|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ploska stopala
15.10.2009 14:23:38   
Sofi
Danes je imel sin sistematski pregled pri treh letih. Vse je super in prav, le stopala ima malce ploska. Pediater je priporočal , da malce hodi po prstih in po zunanji strani stopal, pa se to lahko porihta. Vem, da to ni nič straah vzbujajočega, pa vendar me zanima koliko otročkov ima to "hibo" in če te vaje res pomagajo.

Hvala

_____________________________

Domišljija je začetek ustvarjanja.
Domišljaš si, kar si želiš, želiš si, kar si domišljaš in nazadnje ustvariš, kar hočeš.
(G.B. Shaw)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ploska stopala
15.10.2009 14:27:08   
blaža
Meni se ni popravlo, pa sem celih 7 let nosila ortopedske čevlje in kasneje tudi vložke.

Imam malo skrivljen s zaradi tega, pa še neke mišice na spodnjem delu baje trpijo zaradi tegal. Včasih možje niso šli v vojsko zaradi platvusa, ma ni taka panika po mojem.

Čeprav sem hodla bosa po kamenčkih se ni nič popravlo. pač prirojeno tako.

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu Sofi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ploska stopala
15.10.2009 14:28:41   
luan
Naš petletnik ima tudi ploska stopala.Smo delali vaje, na fizioterapijo h kolegici sem ga vozila, pa ortopedsko obutev nosi pa se stanje ni veliko izboljšalo.Je pa res, da ima njegov ati tudi ploska stopala.
Upam, da bom tudi jaz izvedela še za kake vaje, ki pomagajo.
LP

(odgovor članu Sofi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ploska stopala
15.10.2009 16:57:10   
ledenaa
Pri 3 letih se ne govori o ploskih stopalih!

(odgovor članu luan)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ploska stopala
15.10.2009 17:42:57   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: luan
Naš petletnik ima tudi ploska stopala.Smo delali vaje, na fizioterapijo h kolegici sem ga vozila, pa ortopedsko obutev nosi pa se stanje ni veliko izboljšalo.


Vam je to ortopedsko obutev predpisal ortoped? Ker sosedov fant ima tudi ploska stopala, pa jim je ortoped rekel, da niti slučajno ne sme nosit obutve z ortopedskim vložkom, ker ima stopalni lok oporo in se potem mišice še bolj lenijo, namesto bi se utrjevale.

(odgovor članu luan)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ploska stopala
15.10.2009 18:16:15   
luan

IZVIRNO SPOROČILO: zmajaz


Vam je to ortopedsko obutev predpisal ortoped? Ker sosedov fant ima tudi ploska stopala, pa jim je ortoped rekel, da niti slučajno ne sme nosit obutve z ortopedskim vložkom, ker ima stopalni lok oporo in se potem mišice še bolj lenijo, namesto bi se utrjevale.

Da.

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ploska stopala
16.10.2009 7:15:16   
ledenaa
http://www.orthops.si/clanki-moj_malcek.php?id=27

http://med.over.net/forum5/read.php?46,1577162,1577218#msg-1577218

(odgovor članu luan)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Top poletno varstvo za otroke 2024
Napočil je čas, ko je treba poiskati in rezervirati termine za poletne počitnice. Mi smo vam pripravili izbor TOP idej z...
Za družine BREZPLAČNO (od 15. do 22. maja)
Na pobudo ZPMS bo kar 40 muzejev in galerij po vsej Sloveniji, v tednu družin, med 15 in 22. majem 2024 (ali pa na določ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?