|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Čevlji ala New Yorker, Zara, H&M
23.9.2009 7:36:24   
NinaNiki
Kupujete??Včasih vidim fajn modele pa ne upam nabavit kr nevem kakšni so kaj za nosituser posted image user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Čevlji ala New Yorker, Zara, H&M
23.9.2009 8:27:42   
Splišni
Po mojem čisto O.K. Za eno sezono so v redu, ne moreš pa pričakovat ne vem kakšne kvalitete.

(odgovor članu NinaNiki)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Čevlji ala New Yorker, Zara, H&M
23.9.2009 8:45:02   
mika
obutve nikol ne kupuj v trgovini z oblačili. Jaz sem se naplahtala 2x v Zari. Tako neudobne sandale in čevlje še nisem imela. Denar sem praktično vrgla vstran, ker jih je bilo nemogoče nosit.

(odgovor članu NinaNiki)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Čevlji ala New Yorker, Zara, H&M
23.9.2009 8:53:55   
Jančika_
Imam samo ene iz Promoda, pa lahko rečem, da so bili eden mojih najboljših nakupov sploh. 

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Čevlji ala New Yorker, Zara, H&M
23.9.2009 8:58:37   
hrchy
uh, jaz sem pa kupila nekaj parov cevljev v Zari, pa so bili eni najboljsih! Mehki, udobni...

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Čevlji ala New Yorker, Zara, H&M
23.9.2009 9:20:12   
alda
Naši šjori sem že nekaj krat kupila balerinke in platnene copte v Newyorker-ju pa so se glede na ceno več kot odlično obnesli user posted image user posted image


_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu hrchy)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Čevlji ala New Yorker, Zara, H&M
23.9.2009 9:26:49   
naja17
V New Yorker-ju sem kupla dvojne platnene balerine, ene zaprte s polno peto, ene odprte s polno peto, pol teniske in vse to fuuullll nosim. Tud moj kupi tam kake te ta platnene teniske in jih ful rad nosi. Takrat, ko so pač ful znižani, mi ni neumno dat denarja, pa vse dobro nosim, te s polno peto mam lahko celi dan gor, pa mi ni hudega in nisem ravno navajena na višje zadeve...

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Čevlji ala New Yorker, Zara, H&M
23.9.2009 11:13:20   
ribica.
Jaz sem v Zari že kupila za hčerko, pa jih je super nosila.

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Čevlji ala New Yorker, Zara, H&M
23.9.2009 13:12:45   
Lenny
Že kupila 3 ali 4x ugodno za kakšno ekstra kombinacijo v C&A, H&M in Promod-u. Vedno O.K.

_____________________________

Oči: "Sine, kaj delaš?"
Sin: "Nič oči. Pa to počasi!"

(odgovor članu ribica.)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Čevlji ala New Yorker, Zara, H&M
23.9.2009 13:16:58   
pety78
Jaz sem se naplahtala 2x v Zari. Tako neudobne sandale in čevlje še nisem imela. Denar sem praktično vrgla vstran, ker jih je bilo nemogoče nosit.


Jaz isto, vendar samo 1x, hvalabogu. Trdi in neudobni, lepi pa, ja, to pa. user posted image


_____________________________



(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Čevlji ala New Yorker, Zara, H&M
24.9.2009 17:49:11   
migrena
jaz sem si tudi lani v new yorkerju kupila sandale s petko na špico spredi in so zakon ..dala pa 16 e ... sem si pa kupila nazadnje v deichmanu so bili pa poden...me je vse ožulilo!,... za v kanto. Danes sem šla malo pogledat in imajo več ali manj zelo trde čevlje vsaj kar se zaprtih tiče.

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?