|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   obupana - nikakor ne rata
24.8.2009 15:26:42   
Anonimen
Moram nekomu povedati, moram nekomu potožiti, tako sem razočarana. S partnerjem si oba zelo želiva otroka, pa nama to nekak noče ratat. Trudiva se že od februarja, želja pa je prisotna že vsaj dve leti. Vedno je nekaj imelo prednost pred otrokom (šola, služba, stanovanje...), zdaj, ko bi končno lahko premagala te ovire pa nama ne uspe. Saj vem, da se nekatere že več let trudijo in, da teh nekaj mesecev še ni zaskrbljujoče, pa vseeno, moram nekomu povedati, ker sem spet razočarana, kajti tudi ta mesec je prišlauser posted image . Oba sva sicer še mlada, še imava čas, jaz 24, on 26, vendar se bojim, da mi bo zmanjkalo poguma in optimizma. Skrbi me, da je mogoče z mano kaj narobe, da ne morem imeti otroka.

Ginekologinja mi je na prvem pregledu rekla, da imam drugače obrnjeno maternico kot večina žensk, vendar naj to ne bi bil kakšen večji problem, bolj me skrbijo krvavitve, ki jih imam vedno pred user posted image , kot nekakšni rjavi izcedki, ki trajajo po cel teden, preden se ulije rdeča kri. Ima še katera podobne težave? Kako naj se pomirim in sama sebe prepričam, da enkrat pa že bo?

< Sporočilo je popravil Bonnie_RR -- 25.8.2009 18:14:36 >
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: obupana
24.8.2009 16:27:45   
ursa30
te popolnoma zastopim, da si obupana, razočarana...
sem sama v podobni situaciji, s tem da se midva trudiva že tri leta

zdaj sem v kliniki za neplodnost, histeroskopija je že za mano, pred mano je še laparoskopija, potem pa upam da bo končno uspelo.

glede izcedkov, tudi jaz jih imam par dni pred in po user posted image . naj bi pomenili hormonske motnje, ni pa nujno.

mlada sta še, tako da naj te ne skrbi preveč. če vama po enem letu rednih spolnih odnosih še vedno ne bo uspelo, pa le pojdita na pregled-oba. pa srečno

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: obupana
24.8.2009 18:07:12   
Anonimen
Hvala za vzpodbudne besede. Tudi za vaju upam, da bo uspelo. Včasih me malo zanese v žalost, sploh kadar se kje srečam s kako kolegico, ki ji kar v prvo rata, pa si po možnosti sploh ne želi otroka. Ti, ki pa odštevaš dneve do prvega dne izostale user posted image , da bi lahko imel kaj upanja, pa ne gre in ne gre. Poskusila bom čim bolj odklopit in živet življenje, pa bo, ko bo. Ko bi le bilo tako enostavno. Pa veliko sreče nama obema in ostalim, ki se trudijo za user posted image

(odgovor članu ursa30)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: obupana
24.8.2009 19:17:23   
Lenck

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Moram nekomu povedati, moram nekomu potožiti, tako sem razočarana. S partnerjem si oba zelo želiva otroka, pa nama to nekak noče ratat. Trudiva se že od februarja, želja pa je prisotna že vsaj dve leti. Vedno je nekaj imelo prednost pred otrokom (šola, služba, stanovanje...), zdaj, ko bi končno lahko premagala te ovire pa nama ne uspe. Saj vem, da se nekatere že več let trudijo in, da teh nekaj mesecev še ni zaskrbljujoče, pa vseeno, moram nekomu povedati, ker sem spet razočarana, kajti tudi ta mesec je prišlauser posted image . Oba sva sicer še mlada, še imava čas, jaz 24, on 26, vendar se bojim, da mi bo zmanjkalo poguma in optimizma. Skrbi me, da je mogoče z mano kaj narobe, da ne morem imeti otroka.

Ginekologinja mi je na prvem pregledu rekla, da imam drugače obrnjeno maternico kot večina žensk, vendar naj to ne bi bil kakšen večji problem, bolj me skrbijo krvavitve, ki jih imam vedno pred user posted image , kot nekakšni rjavi izcedki, ki trajajo po cel teden, preden se ulije rdeča kri. Ima še katera podobne težave? Kako naj se pomirim in sama sebe prepričam, da enkrat pa že bo?


Anonimna, jaz sem imela tudi izcedke oz. krvavitve... najbolj pa še po odnosih. Mogoče bo zvenelo povsem trapasto, ampak mislim, da je meni, da sem zanosila, pomagalo nekaj, na kar sva se nekoč slučajno spomnila: po odnosih sem vedno počivala (oz. če je bilo zvečer, celo noč spala) s podloženo ritjo (odejo ali povšter sem si dala spodaj). Vem, da zveni hecno, ampak jaz sem imela občutek, da sicer vse izteče ven, skupaj z izcedkom... no, in tisti mesec sem zanosila! Ne vem, če je pri tebi vsaj podobna situacija, ampak morda... nikoli ne veš user posted image

V vsakem primeru ti želim, da ti uspe - glede tvojega vprašanja pa: hej, seveda ne obupaj! Niti še ni tako dolgo, kar se trudita (ja, vem, to je relativno, tebi se zdi celo stoletje, komu, ki se trudi nekaj let, pa...), in, kot sama praviš, sta še mlada - in če vama drugače ne uspe, vama še vedno ostajajo možnosti pomoči medicine. Držim pesti!

