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Majhne št. pri obutvi Adidas?!
7.5.2010 9:53:58   
kajajaka
tudi jaz imam adidasove superge za številko in pol večje kot ostalo obutev...

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Majhne št. pri obutvi Adidas?!
7.5.2010 13:07:00   
barni
Tudi Nike in Merrel in podobne firme imajo vse manjše številke. Kupila sem preko neta Teva sandale, pa so ji premajhne, čeprav ima od Elephanten še vedno 24, TEva so bile pa 25. Kaj češ, čudni so ti standardi.

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Majhne št. pri obutvi Adidas?!
7.5.2010 13:24:41   
kristinaj
naš mali ima št. nogice 22 pa so mu adidaske št. 23 premajhne, 24 pa skoraj ravno prav....

že ko sem mu v trg merila sem opazila, da imajo majhne številke...

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu florecita)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Majhne št. pri obutvi Adidas?!
8.5.2010 13:14:43   
zvezdica05
Ja, res so manjše številke. Jaz sem ji naročila adidaske preko neta številko 23, pa so enako velike kot geox 22.

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Majhne št. pri obutvi Adidas?!
8.5.2010 13:28:33   
AnciM
Jaz sem opazila, da so cicibanke velike. Moj ima vse čevlje št. 23 - kupujem večinoma v Diehmanu. Ima tudi Nikice. Potem pa mu na obisku moj brat da gor št. 21 od cicibana user posted image

_____________________________

27.8. 2008 se nama je pridružil čmrlj Uroš.
17. 2. 2010 pa še Blaž.

(odgovor članu zvezdica05)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Majhne št. pri obutvi Adidas?!
8.5.2010 13:33:09   
ZmajTolovaj
Sandale McKinley iz Intersporta je lani naša nosila št. 25, pa ima drugo obutev šele zdaj 25. Čudno, ja. Ne maram naročat na pamet, ker nikoli ne veš ..

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu AnciM)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Majhne št. pri obutvi Adidas?!
8.5.2010 21:57:27   
valči
Kak mesec nazaj naročim sinu in mlajši hčeri Adidas sandale.Sin nosi 30,hči 23,obema naročim številko večje sandale.Sinu absolutno premale,jih dobi srednja hči,upam,da ji noga ne zrasteuser posted image ,tamali glih za glih 24.Ne da se mi pa vračat,priznam.Za primerjavo.Tamala nosi superge Adidas,komot št. 23.Nič premaleuser posted image Vse kupljeno na superge.si.Torej pri sandalih je neka fora.

_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Majhne št. pri obutvi Adidas?!
10.5.2010 11:13:57   
barni
Ma niti ni fora pri sandalih, fora je v kopitu čevlja.

Jaz sem naši naročila TEVA št. 25 (drugače ima 24) in so ji bile glih za glih. Potem sem šla menjat in sem kupila isto TEVA samo drug model isto 25 in so ji kar malo velike.

Tako da je odvisno od modela in podplata.

PS Če kupiš preko superge.si, potem lahko neseš brez stroškov menjat v trgovino TOmas šport in izbereš drugo številko. Jaz vedno tako naredim.

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Pridružila sem se gibanju Free ziza
Če bi sama vsakič, ko sem dobila butasto vprašanje, povezano z dojenjem, zaslužila, bi danes imela že ... hm, morda nove...
BLOG: Ljubki kaos velike družine
Preden sem postala mama, sem v mislih vedno imela dva otroka, hišo in psa. No, plani so šli "po svoje".




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?