|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Katie H. pretirava?
20.10.2009 21:32:48   
Meggi
 Kaj pravite na njeno obsedenost z modo?

Saj mi je tako vseeno gre vse z njenega računa nič z mojega. Samo smili se mi otrok. Komaj 3 letna pupika nosi lakaste čevlje s peto. Bog pomagaj!

Če hoče da je njena najlepša naj ne presega meje zdravega razuma, no. Vseeno meni se otrok res smili.  Ni treba razlagat kako bo obsedena z modo ko bo to dekle zraslo1? Ojoj!

p.s. Včasih so gojzarji in blato skor bolj zdravi za otroka- moje mnenje.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Katie H. pretirava?
20.10.2009 21:36:00   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Meggi

Samo smili se mi otrok. Komaj 3 letna pupika nosi lakaste čevlje s peto. Bog pomagaj!


Meni se pa ne user posted image user posted image .
Moja bi tudi nosila pete (saj jih, ce ji kdo dovoli), pa bolj se sveti, bolje je.

Ampak pri meni je to NO GO kombinacija.

(odgovor članu Meggi)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Katie H. pretirava?
20.10.2009 21:38:55   
rina22
Ja, očitno se niti ne zaveda, kaj s tem počne otrokuuser posted image Kaj vse so eni zmožni..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Katie H. pretirava?
20.10.2009 21:41:07   
ZmajTolovaj
Pač, bo vzgojila eno afnico. To se mi zdi v zvezdniških krogih itak skoraj neizogibno. Bohpomagaj.

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu rina22)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Katie H. pretirava?
20.10.2009 21:46:09   
TomTaylor
kje si pa to prebrala? Trič trač?...eh...BV...je še kaj hujšega na svetu kot pa Suri s petkami...

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Katie H. pretirava?
20.10.2009 21:46:46   
liliana
Nekateri si pač lahko privoščijo Versaceja in D&G....drugi pa svojo obsedenost z modo tešimo v H & M, eni pa celo v Kik diskontu.....

Če bi na mojem računu bilo nekaj milijonov EUR, kot je na Katijinem, bi verjetno bil tudi moj slog  življenja (posledično seveda tudi slog moje hčere) drugačen......

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Katie H. pretirava?
20.10.2009 21:51:52   
Spark
Če bi na mojem računu bilo nekaj milijonov EUR, kot je na Katijinem, bi verjetno bil tudi moj slog življenja (posledično seveda tudi slog moje hčere) drugačen......


To že, ampak petke obuti otroku. Jaz sem se zgrozila nad sliko http://24ur.com/ekskluziv/tuja-scena/katie-oblaci-3-letna-stilistka.html

Ne znam prilepiti direktno slike, zato prilagam povezavo.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Katie H. pretirava?
20.10.2009 21:56:58   
liliana
Meni tudi ne zgleda fajn.....pač številka 28 in petke že zaradi "velikosti" nekak ne pašejo skupaj.....zgrozila se pa nisem....

Pač estrada dela marsikaj za reklamo.....če bi obula uggice ne bi nihče sploh opazil, ne Suri in ne Katie...

(odgovor članu Spark)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Katie H. pretirava?
20.10.2009 22:00:19   
tins
Bljek fuj slika...
Tamala je sicer luštna, mamica pa zmešana...

(odgovor članu Spark)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Katie H. pretirava?
20.10.2009 23:22:12   
Klemy82
Hmmuser posted image sam je se kej bolj groznga na tem svetu kot ena mula v petkah.

_____________________________

Jst.

(odgovor članu tins)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Katie H. pretirava?
21.10.2009 0:09:53   
nejcko
Meni pa te noge ne delujejo popolnoma nič otroško, kot da ne bi pasale k deklici oz. še nisem videla tako oblikovanih nog kakšne 3-letnice - mi deluje kot fotomontažauser posted image

In grdo mi zgleda.



(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Katie H. pretirava?
21.10.2009 7:31:46   
resnično srečna
sem v živo imela letos priliko videti podobno sceno...neka italijanska deklica, ki je omaj znala hoditi se je sprehajala takole...pa je imela svojo številko čevljev...in izgleda res malo skeri...

