|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   In to bi naj bila priča??
24.11.2009 20:56:34   
Kepica83
Grrrrrrrruser posted image user posted image user posted image . Evo spet jaz. Daj mi naj ena pove ali sem jaz čudna, in ne zastopim današnjega heca ali pa....
No včeraj mojemu zvoni telefon. Na njegov telefon se oglasim samo takrat, ko vidim da bi klic lahko bil nujen. No razen če ga kličejo iz službe se ne oglašam. No in vidim da kliče prijatelj od mojega oz. prijatelj, kateri bo 19.12. priča mojemu, na najini poroki. Oglasila sem se, ker sem se mu htela še zahvalit, ker je sprejel in bo šel za pričo. Jaz vesela dvignem telefon in on mene prvo nahruli kaj se jaz grem da dvigujem telefon od mojegauser posted image  malo za tistim pride moj in slišim kako mu odgovarja.... bilo je nekaj v zvezi z mojim dvigom telefona. Zdaj pa nevem ali je to današnji humor moških nad 30let, ali sem jaz čudna in ga ne zastopim ali pa je dečko malce....?? In ta frajer bo na moji poroki... super.  Žal se jaz s temi prijatelji ne družim veliko, ker me je moj par krat vzel zraven na pijačo, pa so vedno bili komentarji kaj moreš pičko zraven vlačit ali kaj?? In zato sem enostavno nehala hodit na druženja z njimi. Seveda sem jim kaj pikrega odgovorila in pol spet ni bilo vredu.

Sorči babe moje povejte da je to tak dan dane sin da me samo hormoni mečejo. user posted image

_____________________________

Najin sonček je privekal:
28.3.2010 ob 17:41 uri. Težek 3410g in velik 50cm.

1.Mesec: 4620g in 54.5cm
2.Mesec: 5690g
3.Mesec: 6400g in 63cm
5.Mesec: 7860g
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: In to bi naj bila priča??
24.11.2009 21:02:21   
Naja31
Mogoče si malo preveč očutljiva.
JAz se na telefon mojega moža nikoli, res nikoli ne javljam. Bo že sam nazaj poklical ko bo videl zgrešeni klic.
Sicer pa če je telefon doma je tudi on, tako da tudi če je klic nujen se bo on oglasil.

Prijatelj tvojega moža je pač njegov prijatelj. Pripombe pa ignoriraj. Saj tebi se ni treba z njim družiti. 


(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: In to bi naj bila priča??
24.11.2009 21:05:18   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: Naja31

Mogoče si malo preveč očutljiva.
JAz se na telefon mojega moža nikoli, res nikoli ne javljam. Bo že sam nazaj poklical ko bo videl zgrešeni klic.
Sicer pa če je telefon doma je tudi on, tako da tudi če je klic nujen se bo on oglasil.

Prijatelj tvojega moža je pač njegov prijatelj. Pripombe pa ignoriraj. Saj tebi se ni treba z njim družiti. 




Pa saj. Prvič po parih mesecih dvignem telefon, pa da še se frajerju zahvalim pol pa tak. Zelo nerada se družim z njimi, kaj šele da bi tel mu dvigovala, ampak se mi je zdelo fer da se mu zahavlim. Verjetno je bila moja napaka.

< Sporočilo je popravil Kepica83 -- 24.11.2009 21:09:34 >


_____________________________

Najin sonček je privekal:
28.3.2010 ob 17:41 uri. Težek 3410g in velik 50cm.

1.Mesec: 4620g in 54.5cm
2.Mesec: 5690g
3.Mesec: 6400g in 63cm
5.Mesec: 7860g

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: In to bi naj bila priča??
24.11.2009 21:06:18   
zmajaz
Jaz bi tudi popenila - kaj mi ma nekdo drug govorit, zakaj dvigujem telefon od mojga - če mi paše ga dvignem če ne, pa ne in edini, ki bi lahko imel kaj proti temu je moj (in on nima), drugi pa nimajo kaj govorit. To je stvar dogovora med vama. Saj si pa vendarle njegova bodoča žena. Kaj si pa ON misli, da je? user posted image

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: In to bi naj bila priča??
24.11.2009 21:09:24   
Najaa
Ma men bi tud blo glupo, da me nekdo nahruli, ker dvignem od mojega telefon. user posted image Zakaj pa ne, pravzaprav? Kako pa lahko tisti ki kliče ve, čigav klic jaz pričakujem na telefon od mojega? user posted image Ok mal čudno sem napisala, pa vseeno. Mal glupo, no.
In ja, tudi jaz se oglasim na telefon od mojega, če se on res ne more in vem, da je nujno.

