|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Izostaja mi že 14 dni
3.8.2009 13:24:48   
huana
Pozdravljeni.
Sem nova na forumu, berem vas že lep čas.
Potrebujem nasvet, zato vas prosim za pomoč.  Z možem že nekaj časa temeljito delava na naraščaju in do sedaj nama še ni uspelo. Menstruacije imam redne, na 28 dni, vendar mi ta sedaj zamuja že 14 dni ( naj povem, da sem bila na morju in mi user posted image   do sedaj še nikoli ni zamujala ). Dobiti bi jo morala 18. julija.  Odkar sem pred 4 leti jemala Orgametril, jo imam na 28 dni. Zaradi prevelike želje po user posted image  sem napravila nosečniški test, ki pa je pokazal negativno user posted image . V predelu jajčnikov me boli, kot da bom vsak čas dobila user posted image . Imam povečan bel izcedek ( kot beli tok ), sem zelo utrujena, povečan je apetit, prsi bolijo kot pri m....
Kaj naj to pomeni ?! Je morda dalmatinska klima kriva za že 14 dnevni izostanek user posted image  ali je kaj drugega, morda bolj resnega ?!
PROSIM ZA POMOČ !!!!

< Sporočilo je popravil Eja RR -- 3.8.2009 14:29:48 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kaj to pomeni ?!
3.8.2009 13:26:49   
Anonimen
ja je čisto možno, da ti potovanje in psiha skegljata datume. Žal. Sicer pa upanje umre zadnje. Čakaj, pa vsake toliko naredi test. Druge ni. Pa srečno.

(odgovor članu huana)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kaj to pomeni ?!
3.8.2009 13:55:07   
azik
Naredi test in boš videla na čem si.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kaj to pomeni ?!
3.8.2009 14:19:31   
Anonimen
Pojdi v laboratorij. Jaz sem bila prvič tudi tako nestrpna in sem šla za Bežigrad, mislim da je Adrialab, samoplačniško dat kri ki je pokazala prisotnost nosečniškega hormona.
Good luckuser posted image

(odgovor članu azik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kaj to pomeni ?!
3.8.2009 14:58:46   
zmajči25
Psiha lahko ušpiči marsikaj, tudi zamujanje menstruacije. Če ti je test pokazal negativno je malo možnosti, da si noseča, lahko je samo sprememba zraka in okolja pa še psiha zraven in evo, menstra zamuja. Lahko pa greš naredit krvni test in boš 100% prepričana.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Izostaja mi že 14 dni
3.8.2009 22:54:41   
Anonimen
Zdravo! Jaz imam popolnoma identične znake kot ti, z istim datumom izostanka user posted image . Le da je meni test pokazal rahel, a viden plusek (CB dva dni od izostanka). Jutri imam prvi pregled za potrditev nosečnosti. Kaj pa če bi res ponovila test?

(odgovor članu huana)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Izostaja mi že 14 dni
4.8.2009 8:29:49   
huana
Ma ne bom ponavljala testa, ker mi itak ne bo pokazal plusa. Mislim, da ni možno. Verjetno je vse skupaj zmrdala klima, psiha bolj malo, ker sem zadnja dva meseca odklopila z vsem, kar je povezano z nosečnostjo. Jezi me edino to, ker se mi kaj podobnega še ni zgodilo user posted image . Bom še majčken počakala, če user posted image  ne bo, bom obiskala ginekologa.

Hvala vsem za trud in vzpodbudne besede.... 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Izostaja mi že 14 dni
4.8.2009 8:38:00   
sneguljčica
Meni pa se zdi, da si lahko noseča. Jaz sem imela prav tako redno M, ko pa se je prijelo, sem imela iste znake - špikanje v jajčnikih, nenormalna utrujenost, povečan tek...
Mogoče vseeno lahko narediš še en test, kaj pa te stane? Saj tako ali tako pravijo, da test ni 100%, lahko je prav pri tebi narobe pokazal.
Res je, da so podobni znaki lahko tudi pred menstruacijo, ampak meni se je to dogajalo šele po porodu, prej sem imela pa skoraj do ure točno.
Brezveze se mi zdi, da doma sediš in razmišljaš o tem, pa se sekiraš, namesto da kupiš še en test in takoj vidiš pri čem si.

(odgovor članu huana)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Izostaja mi že 14 dni
4.8.2009 8:54:37   
ŽanaTaja
Tudi jaz bi ti svetovala enako kot Sneguljčica...vsaj prepričaj se še 1x..

Mene bi to morilo, jaz bi morala nekaj narest, da bi se prepričala, al je al ni...sem taka radovednica in želim vse takoj zvedet...

Ti pa želim en velik plus in najlepšo nosečnost, če ne pa bomo šle v nove boje če še men ne uspe...1x nam bo verjemiuser posted image

(odgovor članu sneguljčica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Izostaja mi že 14 dni
4.8.2009 9:41:16   
anajan
Držimo pesti za +. Sporoči kaj je pokazal test.user posted image

_____________________________

Vsak dan je nekaj posebnega.