_____________________________

Svet je takšen, kakršnega vidiš. In vidiš ga tako, kot ga želiš videti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: obupana
24.8.2009 20:49:14   
Anonimen
ojla

zelim ti, da vama čimprej uspe in da boš kmalu srečna nosečka.....


me nekaj zanima si ti povedala gin za te tvoje krvavitve.... jaz sem svojo opozozarjala eno leto in pol da z mano neki ne stima, ker sem se po kt začela ful redit, krvavela sem, menstrualne bolečine tud cel mesec, po seksu skoz krvavo in bolelo... no pol sem pa zamenjala gin mi je pa ugotovila endometriom 10 cm odstranjen 12 cm pa enih kup tezav.... no in ta gin, ki mi je to odstranu je reku da dosti ginekologov ne da poudarka na te krvavitve in lohk zarad tega nastanejo hude tezave, meni je reku da normalne krvavitve so lahko ssamo  ob menstruaciji, vse drugo so lahko take tezave ki te lohk privedejo do neplodnosti in da škoda da gin ne dajo poudarka na ultrazvoke in da ne poslusajo svoje paciente dokler se rešit še kaj da. sama imam tud veliko zeljo postati mamica pa bomo vidli, če bo uspelo, pa sem tudi mlada in je bil en velik šok ob novici, ko ti povejo tole imate pa še tole imate pa še tole imate pa žal se enkrat bo treba ker prva operacija ni uspela. zato bi jaz sla nazaj do nje in jo prosila če te lahko se enkrat pogleda in če so normalne te krvavitve


srečno in lep pozdrav

(odgovor članu Lenck)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: obupana
26.8.2009 15:34:42   
julieb
Naj vam povemše mojo zgodbo.

Dobrih pet let nazaj sem prvič opazila ta čudni rjav izcedek, takrat nisem jemala kt. G mi jih je predpisal kot hormonsko terapijo, ki pa ni pomagala. Sem dala kt stran.
Pred dobrima dvema letoma ko sva se odločila gledati na plodne in neplodne dneve se je začelo, da zaradi izceka sploh nisem vedela kako naj računam ciklus, pa sva rekla kaj bo bo.
G sem težila zaradi teh izcedkov in da se že nekaj časa trudiva pa nič in je rekel na čez 6 mes. pridem nazaj, če še nebo nič. Pa sem bila nakoncu v zadnjem letu pri G vsak mesec kot kaka nosečnica, fizično je bilo z mano vse ok, tudi krvna slika, spermiogram tudi. Torej kaj je narobe? To še danes nevem.
Naslednje kar mo poskusili je bil klomifen, jemala sem ga dva meseca, pri tretjem mesecu ko sem imela pavzo s klomifenom in smo se že z G in mojim dragim zmenili, da gremo na podrobnejše svetovanje v neplodnostno pa se je zgodilo user posted image . Pričakujemo pa v februarju.
Včeraj sem prvič začutila našega malčka kako se giblje.

Kar sem hotela s tem "romanom" povedati je, da se ne smemo nikoli obremenjevati z ničemer. Tudi, če je fizično vse vredu je še vedno neka psihična ovira, ki sem jo očitno jaz imela, čeprav se mi ni zdelo, da se tako zelo obremenjujem z vsem.

Vsem ki imate nepojasnjeno neplodnost, ne se sekirat navadno pride takrat ko si najmanj misliš.

Naj povem še to, da še danes težko verjamem, da nam je resnično uspelo. Ne morem opisati vseh občutokov, ki me spremljajo od kar sem naredila pozitiven test.

Lep pozdrav vsem borkam in vem, da bo za vse nekoč prišel tapravi sonček.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: obupana
23.9.2009 12:53:27   
*vrtnica*
Naj vam sporočim veselo novico, da zdaj pa sem srečka user posted image . Imam pa težavo, že 13. dan imam rjave izcedke, menstruacije ni bilo, test pozitiven. Ginekologinja me je pregledla in je rekla, da je še prehitro, da bi se lahko kar koli videlo, saj sem sedaj komaj 4 dan v 4 tednu. Prestrašila me je, da je upanja, da bom otroka obdržala 50/50, ker krvavim. Sluznico pa naj bi imela odebeljeno kar je baje dober znak. Zdaj sem na bolniški za 14 dni in jem Dabroston. A je imela katera podobne težave? Kaj naj pričakujem? Bo z otrokom vse v redu, kljub temu, da krvavim?

(odgovor članu julieb)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: obupana
23.9.2009 13:15:33   
isabeaux
vrtnica...če krvaviš po malem oz. je to samo izcedek, bo najverjetneje vse ok...to ti tudi močno želim...a je po dabrostonu kaj boljše...? Poskusi še z magnezijevimi tabletami....

kaj pa če bi se nardila noro in šla na urgenco ker rumeno telo oz. rum. meh. bi se že mogel videti...

< Sporočilo je popravil isabeaux -- 23.9.2009 13:16:44 >


_____________________________

Pa imamo tri lepe in zdrave sončke :-)

(odgovor članu *vrtnica*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: obupana
23.9.2009 14:26:03   
*vrtnica*
Dabroston jemljem šele od včeraj zvečer, zaenkrat se mi zdi, da se je krvavitev rahlo že zmanjšala, upam, da se bo popolnoma ustavila. Upam, da to ni samo psiha. Hvala ti za vzpodbudne besede, od ginekologinje sem jih dobila zelo malo, govorila je samo o ss, jaz pa si tako zelo želim obdržati to pikico. Zdaj bom lepo počivala, 1.10. pa imam ponovni pregled, kjer se bo verjetno, če bom otroka do takrat obdržala, že kaj malega videlo.

(odgovor članu isabeaux)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: obupana
23.9.2009 14:27:01   
*vrtnica*
V katerem tednu pa si ti? Si imela podobne težave?


(odgovor članu *vrtnica*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?