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: In to bi naj bila priča??
24.11.2009 21:09:53   
Naja31
IZVIRNO SPOROČILO: Kepica83

IZVIRNO SPOROČILO: Naja31

Mogoče si malo preveč očutljiva.
JAz se na telefon mojega moža nikoli, res nikoli ne javljam. Bo že sam nazaj poklical ko bo videl zgrešeni klic.
Sicer pa če je telefon doma je tudi on, tako da tudi če je klic nujen se bo on oglasil.

Prijatelj tvojega moža je pač njegov prijatelj. Pripombe pa ignoriraj. Saj tebi se ni treba z njim družiti. 




Pa saj. Prvič po parih mesecih dvignem telefon, pa da še se frajerju zahvalim pol pa tak. Verjetno imaš prav.


Ne sekiraj se. Očitno je kreten.


(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: In to bi naj bila priča??
24.11.2009 21:11:48   
Kepica83
Jaz sem mu samo odgovorila, da dokler bom za položnico od telefona prispevala, tako dolgo bom se oglašala. In da če mu kaj ne paše, da ne rabi več klicat. Mah kaj ko pa nisem mogla bit tiho. user posted image

_____________________________

Najin sonček je privekal:
28.3.2010 ob 17:41 uri. Težek 3410g in velik 50cm.

1.Mesec: 4620g in 54.5cm
2.Mesec: 5690g
3.Mesec: 6400g in 63cm
5.Mesec: 7860g

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: In to bi naj bila priča??
24.11.2009 21:13:42   
Anonimen
Skoda,ker bo prica od tvojga.Bi ga mogla ze zdavnaj skenslat...ce ne prej po 2dneh,ko se ni odgovoriluser posted image

(odgovor članu Naja31)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: In to bi naj bila priča??
24.11.2009 21:23:34   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: zmajaz

Jaz bi tudi popenila - kaj mi ma nekdo drug govorit, zakaj dvigujem telefon od mojga - če mi paše ga dvignem če ne, pa ne in edini, ki bi lahko imel kaj proti temu je moj (in on nima), drugi pa nimajo kaj govorit. To je stvar dogovora med vama. Saj si pa vendarle njegova bodoča žena. Kaj si pa ON misli, da je? user posted image


točno to.

seveda se kdaj pa kdaj oglasim....ok, samo mene si ne upa nobeden napizditiuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: In to bi naj bila priča??
24.11.2009 21:23:36   
gita10
Oprosti, da bom malo čudna. Ampak kar se pa tega tiče bi bila pa jaz jezna na moža. Moj mož nikoli ampak res nikoli ne bi dovolil,da bi kdorkoli karkoli rekel čez mene in to je vsem njegovim prijateljem  kristalno jasno.In v trenutku, ko je ta njegov prijatelj rekel kar je rekel bi moj mož njemu spustil slušalko še prej pa bi mu povedal, da naj se briga za sebe.
Midva si marsikaj rečeva vendar nikoli ni nihče od naju dovolil, da  bi kdorkoli karkoli rekel čez naju. Če me ne zna zaščitit od kretenov potem pa res ni vreden naziva moški.  

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: In to bi naj bila priča??
24.11.2009 21:36:20   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: kleopatra28

Skoda,ker bo prica od tvojga.Bi ga mogla ze zdavnaj skenslat...ce ne prej po 2dneh,ko se ni odgovoriluser posted image



Po enem tednu mu je uspelouser posted image

_____________________________

Najin sonček je privekal:
28.3.2010 ob 17:41 uri. Težek 3410g in velik 50cm.

