|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Gugalni stol?
16.10.2009 12:14:07   
suminjam
Za v dojenčkovo sobo bi rada kupila gugalni stol ali pa kakšen takšen stol da se lahko udobno usedeš in namestiš ko dojiš dojenčka
pa nimam pojma kje bi to lahko dobila??
Imate mogoče kakšno idejo??
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Gugalni stol?
16.10.2009 12:45:34   
balabala
pri nas smo uporabljali vrečo JABOOZ in smo bili zelo zadovoljni

(odgovor članu suminjam)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Gugalni stol?
16.10.2009 16:17:28   
SaaS
Jaz že tretjega otroka dojim na istem stolu. Takšen čisto navaden, leseno ogrodje in potem tekstil, kjer sediš. Kupila sem ga pred leti v lesnini. Jih je še vedno polno. Ne zgleda nevem kaj, a meni je zelo udoben. Za dojenje se mi zdi super. Roko lepo naslonim na naslonjalo, oz. podstavim še blazino in udobno dojim. Še noge položim na kocko.. Pa še malo se ziba, da se lažje zaspimo...
Nekaj takega kot tale iz Ikee:
http://www.ikea.com/at/de/catalog/products/S29840172

(odgovor članu balabala)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Gugalni stol?
16.10.2009 16:28:26   
blondy_81
SaaS podoben stol imam tudi sama in je zelo udoben. Sedaj ga moram samo še sprobat, kako se obnese pri dojenju. Na to bomo pa malenkost še počakali user posted image

(odgovor članu SaaS)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Gugalni stol?
17.10.2009 7:42:50   
Hope2
Gugalni stol sem videla v lesnini.

Sprva je itak spal v posteljki zraven naju, zato sem sedela na postelji. Ko je šel v otroško sobo, pa smo kar pol ikeinega kavča (ki ga imamo viška) dali v sobo in je bil super, še par plišijev gor, pa poušterček. Zdaj pa še dete gor skače in se igra, ko bo pa miza šla not, pa gre kavč ven. Torej malo poglej, če imaš karkoli doma viška in skušaj uporabit, da glih ne daješ ne vem kolk denarja za stvar, ki jo ne boš dolgo rabila, raje daj ta denar za kaj bolj uporabnega.

Drugače pa meni tele jabooz blazine niso praktične. Sprva, če si šivana, ni šans, da not sediš. Potem tudi zelo težko ven zležeš, celo če imaš štruco v roki, pa da jo preveč ne premetavaš. Po drugi strani pa škripajo, če so usnjene in npr. naše dete, ki je zaspalo na joški, bi se zbudilo.

(odgovor članu blondy_81)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
3 pogoste stvari, ki pri nosečnici povzroč...
Pretirano nekritično sprejemanje informacij v nosečnosti lahko vodi v razvoj tesnobe. Kako preprečiti, da se pojavi stra...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?