(odgovor članu ŽanaTaja)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Izostaja mi že 14 dni
5.8.2009 11:19:09   
huana
Danes dobila menstruacijo user posted image user posted image user posted image user posted image
Izgleda, da se bom morala še kar naprej boriti za še eno user posted image .
Čisto sem že obupana, ker sem pa zdaj bila prepričana, da se je prijelo. Mislim ali ne mislim na user posted image , v nobenem primeru se ne prime user posted image .
Ali je kateri pomagalo pitje rdeče krvomočnice ??!! Ali pa kakšna druga naravna metoda ?!

(odgovor članu anajan)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Izostaja mi že 14 dni
5.8.2009 11:44:04   
sunprincess
2 meseca sem pila krvomočniso in en mesec matični mleček, pa se ni nič prijelouser posted image  .. ene pa poročajo o blaznih uspehih,tako da je to odvisno od ženske. Veliko sreče drugi mesecuser posted image

(odgovor članu huana)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Izostaja mi že 14 dni
5.8.2009 20:36:36   
niky31
Hana koliko časa se že trudista?

Želim ti da biti uspelo čimprej.

Držim pestke, tudi jaz sem med borkami, ne obupat, če prebereš da imaš vsaki mesec samo 25% možnosti da zanosiš user posted image .

Ma enkrat bo in mogoče že drugi mesec.

Vso srečo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sunprincess)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Izostaja mi že 14 dni
5.8.2009 21:31:42   
miša24
kako pa gre to z matičnim mlečkom? kje ga kupiš in kako ga uživaš? verjetno ne z šminko, ki jo oglašujejouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu niky31)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Izostaja mi že 14 dni
5.8.2009 21:55:38   
niky31
user posted image user posted image user posted image
Matični mleček je kot med samo bolj trd in bolj sveteu. user posted image user posted image
Uživaš ga po žličkah seveda kot med user posted image
Je pa tudi zelo drag za razliko od navadnega medu.
user posted image

(odgovor članu miša24)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Izostaja mi že 14 dni
6.8.2009 17:10:54   
huana
Mučiva se že neki časa, ne pa tako dolgo kot nekateri drugi pari.
Ja, tudi jaz bom poskusila z matičnim mlečkom in nadaljevala s krvomočnico, kaj mi drugega preostane, ko pa se boriti.
Za user posted image naredim vse, sam, da nama uspe. Pa veliko sproščenega user posted image in bo, a ne ?!
veliko sreče vsem, se še kaj javim in obveščam o rezulatih.

(odgovor članu niky31)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Izostaja mi že 14 dni
7.8.2009 16:31:04   
Brbs
tudi jaz imam podobne "težave", le da si ne želim nosečnosti, ker imam doma še ne 5mesečno punčko (je pa že drugi otrok).

Enako kot po prvem otroku sem že tudi po drugem porodu dobila po cca treh mesecih M, ki je vedno redna, na 28 dni. In ker sem jo imela nazadnje (in prvič po porodu) v začetku julija, sem konec julija oz. v začetku avgusta ob jasnih znakih prihajajoče M (utrujenost, bolečine v trebuhu, nerazpoloženost) možeku rekla, da ne rabiva pazit, ker je M pred vrati (drugače sva pazila oz. uporabljala zaščito ves čas).

In glej ga vraga - M ni prišla!!! Ni mi bilo jasno, ali sem od lufta zanosila ali kaj, 35. dan po zadnji M sem naredila test in je bil negativen.

Zdaj me pa skrbi, da nisva zadnjič naredila napake, ko sva lepo sproščeno uživala misloč, da itak pride rdeča teta, jaz pa imam očitno še neredno M in bog ve, kdaj so moji plodni dnevi.

Pa še to mimogrede: oba otroka sta nastala nepričakovano, sem oz. sva očitno ultra plodna in zato me zdaj toliko bolj skrbi...ker ta tretjega otrokeca bi rada imela malo pozneje...

Imam pa že en teden kar precejšnji sluzast izcedek, M pa od nikoder.

Ima katera kake podobne izkušnje??

(odgovor članu huana)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Izostaja mi že 14 dni
1.9.2009 14:07:55   
huana
Še vedno čakam.....pridno user posted image vsaka dva - tri dni, pridno pila čaj krvomočnice in plahtice, jem matični mleček in čakam, da postanem srečka user posted image . Sem zelo žalostna, ker čutim, da bo user posted image  tukaj ( datum se bliža, špikanje pa tudi ). A je kateri morda v tem času spelo postati user posted image  ?! 
Vse lepo vam želim.  user posted image

(odgovor članu Brbs)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




zanositev
awwa

Koliko časa po prenehanju jemanja kontracepcijskih tablet ste "se trudile", da vam je uspelo zanositi?

prvi mesec (37%)

2-3 mesece (23%)

4-6 mesecev (14%)

7-9 mesecev (4%)

več kot 9 mesecev (22%)


Število vseh glasov: 234

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!