1.Mesec: 4620g in 54.5cm
2.Mesec: 5690g
3.Mesec: 6400g in 63cm
5.Mesec: 7860g

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: In to bi naj bila priča??
24.11.2009 21:37:52   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: gita10

Oprosti, da bom malo čudna. Ampak kar se pa tega tiče bi bila pa jaz jezna na moža. Moj mož nikoli ampak res nikoli ne bi dovolil,da bi kdorkoli karkoli rekel čez mene in to je vsem njegovim prijateljem  kristalno jasno.In v trenutku, ko je ta njegov prijatelj rekel kar je rekel bi moj mož njemu spustil slušalko še prej pa bi mu povedal, da naj se briga za sebe.
Midva si marsikaj rečeva vendar nikoli ni nihče od naju dovolil, da  bi kdorkoli karkoli rekel čez naju. Če me ne zna zaščitit od kretenov potem pa res ni vreden naziva moški.  


Se popolnoma strinjam. In tudi sama sem takega mnenja. Žal tega ni naredil, kot tudi takrat ne zaradi pijače. To mu zamerim. Ampak pač morem kao razumet da on ni taki pit bull kot jaz user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček je privekal:
28.3.2010 ob 17:41 uri. Težek 3410g in velik 50cm.

1.Mesec: 4620g in 54.5cm
2.Mesec: 5690g
3.Mesec: 6400g in 63cm
5.Mesec: 7860g

(odgovor članu gita10)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: In to bi naj bila priča??
24.11.2009 21:38:02   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: gita10

Oprosti, da bom malo čudna. Ampak kar se pa tega tiče bi bila pa jaz jezna na moža. Moj mož nikoli ampak res nikoli ne bi dovolil,da bi kdorkoli karkoli rekel čez mene in to je vsem njegovim prijateljem  kristalno jasno.In v trenutku, ko je ta njegov prijatelj rekel kar je rekel bi moj mož njemu spustil slušalko še prej pa bi mu povedal, da naj se briga za sebe.
Midva si marsikaj rečeva vendar nikoli ni nihče od naju dovolil, da  bi kdorkoli karkoli rekel čez naju. Če me ne zna zaščitit od kretenov potem pa res ni vreden naziva moški.  


Gita mene včasih prehiti, kar je fajn, da mi ni treba pisat. user posted image user posted image
Jap, moj isto. Da en tuli name, pa me žali, ker sem dvignila njegov mobi, bi mu moj fejst povedal svoje. Da bi mu pa en rekel, kaj pičko s sabo vlači na drink, ga pa po moje pošlje nekam in mu pove svoje in mu da ultimat, al bo mene lepo gledal in bil prijazen z mano, al naj pa sam hodi na drink s klošarji, če če.

Škoda res, da ima take frende, pa še bolj škoda, da mu toliko pomenijo.

(odgovor članu gita10)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: In to bi naj bila priča??
24.11.2009 21:41:41   
Kepica83
Moj je rajši omejil stike kot da bi komu kaj rekel. Na zadnje je bil z njimi na pijalči januarja. In pred par tedni z mano.

_____________________________

Najin sonček je privekal:
28.3.2010 ob 17:41 uri. Težek 3410g in velik 50cm.

1.Mesec: 4620g in 54.5cm
2.Mesec: 5690g
3.Mesec: 6400g in 63cm
5.Mesec: 7860g

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   [Brisano sporočilo]
24.11.2009 21:42:58   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Kepica83)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: In to bi naj bila priča??
24.11.2009 21:43:05   
ajsek

IZVIRNO SPOROČILO: gita10
Ampak kar se pa tega tiče bi bila pa jaz jezna na moža. Moj mož nikoli ampak res nikoli ne bi dovolil,da bi kdorkoli karkoli rekel čez mene in to je vsem njegovim prijateljem kristalno jasno.


Se strinjam. Že takrat, ko so imeli pripombe čez "pičko na pijači" bi se moral oglasit.

