|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vrtec v Lj
4.8.2009 20:11:39   
M1987
Pozdravljene user posted image Prosila bi za par nasvetov, pomoč... V kratkem dobimo novega družinskega člana, ki bo moral čez dobro leto v vrtec, vendar slišim, da moraš vlogo oddati že mesec dni po rojstvu otroka user posted image Kje dobiš seznam vrtcev, kje vloge? Iščem za občino LJ. Hvala

_____________________________

* CARPE DIEM *
Princeska 05.08.2009
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Vrtec v Lj
4.8.2009 20:42:35   
miapia
http://www.ljubljana.si/si/mescani/zivljenjske_situacije/otroci/default.html


_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu M1987)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Vrtec v Lj
4.8.2009 21:39:15   
Onasiss
Želim ti veliko sreče, da boš naslednje leto dobila vrtec. Ne glede na to, da boš rodila čez par dni, vpisi v vrtce potekajo aprila.user posted image  Morda bodo vseeno vzeli tvojo vlogo, obravnavali jo bodo tako kot vse ostale, ki bodo še prihajale za tabo.

_____________________________

So what....

(odgovor članu miapia)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Vrtec v Lj
5.8.2009 8:12:03   
pikica*
Vpisi potekajo do aprila, kar pomeni, da lahko vlogo oddaš kadarkoli pred tem. Sam datum oddaje vloge niti ne igra vloge (vsaj ne v LJ oz. v našem vrtcu), razen, če imata dva otroka isto število točk. V tem primeru ima prednost vloga, ki je prišla prej. Tako so meni razložili, ko sem oddajala vlogo. Zato predlagam,da vlogo oddaš čim prej. Škodilo ne bo. 

(odgovor članu M1987)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Vrtec v Lj
5.8.2009 8:27:20   
Onasiss
IZVIRNO SPOROČILO: pikica*

Vpisi potekajo do aprila, kar pomeni, da lahko vlogo oddaš kadarkoli pred tem. Sam datum oddaje vloge niti ne igra vloge (vsaj ne v LJ oz. v našem vrtcu), razen, če imata dva otroka isto število točk. V tem primeru ima prednost vloga, ki je prišla prej. Tako so meni razložili, ko sem oddajala vlogo. Zato predlagam,da vlogo oddaš čim prej. Škodilo ne bo. 

To pa ne bo držalo. Prednost ima otrok, ki je rojen prej, ne pa, ker je njegova vloga prispela prej.
Ampka glede na vso situacijo, ki se dogaja okrog vrtcev, imajo pred njo prednost tisti otroci, ki letos niso dobili vrtca in so na čakalni listi. Potem imajo prednost oz. dobijo več točk še tisti, ki imajo že kakega v vrtcu in seveda več otrok v družini.

_____________________________

So what....

(odgovor članu pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Vrtec v Lj
5.8.2009 8:33:58   
pikica*
IZVIRNO SPOROČILO: mlea

IZVIRNO SPOROČILO: pikica*

Vpisi potekajo do aprila, kar pomeni, da lahko vlogo oddaš kadarkoli pred tem. Sam datum oddaje vloge niti ne igra vloge (vsaj ne v LJ oz. v našem vrtcu), razen, če imata dva otroka isto število točk. V tem primeru ima prednost vloga, ki je prišla prej. Tako so meni razložili, ko sem oddajala vlogo. Zato predlagam,da vlogo oddaš čim prej. Škodilo ne bo. 

To pa ne bo držalo. Prednost ima otrok, ki je rojen prej, ne pa, ker je njegova vloga prispela prej.
Ampka glede na vso situacijo, ki se dogaja okrog vrtcev, imajo pred njo prednost tisti otroci, ki letos niso dobili vrtca in so na čakalni listi. Potem imajo prednost oz. dobijo več točk še tisti, ki imajo že kakega v vrtcu in seveda več otrok v družini.


Otrok, ki je rojen prej, ima tudi višje št. točkuser posted image . Vsaj tako je v našem vrtcu (pa mislim, da je točkovnik za celotno MOL enak). Pa tisti, ki so v čakalni vrsti imajo sevda tudi prednost, ker zaradi čakanja dobijo višje št. točk itd. To pomeni, da se vse to, akr si naštela, odraža v številu točk. In v primeru, da imata po vsem naštetem dva otroka enako št. točk, ima prednost tisti, katerega vloga je prišla prej.

