|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   DECEMBERKE!!!
2.6.2005 9:09:21   
Pepika
Živjo!
Kako ste kaj? čeprav nas je na seznamu veliko, se mi zdi, da smo bolj redkobesedne in nas ni dosti za slišat na RR... Kako se počutite? ste dobro preživele prvo tromesečje? kaj slabosti? jaz se počutim odlično,:sloncek:, nič mi ni bilo slabo, nič bruhala... sem se mi zdi bolj med redkimi, kajne? trebušček se vam že kaj pozna? meni že malo, čeprav sedaj izgleda, kot da imam pač ''debel'' trebušček, ker sem prej vedno imela ravnega :) pa si mislijo vsi, ki me na cesti srečajo in ne vedo, da bom mamica: kako se je pa ona zredila :) kako je z vašimi kg? jaz imam strašen apetit... +3 kg... ampak se ne sekiram preveč, samo da bo s fižolčkom vse vredu...
Malo se razpišite, da navežemo stike:bravo::bravo::bravo:

Sončen pozdravček od naju... :nosecka: in :duda:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   DECEMBERKE!!!
2.6.2005 9:19:28   
mujcek
pozdravljene decembrske piškotke :)-

Tudi meni se zdi, da se me bolj poredko oglašamo na RR, no proti zimi, ko bo več časa bomo pa bolj glasne :)

Tudi moj buško je že lepo viden, sicer se mi tudi zdi, da tisti, ki ne vedo za pikici, mislijo da sem se letos lepo zredila za poletje ;)

Sicer pa je bil včeraj moj prvi delovni dan in zaenkrat se ne morem pritoževati nad ničemer 9nebesa

Tudi slabosti so dokončno minile in sem v 9nebesa9nebesa9nebesa

Čez 3 tedne pa bom na UZ spet videla moji pikici-komaj čakam :love::love:

(odgovor članu Pepika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   DECEMBERKE!!!
2.6.2005 10:08:00   
devička
Ola, sej se oglašamo decemberke, a v mešanih postih. Moje počutje je super, slabosti ni več, buši raste (bolj špehek:)-). Tretji pregled imam 20. 6., mislim pa, da ne bomo delali UZ. Mi pa ni jasno, kako vejo, da je vse v redu, če pa ne pogledajo z UZ?
Kdaj imate PDP?
LP, S

(odgovor članu Pepika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   DECEMBERKE!!!
2.6.2005 10:21:19   
Pepika
PDP 16.12.2005 :bravo:
jaz pa imam 8.6. komaj drugi pregled in se mi zdi da nebom nikoli dočakala...
ali je to vaša prva nosečnost? Koliko ste stare? jaz sem noseča prvič...
Jejte zdravo in pazite na svoje pikice...

Poljubček:rozica:

(odgovor članu Pepika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   DECEMBERKE!!!
2.6.2005 12:33:11   
keja
Pozdravljene,
Moj PDP je 08.12.in počutim se uredu. Jaz sem že imela 2 pregled in NS (vse OK), sedaj pa grem še na THT test.
Trebuh že večji, sicer ne vem ali je to od nosečnosti ali od preveč hrane, vendar sem še vedno v starih oblačilih.

LP

(odgovor članu Pepika)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   DECEMBERKE!!!
2.6.2005 15:01:48   
devička
Moj PDP je 5. 12., torej bom namesto MIklavža prinesla :darilo: kar jaz :)
Jaz bom šla v kratkem na lov za kakimi širšimi oblekicami, so mi prav le še ene hlače. SEm se kr ornk razširla, čeprav trebuščka še ni videti, razen špehka, seveda.
Pozdravček, S.

(odgovor članu Pepika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   DECEMBERKE!!!
2.6.2005 15:41:11   
Anonimen
Tudi jaz čakam na 2. pregled čez 1 teden, potem pa vas mogoče zapustim in se preselim med novembrke. Vsaj na NS je bilo tako izmerjeno. Z rezultati NS sem bila ful zadovoljna, tako da dodatnih testov ne mislim delat.
Keja, zakaj boš ti delala THT, če je bilo vse OK?

No, šefu sem medtem tudi že povedala. Zdaj pa služba visi v zraku nekje do sredine septembra. On se bo že potrudil, da mi vsaj za 1 mesec podaljšajo.

Hitro vse na sonček!!!

(odgovor članu Pepika)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   DECEMBERKE!!!
2.6.2005 16:03:08   
Pepika
kako pa je kaj z vašimi občutki?ste kaj bolj občutljive? mene že neka mala sebičnost ali nesramnost prizadene, da bi se kar jokala:((
pa saj je to normalno...čez nekaj časa se bom smejala temu:)-

(odgovor članu Pepika)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   DECEMBERKE!!!
3.6.2005 7:49:02   
keja
Someone, jaz bom šla še na THT, ker sem na forumu mal uprašala, koliko se jih je odločilo še za dodatni pregled THT in zakaj,pa so mi punce odgovrile, da so ga šle delat za dodatno potrditev, daje vse OK. Potem si bolj miren.
LP

(odgovor članu Pepika)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   DECEMBERKE!!!
3.6.2005 15:46:17   
Anonimen
No, meni je že napovedano tveganje iz NS dovolj dobra potrditev. Tukaj je res odvisno od rezultata. Pri 1:10000 je 1000 gor ali dol isto.

(odgovor članu Pepika)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?