|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   mislite, da je drži?
22.9.2009 9:32:49   
mojcaziga
http://24ur.com/ekskluziv/erotika/vas-mika-seks-na-delovnem-mestu.html

Običajno takih in podobnih člankov sploh ne berem, ampak tega pa sem po  pomoti odprla in celo prebrala. Se človek kar zamisli user posted image Mislite, da je res, imate take izkušnje, poznate koga s takimi izkušnjami.
Sama delam doma in že nekaj časa iščem službo, ker pogrešam družbo in dogajanje, ampak ne pa tega user posted image No, zdaj vem, zakaj toliko moških štepa nadure user posted image in moj med njimi user posted image

lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: mislite, da je drži?
22.9.2009 9:35:25   
Kerensa*
Se strinjam z napisanim skoraj v celoti. Z nekaterimi stavki pa sploh - osebno preverjeno. user posted image

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: mislite, da je drži?
22.9.2009 9:35:37   
water lily
Dostkrat drži jauser posted image
Men je po eni strani logično....sej smo več v šihtu k doma.

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: mislite, da je drži?
22.9.2009 9:40:01   
mojcaziga
No, zdaj vsaj razumem kako je tako težko prit do ene normalne službe. Se je vsi držijo kot klopi, se ve zakaj user posted image

lp

(odgovor članu water lily)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: mislite, da je drži?
22.9.2009 9:40:05   
zband
 po  pomoti odprla in celo prebralauser posted image user posted image user posted image


polepšala si mi dan

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: mislite, da je drži?
22.9.2009 10:00:23   
mojcaziga
IZVIRNO SPOROČILO: zband

po  pomoti odprla in celo prebralauser posted image user posted image user posted image


polepšala si mi dan


Ne, čisto resno sem to mislila. Odprla pravzaprav nisem jaz, ampak tamali, ki ga je očitno zanimala slika user posted image .
Ne rečem nikoli, ampak zelo malokrat berem take zadeve, sploh pa na 24ur.com. Če me že zanima kaj o razmerjih poiščem forum/knjigo, ki malo bolj resno razpravlja o takih zadevah.

lp

(odgovor članu zband)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: mislite, da je drži?
22.9.2009 15:35:07   
travica
je res

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: mislite, da je drži?
23.9.2009 10:03:25   
ronja
Izkušenj s tem nimam: še nikoli nisem spala s sodelavcem, niti ne vem, da bi v naši skupini kdo (pri nas so itak skoraj same punce, no, so bile do nedavnega in meni je tako prav všečuser posted image ). Kakšen flirt kdaj mogoče, da bi se pa kar povsod dol dajali pa dvomim - vsaj jaz nisem še nikoli nikogar našla na kopircuuser posted image .

Seveda se pa najdejo avanture ali afere v vsaki večji skupini ljudi - tako pri nas "hodita" dva (on je poročen in ima otroke), ali pa sta se mogoče zdaj že razšla, ne vem... in pri lubiju prav tako (spet on poročen in ima otroke). Za več pa ne vem, pa tudi tega ne, kje seksajo - bojo že sami poštimaliuser posted image .

Je pa res, da ko sem delala prek študenta, je bilo drugače: tam sem dostikrat spala s "sodelavcem", hehe, ker sva pač oba delala prek študenta tam (samo sva se spoznala drugje). To verjetno ne šteje...

Pa pri nas popoldne kar vsi pridno kljucajo po računalnikih, tisti, ki pač ostajajo pozno v službi... Zvečer je pa prazno, pa še alarm se vklopi, tak da ni glih idealen plac za afere, očitnouser posted image .

(odgovor članu travica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: mislite, da je drži?
25.9.2009 12:35:04   
srki
Ah, to pa že vrabci na veji čivkajo, da se v službah dogajajo skoki čez plot,....ne vem, kaj je to tako novega.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: mislite, da je drži?
25.9.2009 19:41:48   
nadya
Ja tko pač  je..... Jaz sem bila samska, cele dneve v službi in se je tudi meni zgodilouser posted image .

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: mislite, da je drži?
26.9.2009 7:55:47   
svetnik
Hmmmmmuser posted image

Ja res se dogaja zmeraj več takih stvariuser posted image
Krive so pa tko ženske...Moški skačejo čez plot, ker nobena več ne počepne pred plotom :)user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nadya)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: mislite, da je drži?
12.10.2009 10:53:59   
Anonimen
Moj pa še ponoči dela.....user posted image

(odgovor članu svetnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: mislite, da je drži?
12.10.2009 11:02:34   
Anonimen
.

< Sporočilo je popravil Repka -- 12.10.2009 11:04:48 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: mislite, da je drži?
24.10.2009 16:05:18   
mala zirafa
Zato je za zdravnike v bolnicah znano da se dajejo dol s sestrami.V nočnih seveda.Kako to da delajo potem  v določenih tandemih??:)Enako velja za stevardese in pilote.To ni nič novega.
Jaz se celo iz osnovne šole spomnim 2 profesorjev, ki sta se pecala in bogve še kaj je sodilo zraven.On ločenec, ona na pol..Je blo kar zanimivo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: mislite, da je drži?
1.11.2009 16:35:49   
alpog
No ja, konec koncev pa tudi paše mal spremembe!

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?