|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Teče iz noska - cepljenje DA ali NE?
20.9.2009 19:48:21   
Ekaz
Jutri imamo drugo cepljenje proti klopom. Sicer moja bebika vročine nima, ji pa kar močno teče iz noska. Ali grem cepit ali ne?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Teče iz noska - cepljenje DA ali NE?
20.9.2009 19:48:34   
ledenaa
ja se cepi

(odgovor članu Ekaz)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Teče iz noska - cepljenje DA ali NE?
20.9.2009 19:50:29   
tikatonka
Saj ti bodo povedali. Mojega je P pregledala preden ga je cepila.

_____________________________

"Odločitev imeti otroka je pomembna. To pomeni odločiti se za vedno, da bo naše srce hodilo naokoli zunaj našega telesa."

Prijatelji so kot baloni: če jih spustiš, jih morda nikoli več ne ujameš.

(odgovor članu Ekaz)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Teče iz noska - cepljenje DA ali NE?
20.9.2009 19:52:42   
tinaaja
Prehlad za di-te-per cepljenje ni vec ovira - moja je bila prvic cepljena kasljajoca in z zabasanim nosom. Ne vem pa, kako je s cepljenjem proti KME.

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu tikatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Teče iz noska - cepljenje DA ali NE?
20.9.2009 19:54:20   
Ekaz
Saj to me najbolj skrbi. Ponavadi, ko prideš k zdravniku te najurijo, kaj hodiš okoli, da boš okužil celo čakalnico in da bi bil lahko otrok kakšen dan doma in bil OK. Uro imamo naročeno ob sedmih, če prej kličem, se ne bo nihče javil, če grem pa tja, je pa 90 procentov možnosti, da jih slišim. Res ne vem, kaj naj naredim.

(odgovor članu tikatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Teče iz noska - cepljenje DA ali NE?
20.9.2009 19:57:11   
Lejči
Moje niso hoteli cepiti, ko je bila prehlajena.

(odgovor članu Ekaz)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Teče iz noska - cepljenje DA ali NE?
20.9.2009 20:43:02   
naja78
pelji jo tja,kot imata dogovorjeno.itak jo P prej pregleda.ponavadi cepijo,le če nima  kake viroze.če samo z nosa teče in je drugač vse ok,se potem ona odloči.

(odgovor članu Lejči)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Teče iz noska - cepljenje DA ali NE?
21.9.2009 7:06:12   
ledenaa
Samo če ima vročino ne cepijo

(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Teče iz noska - cepljenje DA ali NE?
21.9.2009 14:31:52   
birdy
IZVIRNO SPOROČILO: Ekaz

Saj to me najbolj skrbi. Ponavadi, ko prideš k zdravniku te najurijo, kaj hodiš okoli, da boš okužil celo čakalnico in da bi bil lahko otrok kakšen dan doma in bil OK. Uro imamo naročeno ob sedmih, če prej kličem, se ne bo nihče javil, če grem pa tja, je pa 90 procentov možnosti, da jih slišim. Res ne vem, kaj naj naredim.


Tko smo mel mi enkrat, ta prva uro, mi pa prehlajeni. Nč, šla sem tja, povedala kako je, doktor jo je pregledu in kljub smrkanju cepil.

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu Ekaz)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Teče iz noska - cepljenje DA ali NE?
21.9.2009 14:56:19   
gajči
Jaz bi pa raje prestavila cepljenje na takrat ko bo zdrav. Je bil naš prejšnji teden cepljen, ko je bil prehlajen, pa mi je bilo potem ful žal, da se nisem bolj uprla. Oboje je stres za telo in brezveze ga bombardirat z obojim naenkrat, če pa lahko cepljenje brez problema počaka kakšen teden.

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Teče iz noska - cepljenje DA ali NE?
21.9.2009 21:24:47   
soncipunci
Ne cepi - počakaj, da bo otrok POPOLNOMA ZDRAV!

(Ampak mislim, da so ti ga danes že cepili, ker se večini zdravnikov danes tako ali tako to ne zdi več ovira za cepljenje)

< Sporočilo je popravil soncipunci -- 21.9.2009 21:27:39 >

(odgovor članu gajči)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Teče iz noska - cepljenje DA ali NE?
22.9.2009 8:07:23   
Ekaz
Nismo cepili. Sem klicala in jih dobila šele ob pol osmih in povedala, da je zbolela. Gremo čez en teden.

(odgovor članu soncipunci)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Teče iz noska - cepljenje DA ali NE?
22.9.2009 8:36:39   
špelin@
Dve zanimivi izkušnji, ki sem jih imela z eno in isto pediatrinjo v razmaku nekaj let: pri najstarejši hčerki je vedno cepila, tudi če je bil otrok prehlajen (razen ob vročini ne). Pri najmlajšem pa opažam, da je prakso spremenila, ker ne cepi, če ni otrok res popolnoma zdrav, brez smrkavega noska ipd.

(odgovor članu Ekaz)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?