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Vrtec v Lj
25.8.2009 10:48:16   
lenybaby
http://www.ljubljana.si/si/zivljenje-v-ljubljani/druzine-otroci-mladi/

nov link - staro stran so prenovili

(odgovor članu pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Vrtec v Lj
25.8.2009 11:00:35   
Onasiss
IZVIRNO SPOROČILO: pikica*

IZVIRNO SPOROČILO: mlea

IZVIRNO SPOROČILO: pikica*

Vpisi potekajo do aprila, kar pomeni, da lahko vlogo oddaš kadarkoli pred tem. Sam datum oddaje vloge niti ne igra vloge (vsaj ne v LJ oz. v našem vrtcu), razen, če imata dva otroka isto število točk. V tem primeru ima prednost vloga, ki je prišla prej. Tako so meni razložili, ko sem oddajala vlogo. Zato predlagam,da vlogo oddaš čim prej. Škodilo ne bo. 

To pa ne bo držalo. Prednost ima otrok, ki je rojen prej, ne pa, ker je njegova vloga prispela prej.
Ampka glede na vso situacijo, ki se dogaja okrog vrtcev, imajo pred njo prednost tisti otroci, ki letos niso dobili vrtca in so na čakalni listi. Potem imajo prednost oz. dobijo več točk še tisti, ki imajo že kakega v vrtcu in seveda več otrok v družini.


Otrok, ki je rojen prej, ima tudi višje št. točkuser posted image . Vsaj tako je v našem vrtcu (pa mislim, da je točkovnik za celotno MOL enak). Pa tisti, ki so v čakalni vrsti imajo sevda tudi prednost, ker zaradi čakanja dobijo višje št. točk itd. To pomeni, da se vse to, akr si naštela, odraža v številu točk. In v primeru, da imata po vsem naštetem dva otroka enako št. točk, ima prednost tisti, katerega vloga je prišla prej.


To pa sploh ni res. Prednost imajo tisti otroci, ki so prej rojeni!!!!! in ne to, da je vloga prišla prej. To nima nobene veze. Jaz sem vlogo oddala takoj po rojstvu otroka, torej konec februarja, pa so me enako obravnavali kot vse vloge, ki so prispele na vrtec do začetka aprila (oz. do takrat, ko potekajo vpisi v vrtce) Sem pa na čakalni listizaradi tega, ker je moj drugi otrok pač februarja 2009 rojen in sem na 6. mestu. Sem pa višje na listi, kot mama katere otrok je rojen dec 2008 pa je edinec.user posted image

_____________________________

So what....

(odgovor članu pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Vrtec v Lj
25.8.2009 11:33:28   
pikica*
IZVIRNO SPOROČILO: mlea

IZVIRNO SPOROČILO: pikica*

IZVIRNO SPOROČILO: mlea

IZVIRNO SPOROČILO: pikica*

Vpisi potekajo do aprila, kar pomeni, da lahko vlogo oddaš kadarkoli pred tem. Sam datum oddaje vloge niti ne igra vloge (vsaj ne v LJ oz. v našem vrtcu), razen, če imata dva otroka isto število točk. V tem primeru ima prednost vloga, ki je prišla prej. Tako so meni razložili, ko sem oddajala vlogo. Zato predlagam,da vlogo oddaš čim prej. Škodilo ne bo. 

To pa ne bo držalo. Prednost ima otrok, ki je rojen prej, ne pa, ker je njegova vloga prispela prej.
Ampka glede na vso situacijo, ki se dogaja okrog vrtcev, imajo pred njo prednost tisti otroci, ki letos niso dobili vrtca in so na čakalni listi. Potem imajo prednost oz. dobijo več točk še tisti, ki imajo že kakega v vrtcu in seveda več otrok v družini.


Otrok, ki je rojen prej, ima tudi višje št. točkuser posted image . Vsaj tako je v našem vrtcu (pa mislim, da je točkovnik za celotno MOL enak). Pa tisti, ki so v čakalni vrsti imajo sevda tudi prednost, ker zaradi čakanja dobijo višje št. točk itd. To pomeni, da se vse to, akr si naštela, odraža v številu točk. In v primeru, da imata po vsem naštetem dva otroka enako št. točk, ima prednost tisti, katerega vloga je prišla prej.


