|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   rdeče pikice/mazoljčki okoli ust
8.9.2009 9:34:56   
Bubica1
Pozdravljeni

Zadnje čase opažam pri našem 7 mesečniku rdeče pikice/mazoljčke okoli ust. Včasih bolj izrazito, včasih manj... Ali je to od tega, ker zdaj vse kar prime in takoj da v usta?...
je imel kod iste težave?

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: rdeče pikice/mazoljčki okoli ust
8.9.2009 12:22:06   
Čebelca10
Tudi pri nas je isto, star je pa štiri mesece. tudi mene zanima zakaj se to pojavlja? Tudi tišči skos roke v usta...


(odgovor članu Bubica1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: rdeče pikice/mazoljčki okoli ust
8.9.2009 12:36:48   
ledenaa
Zaradi sline,ostankov hrane,če se otroka dobro ne obriše...

(odgovor članu Čebelca10)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: rdeče pikice/mazoljčki okoli ust
8.9.2009 14:00:18   
Najaa
To je zarad sline.

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: rdeče pikice/mazoljčki okoli ust
8.9.2009 14:50:44   
Bubica1
Hvala za odgovor....

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: rdeče pikice/mazoljčki okoli ust
8.9.2009 15:14:10   
tejči28
pri našem sem opazla nekaj časa nazaj,da je imel drobne rdeče pikice,od sline,ker sma imela eno dudo,ki mu je skozi slina ven tekla.ko pa sma dudo zamenjala,za tako bolj zračno,je pa bilo ok. 

_____________________________

8.9.2008 nas je razveselil prvi sonček
8.9.2010 pa smo dobili drugo sončico

(odgovor članu Bubica1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: rdeče pikice/mazoljčki okoli ust
8.9.2009 22:04:05   
beaglekriss
Hello......
Baje,da je to lahko eden od znakov,da se zobki delajo,v smislu povečanega slinjenja in s tem povezane sline ki draži okolico ustec.user posted image
Good luck!

(odgovor članu Bubica1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: rdeče pikice/mazoljčki okoli ust
11.9.2009 8:37:29   
madela
Moja dva sta stara,eden bo kmalu 5,drugi 3 leta in imata še zdaj te težave. Začnejo se zmeraj,ko je malo bolj hladno,pa se več ne slinita tako kot dojenčki. Po moje je to kombinacija,nekaj sline in hladno vreme in se na koži pojavijo mozoljčki. Jaz jima namažem z navadno hladilno kremo,da je območje okrog ust čim manj na udaru. Sem pa lani kupila eno kremo od Eucerina,ki je bila več kot super. Zdaj se pa že en teden spravljam v lekarno. Kako se ji reče ne vem,vem pa da je primerna za otroke,alergike in tiste,ki imajo težave z atopijskim dermatitisom.

(odgovor članu beaglekriss)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?