(odgovor članu gita10)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: In to bi naj bila priča??
24.11.2009 21:44:04   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: Kepica83

Se popolnoma strinjam. In tudi sama sem takega mnenja. Žal tega ni naredil, kot tudi takrat ne zaradi pijače. To mu zamerim. Ampak pač morem kao razumet da on ni taki pit bull kot jaz user posted image user posted image


Kaki pit bul ti? Če si ti pit bul, je on navadna rit, ker se ne postavi zate, ampak te v bistvu kar malo zataji pred družbo, se ne postavi zate, mu nisi tisti hip sploh dovolj pomembna. Bad, bad, bad. 

Je pa tako, da obstajajo moški, ki se bodo vedno zate postavili, vendar bodo precej manj prilagodljivi in bolj kako naj rečem, da ne bo narobe izpadlo, bolj "tipični moški", kot moški, ki so zelo prilagodljive in mirne sorte. Vse ima svoje pluse in minuse. To da je prilagodljiv do tebe, da je kompromisarski in da ni vzkipljiv, potegne za sabo tudi to, da je tak tudi v družbi in do vseh pač. In obratno. Plusi in minusi so povsod.

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: In to bi naj bila priča??
24.11.2009 21:52:43   
Ploha
pa ta ni normalen, pa še na poroki ga boš imela, super ane?
pa to je ja vajina stvar kdo se, če sploh se javla na drug telefon, kako se vidva menta, če tvojmu ne bi blo kul, bi ti že sam povedal kako in kaj, kaj ima za sikat....

moj ima prevezavo name v primeru da je nedosegljiv in se včasih javim, pa se ponavad še bolj zaklepetam kot moj user posted image user posted image in tudi so se že navadli, da če se javim, da vejo zakaj se gre. Pa tudi sam mi reče naj se javim če kliče ta in ta...ali mi celo reče naj pokličem tega in tega, da gremo ven....če pa se javim, da se s človek ne pozna ali delno, vsaj praša kje je, če ga lahko dobi, ali če miu sporočim to in ono...ni pa nikol še noben tako ven padu...

verjetno je drugače, ker se razumemo med seboj....ma vseeno je ta kolega zelooo zatežen sodeč po vsem tem kar si napisala, mogoče ima občutek, da mu ga boš speljala user posted image

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: In to bi naj bila priča??
24.11.2009 21:53:17   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: Gina

Je pa tako, da obstajajo moški, ki se bodo vedno zate postavili, vendar bodo precej manj prilagodljivi in bolj kako naj rečem, da ne bo narobe izpadlo, bolj "tipični moški", kot moški, ki so zelo prilagodljive in mirne sorte. Vse ima svoje pluse in minuse. To da je prilagodljiv do tebe, da je kompromisarski in da ni vzkipljiv, potegne za sabo tudi to, da je tak tudi v družbi in do vseh pač. In obratno. Plusi in minusi so povsod.


Res je. Saj tudi ko sma imela probleme z taščo, se je postavil na mojo stran, spakiral vse cote in prišel takoj za mano k našim. Ampak seveda vse brez besed, brez kreganja ali česar koli..user posted image

_____________________________

Najin sonček je privekal:
28.3.2010 ob 17:41 uri. Težek 3410g in velik 50cm.

1.Mesec: 4620g in 54.5cm
2.Mesec: 5690g
3.Mesec: 6400g in 63cm
5.Mesec: 7860g

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: In to bi naj bila priča??
24.11.2009 21:54:52   
gita10
Čedalje več moških opažam, da so preveč ženstveni. Saj je vse lepo in prav naj malo pomagajo pri gospodinjstvu- saj tudi me čedalje več vemo o tehniki in strojih kot so naše prednice ampak nam bo vedno ostalo da smo mi tiste,ki rodimo otroka , njim pa naj ostane, da zaščitijo familijo. In to, do te mere, da do takšnih izrgredov sploh ne pride.
. In nad mano si še nihče od kar sva se poročila ni upal povzdigniti glasu oziroma me samo postrani pogledati ker se zavedajo , d aso posledice lahko hude. Pa ne zagovarjam nasilja-samo nad tabo se je pravkar zgodilo neke vrste nasilja in on ti ni stal ob strani in to mesec dni pred poroko- jaz bi o tem razmislila malo.    

