|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Po laparoskopiji
7.10.2009 17:47:05   
camino79
Živjo!

Danes sem prišla iz bolnice. Včeraj sem imela histeroskopijo in laparoskopijo. Odstranili so mi pregradico, jajčniki in jajcevodi so menda bp. Doktor pravi, da morava počakati 2 ciklusa (ta user posted image  in potem še ena), nato pa v akcijo. Kakšne pa so vaše izkušnje, kaj so vam svetovali - koliko časa počakati po tej laparo-operaciji?
Meni zdaj trenutno sicer niti slučajno ne pade na misel user posted image , ker me šivi prav pasje bolijo, pa ramena in rebra tudi...se mi bo pa čas vlekel, to že vem...

Dr. Reš mi je rekel, da po laparo grem v postopek, če še ne bo nič...samo midva samoplačniško ne moreva. kaj to pomeni, imate kakšne izkušnje s tem? Koliko se čaka z napotnico pri njem? Ker od njega ne bi šla, je ok.
V MB vem, da so čakalne dobe od 8-12 mesecev, pa še dlje, pogosto. Za LJ ne vem... Napotnico pa imam  za dr. Reša.

Vesela bom odgovorov in komentarjev.

Pa lep pozdrav.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Po laparoskopiji
7.10.2009 18:37:41   
Kliki
Meni so rekli da lahko takoj po prvi M. Res pa da sem imelasamo laparo in so mi odstranli ciste.

(odgovor članu camino79)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Po laparoskopiji
8.10.2009 12:27:07   
ursa30
jaz sem imela laparoskopijo pri dr. tomaževiču v torek, včeraj sem prišla domov. imela sem žarišče endometrioze, ki jo je tudi odstranil. svetoval mi je, da počakam eno user posted image in potem v akcijo.

mi je pa tudi svetoval, da naj se oglasim čimprej pri njemu (datum sem dobila 18.november), da bo pregledal partnerjev spermiogram, potem se bo pa odločil ali bova poskušala še po naravni poti, ali pa bova šla kar v postopek umetne oploditve

(odgovor članu Kliki)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Po laparoskopiji
8.10.2009 13:49:01   
ziva1
Sama sem imela lapro in histero v februarju in so mi odstranili pregrado, druga naj bi bilo tudi pri meni ok. Na user posted image sva lahko začela delati po prvi user posted image , ki je prišla 31 dan po posegu, nato pa so se ciklusi normalizirali. Odnose sva pa imela po dveh tednih in je bilo vse normalno.

(odgovor članu ursa30)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Po laparoskopiji
9.10.2009 19:17:46   
camino79
Kaj pa šivi? Ali so se ti do takrat že toliko zacelili?

(odgovor članu ziva1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Po laparoskopiji
10.10.2009 10:02:05   
ursa30
šivi naj bi sami odpadli v roku 2 do 3 tednov..tako je bilo rečeno meni.

(odgovor članu camino79)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Po laparoskopiji
14.10.2009 7:37:51   
SM10
Meni je po laparaskopiji rekla, da takoj po m. v akcijo, ker obstaja največ možnosti za zanositev, ker je še vse razširjeno in da z vsakim neuspelim mesecem je maj možnosti, da uspe po naravni poti. Če nama nebi uspelo v 6 mesecih bi se začeli dogovarjati za umetno.

(odgovor članu ursa30)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Po laparoskopiji
14.10.2009 7:54:50   
ziva1
Jaz sem dala šive ven po 7 dneh, tako je tudi pisalo na izvidu (razen šivov v popku, te so mi pustili, so sami odpadli).

(odgovor članu SM10)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Po laparoskopiji
20.10.2009 20:45:12   
tecnobica
Zgleda da je povsod drugače. Meni so vse tri šive odstranili en teden po posegu. O seksu se sicer nismo pogovarjali, ampak nihče ni rekel, da pa ne smeva.

Grem pa drug teden na pregled, in upam da dobim napotnico za neplodnostno. Zdaj je pa konec heca.

(odgovor članu ziva1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?