_____________________________

She
May be the face I can't forget.
A trace of pleasure or regret
May be my treasure or the price I have to pay.
She may be the song that summer sings.
May be the chill that autumn brings.
May be a hundred different things
Within the measur

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Katie H. pretirava?
21.10.2009 8:47:44   
pety78
Mah, itak, da pretirava. Sicer pa ne morem reči, da je kaj posebnega oblečena. Mislim na mamico. Sicer pa tamala tudi ne izstopa posebej z oblačili, saj ne piše gor, koliko so stala.
Meni je bolj grozno to, da ji bo uničla nogice. Saj taki čevlji res niso primerni za tako malo nogico, ki se še razvija. Recimo v tem članku se vidi na drugi sliki, kako se ji med hojo sezuvajo. user posted image
http://24ur.com/ekskluziv/tuja-scena/foto-suri-nakupovala-do-onemoglosti.html


_____________________________



(odgovor članu resnično srečna)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Katie H. pretirava?
21.10.2009 9:27:18   
Anonimen
Ogabno...samo glede na to, da je mende za punčkine cunje zapravila 3 milijone, pa ne zgleda kaj ekstra.

(odgovor članu pety78)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Katie H. pretirava?
21.10.2009 9:49:56   
HuAnita

IZVIRNO SPOROČILO: Majch

Ogabno...samo glede na to, da je mende za punčkine cunje zapravila 3 milijone, pa ne zgleda kaj ekstra.


Baje vsako cunjico obleče le enkrat. Upam, da sta vsaj toliko zavedna, da jih potem oddata komu, ki jih krvavo potrebuje, no, morda pa jih skladiščita doma, za drugegauser posted image
Sicer je to res žuta štampa, vsaj pol gotovo ni res in je veliko pretiravanja, ampakl tudi mediji smo neumni, da to objavijo - če ne bi, se verjetno tudi Katica ne bi vsak dan odpravila na lov za dizajnerskimi cunjami...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Katie H. pretirava?
21.10.2009 10:01:35   
oka
Samo smili se mi otrok. Komaj 3 letna pupika nosi lakaste čevlje s peto. Bog pomagaj!


A zato se ti smili? Pa dajte pretiravat no. Na svetu se otrokom dogajajo bistveno hujše stvari kot pa, da imajo obute ene grde čevlje.

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Katie H. pretirava?
21.10.2009 11:05:50   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: ZmajTolovaj

Pač, bo vzgojila eno afnico. To se mi zdi v zvezdniških krogih itak skoraj neizogibno. Bohpomagaj.


user posted image

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Katie H. pretirava?
21.10.2009 12:43:49   
Zanica
To za petke sem tudi jaz mislila v začetku kaj je ta nora, ampak sem malo časa po tem pregledovala svoje stare slike in sem videla mene in mojo sestro kako nosimo lesene "natikači" z motivom smrkcev z nič nižjo petko! Jaz sem takrat bila stara nekaj čez tri leta, sestra pa 5 let pa pol. Spomni se moja sestra da smo to imele skoraj celo poletje ker nam je bilo fajn!

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Katie H. pretirava?
21.10.2009 13:18:00   
ALWAYS LARA
no pomoje ti ni treba bit selebriti da mulc nos visoke petke
sem srečala eno podobno sred edinburga 2 tedna nazaj..napravleno tkole
user posted image

js sem bla v bundi tko je blo mraz in pihalo je k pr norcih!

(odgovor članu Zanica)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Katie H. pretirava?
21.10.2009 13:20:16   
ZARA
Ostalo me ne briga, ampak visoke pete na takih pupah so pa blazno odurne.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Katie H. pretirava?
21.10.2009 13:23:45   
Anonimen
Za kicaste,dizajnerske oblekice,pa cetudi vsak dan druge,mi je vseeno,ceveljcki s peto pauser posted image user posted image user posted image .Drugo leto pa kar ornk spicake ali kakouser posted image

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Katie H. pretirava?
21.10.2009 13:27:52   
arabela*

IZVIRNO SPOROČILO: Meggi

 Kaj pravite na njeno obsedenost z modo?

Saj mi je tako vseeno gre vse z njenega računa nič z mojega. Samo smili se mi otrok. Komaj 3 letna pupika nosi lakaste čevlje s peto. Bog pomagaj!

Če hoče da je njena najlepša naj ne presega meje zdravega razuma, no. Vseeno meni se otrok res smili.  Ni treba razlagat kako bo obsedena z modo ko bo to dekle zraslo1? Ojoj!

p.s. Včasih so gojzarji in blato skor bolj zdravi za otroka- moje mnenje.



meni je to bolanouser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Katie H. pretirava?
21.10.2009 15:28:34   
maya2
Mala bo pač obula kar ji bodo dali,  ampak mamica bi morala bit bolj odgovorna.... user posted image

_____________________________

Nobody is perfect.

Hi! I'm Nobody

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 23
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?