To pa sploh ni res. Prednost imajo tisti otroci, ki so prej rojeni!!!!! in ne to, da je vloga prišla prej. To nima nobene veze. Jaz sem vlogo oddala takoj po rojstvu otroka, torej konec februarja, pa so me enako obravnavali kot vse vloge, ki so prispele na vrtec do začetka aprila (oz. do takrat, ko potekajo vpisi v vrtce) Sem pa na čakalni listizaradi tega, ker je moj drugi otrok pač februarja 2009 rojen in sem na 6. mestu. Sem pa višje na listi, kot mama katere otrok je rojen dec 2008 pa je edinec.user posted image


No, vidiš..to potrjuje vse, kar sem napisala prej. Ni pomemben mesec rojstva, temveč cel kup drugih kriterijev. Si si pogledala točkovnik? Če je to tvoj drugi otrok, predvidevam, da imaš prvega že v tem vrtcu. S tem si avtomatično višje na listi, ker dobiš v tem primeru dodatne točke. Če bi veljala tvoja teorija, bi bila mamica otročka, rojenega dec. 2008 pred teboj. Pa ni, kaj?user posted image .
Za prej prejete vloge ne dobiš dodatnih točk. Jaz trdim le, da ima v primeru, ko imata dva otroka identično št. točk (pri točkah se upošteva tudi starost, kraj bivanja, oddaljenost od vrtca, št. sorojencev v tem vrtcu itd.), prednost vloga, ki je prispela prej. Tako so mi razložili v vrtcu. Seveda pa je popolnoma možno, da oni nimajo pojma o vsem skupaj. Mogoče bi bilo dobro, da se obrneš nanje in jim daš vetrauser posted image .

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Vrtec v Lj
25.8.2009 12:36:23   
Onasiss
IZVIRNO SPOROČILO: pikica*
Jaz trdim le, da ima v primeru, ko imata dva otroka identično št. točk (pri točkah se upošteva tudi starost, kraj bivanja, oddaljenost od vrtca, št. sorojencev v tem vrtcu itd.), prednost vloga, ki je prispela prej. Tako so mi razložili v vrtcu. Seveda pa je popolnoma možno, da oni nimajo pojma o vsem skupaj. Mogoče bi bilo dobro, da se obrneš nanje in jim daš vetrauser posted image .

V tem primeru se kot dodatni kriterij upošteva starost otroka. Preberi si malo uradni list oz. ti bom kar tale LINK nalimala pa si preberi.

_____________________________

So what....

(odgovor članu pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Vrtec v Lj
25.8.2009 12:36:46   
BarbaraE
Izkušnja kolegice: več otrok z istimi točkami (vsi imajo že enega otroka v vrtcu) - sprejeli so jih glede starosti - celo po roj. datumih, kaj šele samo po mesecih. In ni bilo važno, kdo je kdaj poslal vlogo. Vse vloge do datuma oddaje so enako upoštevane. Točkovanje pa gre po kriterijih pravilnika. In torej - če je drugi otrok  mlajši kot otrok, ki je edinec, ima več točk, ker je njegov sorojenec že v vrtcu. Če pa bi bila oba edinca, potem bi prišel v vrtec starejši otrok. Tako pač je po pravilniku.

(odgovor članu pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kdo so otroci, ki nimajo alergij in niso b...
Večina se nas z veseljem spominja odraščanja, pri katerem je bilo igranje v blatu in pesku vsakdanja dejavnost in pogost...
Mama, otroci so bili mirni, dokler nisi pr...
Si že kdaj slišala od svojega partnerja: Otroci so bili ves dan dobri in poslušni, a ko so te zagledali, so se začeli je...




Dve imeni za deklico
sirenetta

Ali se vam zdi ok kombinacija dveh imen za deklico, in sicer Evelin Erin

da, mi je všeč (12%)

ne, ni mi všeč (44%)

samo Evelin (28%)

samo Erin (14%)

ne vem (3%)


Število vseh glasov: 386

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!