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: In to bi naj bila priča??
24.11.2009 21:55:53   
Kepica83
Ploha moj vedno reče da naj dvignem. Ampak dvignem res mogoče 1x na par mesecev. Vmes še me skrega če sem bila zraven pa nisem dvignila. Ampak enostavno nočem. Tudi midva imava več ali manj preusmeritve narejene, ker nama ni dveh tel zraven za vlačit.

_____________________________

Najin sonček je privekal:
28.3.2010 ob 17:41 uri. Težek 3410g in velik 50cm.

1.Mesec: 4620g in 54.5cm
2.Mesec: 5690g
3.Mesec: 6400g in 63cm
5.Mesec: 7860g

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: In to bi naj bila priča??
24.11.2009 21:57:34   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: gita10

Čedalje več moških opažam, da so preveč ženstveni. Saj je vse lepo in prav naj malo pomagajo pri gospodinjstvu- saj tudi me čedalje več vemo o tehniki in strojih kot so naše prednice ampak nam bo vedno ostalo da smo mi tiste,ki rodimo otroka , njim pa naj ostane, da zaščitijo familijo. In to, do te mere, da do takšnih izrgredov sploh ne pride.
. In nad mano si še nihče od kar sva se poročila ni upal povzdigniti glasu oziroma me samo postrani pogledati ker se zavedajo , d aso posledice lahko hude. Pa ne zagovarjam nasilja-samo nad tabo se je pravkar zgodilo neke vrste nasilja in on ti ni stal ob strani in to mesec dni pred poroko- jaz bi o tem razmislila malo.    


Kapa dol pred tvojim možemuser posted image .
Jaz sem bivšega imela full zaščitniškega, ampak že malo preveč user posted image  ta pa je sedaj premalo user posted image

_____________________________

Najin sonček je privekal:
28.3.2010 ob 17:41 uri. Težek 3410g in velik 50cm.

1.Mesec: 4620g in 54.5cm
2.Mesec: 5690g
3.Mesec: 6400g in 63cm
5.Mesec: 7860g

(odgovor članu gita10)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: In to bi naj bila priča??
24.11.2009 21:59:52   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: gita10

Čedalje več moških opažam, da so preveč ženstveni. Saj je vse lepo in prav naj malo pomagajo pri gospodinjstvu- saj tudi me čedalje več vemo o tehniki in strojih kot so naše prednice ampak nam bo vedno ostalo da smo mi tiste,ki rodimo otroka , njim pa naj ostane, da zaščitijo familijo. In to, do te mere, da do takšnih izrgredov sploh ne pride.
. In nad mano si še nihče od kar sva se poročila ni upal povzdigniti glasu oziroma me samo postrani pogledati ker se zavedajo , d aso posledice lahko hude. Pa ne zagovarjam nasilja-samo nad tabo se je pravkar zgodilo neke vrste nasilja in on ti ni stal ob strani in to mesec dni pred poroko- jaz bi o tem razmislila malo.    


Podpis 2x. Prvič, ker se strinjam z vsem. Drugič, ker je moj isti.

(odgovor članu gita10)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: In to bi naj bila priča??
24.11.2009 22:06:32   
Kepica83
Po eni strani mi je všeč da ve vsaj pri meni zaropotat, ko treba. Drgač ga nebi mogla imet.

_____________________________

Najin sonček je privekal:
28.3.2010 ob 17:41 uri. Težek 3410g in velik 50cm.

1.Mesec: 4620g in 54.5cm
2.Mesec: 5690g
3.Mesec: 6400g in 63cm
5.Mesec: 7860g

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: In to bi naj bila priča??
24.11.2009 22:09:09   
Ribica **
Moj dvigne kdaj moj telefon, ce je pac zraven ... vcasih ga sama prosim, naj se on javi. Njegovega telefona pa ne dvigujem, ker ga itak klice vecinoma samo njegova mama ali brat, prijatelji (skupni) tako ali tako klicejo na moj gsm.

Da bi meni kdo kdaj rekel oz. mojemu, da kaj je pripeljal pickico zraven ... ma glavo mu odrezem. Ker kot prvo nisem pickica, kot drugo pa kaj ga briga .. se je ze on tako odlocil, a ne.

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?