|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   največje lupinice
5.8.2010 15:29:56   
julka8
kot že naslov pove, me zanima kere lupince so kaj največje, kere priporočate in za kolk dolgo ste jih kaj imele?

lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: največje lupinice
5.8.2010 15:39:28   
lenca1
Največje naj bi bile Maxi cosi (pa še po testih so ocenjene kot najbolj varne). Mi smo jo imeli in se je naša 1. user posted image notri vozila do 13m (sedež od 9-18kg smo začeli uporabljat, ko je šla v vrtec pri 11m, lupinica pa je bila do 13m v uporabi po potrebi).

< Sporočilo je popravil lenca1 -- 5.8.2010 15:40:53 >

(odgovor članu julka8)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: največje lupinice
5.8.2010 15:45:13   
Anonimen
mi mamo tud maxi cosi. Je do 13kg, pa še prov mi pride, k  lahko na voziček priklopim.user posted image

(odgovor članu julka8)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: največje lupinice
5.8.2010 17:23:34   
zaspancek1
Od MC je najvecja lupinica Peeble, sledi ji CabrioFix, najmanjsa pa je Citi. Roemerjeva oz. Britaxova Baby Safe Plus je po velikosti podobna Cabriofix, ima pa 5 moznosti nastavitev ramenskih pasov (MC samo 2) in moznosti izbire blaga Highline, v katerem se otroci manj potijo.
Sicer pa so se meni zdele kar velike tudi Recaro Young Profi Plus, Cybex Aton in Jane Strata (vse so na testih ADAC dobro ocenjene).
Najboljse pa je, ce gres z metrom v trgovino in izmeris dolzino (predvsem hrbtnega dela do visine pritrdisca pasov in sirino) :-)

Koliko casa se uporablja lupinica - najboljse, da cim dlje - seveda pa mora biti za otroka se primerna - t.j. teza mora ustrezati, pritrdisce varnostnih pasov ne sme biti pod visino ramen, glava tudi ne sme gledati ven, noge niso bistvene (seveda pa je boljse, ce jih ni treba pokrciti, da lahko otroka namestis v lupinico v avtu) - vse to pise tudi v navodilih, ki jih je treba obvezno prebrati!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: največje lupinice
5.8.2010 21:55:44   
Sonček in poletje
Mi mamo od Concorda Ion pa je tudi do 13 kg in meni se zdi kar velika.

(odgovor članu zaspancek1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: največje lupinice
6.8.2010 10:31:03   
sobrate
Jst sm mela tudi concordovo in je ok, v drugem avtu sm pa mela od Jane-obup kok je mejhna iz ozkauser posted image .

Sej boš vidla, ko bo otroček star okoli 9 mesecev, ga boš itak dala v ta večji stolček.

(odgovor članu Sonček in poletje)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: največje lupinice
6.8.2010 18:39:17   
julka8
IZVIRNO SPOROČILO: sobrate

Jst sm mela tudi concordovo in je ok, v drugem avtu sm pa mela od Jane-obup kok je mejhna iz ozkauser posted image .

Sej boš vidla, ko bo otroček star okoli 9 mesecev, ga boš itak dala v ta večji stolček.


ja no problem je v tem k mamo lupinco jane strata in opažamo kolk je mejhna...user posted image ne bo do 9.ga mesca nikakor!! je pa user posted image star zdej dobre 3 mesece in slabo kaže, raste k konoplja, za une sedeže pa tak še niso kmal ne? očitno bo kr treba MC...user posted image

(odgovor članu sobrate)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
7.8.2010 8:32:44   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu julka8)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: največje lupinice
12.8.2010 1:14:52   
Raho
Definitivno je MC najboljša. Mi smo pri prvem imeli Roemerja in lahko povem samo to, da mu je pri štirih mesecih bila preozkauser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Dojenček spi v plodovnem ovoju
Neverjeten video posnetek otroka, rojenega v amniotski vrečki, medtem ko ga zdravniki zbudijo, še preden se rodi.
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?