|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   daktarin gel - koliko?
10.6.2005 15:12:20   
Naja31
Ojla,

danes smo bili posvetovalnici pri dveh mesecih in je zdravnica ugotovila, da ima moj soncek v ustih sor. Jaz sploh nisem opazila.:zmeden: Dobili smo Daktarin, zdaj pa ne vem koliko naj mu ga namazem. Pa zraven je ena plasticna zlicka. Kaj naj z njo?
Zdravnica je nekaj razlagala, ampak sem vecino preslisala ker se moj soncek nekoliko drl. :)

A to si gel stisnem kar na prst in mu po ustih namazem?

Hvala.
Lp, Naja
Neposredna povezava do sporočila: 1
   daktarin gel - koliko?
10.6.2005 15:16:08   
Mojca P.
Kremico daj na gazico na prst in nezno obrisi jezicek.
Ce ima dudo kremo lahko das nanjo, slabost pri tem bi lahko bila edino, da se navadi na to, da je duda vedno sladka in je drugace noce.
Tudi z baby palcko lahko ocistis sor, moras pa biti bolj previdna, ce je nemiren.:rozica:


(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   daktarin gel - koliko?
10.6.2005 15:16:18   
cleopatra
To je mela tut naša mala:duda:.Jaz sem vprašala pediatra kolikokrat naj na dan namažem, pa je rekel, da ene 6x, čeprav je meni se zdi v lekarni rekla manjkrat. Ta daktarin ni nič škodljiv. Mora pa v 2 dneh ta sor izginit. Jaz sem kr na prst dala (morš bit pozorna tut gor na nebu, pa po celih ustkih, po jeziku,...) in ji lepo namazala.

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   daktarin gel - koliko?
10.6.2005 15:18:00   
Wahoo RR
čist vseen kako ga daš...al na dudo al s palčko za ušesa...
kolk ga daš ti je pa verjetn povedala...če je hudo, kar po vsakem obroku...vgavnem, čimvečkrat

če boš redno mazala, bi mogel v max 3 dneh zgint...pa nč bat, je zelo sladek in naši je bil všeč :)

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   daktarin gel - koliko?
10.6.2005 19:46:20   
SaaS
Tudi moj sonček je imel sor in je pediatrinja svetovala, naj si daktarin proti koncu dojenja namažem kar na bradavičko. Jaz sem ga namesto tega mazala na dudo in se je zgodilo točno to, kar opozarja Mojca P. Dude ni hotel več, če ni bila namazana. No, sor smo pa pozdravili. Tako smo zaključili z dudami in zdaj cuzamo prstke...

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Spiš med dojenjem? Na to moraš paziti!
Na internetu lahko najdeš veliko napačnih informacij o spanju in dojenju ter o tem, da je to vedno nevarno.
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?