|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Mleko
8.6.2005 9:17:23   
AEL
Prenehala z dojenjem pri osmih mesecih starosti mojega otročka. Se mi pa sedaj poraja vprašanje, če mu lahko zjutraj in zvečer dajem mlečne kašice (najbolj se mi dopade od Alete). Ali mu moram dajati tudi samo mleko za pit? V flaški? Do sedaj je namreč nisem potrebovala.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
8.6.2005 10:23:28   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu AEL)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   Mleko
8.6.2005 10:55:51   
babylove
Otrok do 1. leta starosti potrebuje vsaj 500ml mleka dnevno (podatek iz Milupine zloženke).

(odgovor članu AEL)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Mleko
8.6.2005 13:24:36   
AEL
Mleka ali mlečnih izdelkov?

(odgovor članu AEL)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Mleko
8.6.2005 15:10:15   
mtd
oj, meni se zdi, da kašice, od Alete, Hippa, Milupe ... itak vsebujejo mleko, saj so za po 4., 6., 8. mesecu. malo preberi sestavo8);)
Po moje je to isto, kašica = mleko + še dodatki v obliki sadja ...
lp

(odgovor članu AEL)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Mleko
8.6.2005 15:13:12   
mtd
:ups: še tole sem se zdaj spomnla
pravijo, da je bolje, če daš otroku kašice na žlico, al no al pa če si ti zraven, ko pije, ni pa dobro, da ga kao samega v pojstli pustiš s flašo

naš Samo skoz je te kašice na žlico, le ene 2x je iz flaše pil, ko je bil preveč zaspan, da ni odpiral usta

drugač pa mu boš počasi lahk začela dajat tud kake jogurte, skuto, sir, pa bo dovolj mleka dobil
lp

(odgovor članu AEL)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?