|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   dabroston
13.6.2005 8:22:28   
simonas
A je katera jemala Dabroston? Jaz sem imela v petek rjavkast izcedek pa sem ga dobila za hormonsko terapijo. Meni ni všeč, ker v navodilih piše, da ni garancije da ne škoduje plodu oz. dojenčku, zdaj pa ne vem ali še ga naj jem ali ne. Izcedek je ponehal.

Simona
Neposredna povezava do sporočila: 1
   dabroston
13.6.2005 8:29:05   
rija
Jaz ga jemljem od pozitivnega testa naprej, moram pa ga do 16 tedna. Simonas, dabroston jemlje skoraj vsaka druga nosečnica. Tudi meni ni všeč, da jemljem tri vrste zdravil v zgodnji nosečnosti, pa kaj čem. Če cilj opravičuje pot...:(

(odgovor članu simonas)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   dabroston
13.6.2005 8:29:05   
Meceno
Jaz sem tudi to čitala , samo a veš to drzi za vsako tableto oz se proizvajalec s tem zaščiti .
V glavnem, Dabroston lepo jemlji, zdravnik ponavadi vsem :nosecka: , ki so krvavele oz imele rjav izcedek, predpisal ravno te tablete, pa še nisem tukaj zasledila, da bi bilo kaj narobe z :duda: oz nikjer v reviji, pri zdravniku ,...


Lp Meceno

(odgovor članu simonas)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   dabroston
13.6.2005 8:34:50   
moščanka
Hojla!

Menim, da je tvoj strah odveč. Jaz osebno sem ga jemala do 17t nosečnosti, ker sem zaradi prekomernih krčev maternice ob začetku nosečnosti (7t) začela rahlo krvaveti. Dabroston je hormonska terapija, ki take in podobne krvavitve običajno umiri. Danes imamo torej zdravo in brihtno deklico, ki bo sep. dopolnila že 2 leti. Kar pogumno torej, saj v navodilih vsakega zdravila piše "ni zagotovila,....", ker pač strani ministrstva za zdravje to zahtevajo, pa tudi če kupiš čisto navadne vitamine. Čao!

(odgovor članu simonas)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   dabroston
13.6.2005 8:37:24   
simonas
Najlepša vam hvala punce! :angel::angel::angel: ste. Res sem bila malo v dvomih, zdaj pa sem potolažena. Torej bom pridno naprej papcala tabletke, da bo z mojim :duda: še naprej vse ok.

Hvala!

Simona

(odgovor članu simonas)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   dabroston
13.6.2005 9:31:12   
dadica
tudi jaz ga jemljem od dneva ko sem bila v postopku pa še ene tri tedne ga bom!!

tako da brez skrbi

(odgovor članu simonas)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   dabroston
13.6.2005 11:04:01   
Nannn
jest pa sem drugacnega mnenja...izcedki vsakrsne barve me spremljajo ze od kar vem da sem noseca...potem sem zacela jemati Buscopan in sem ga jedla do pred tedni dni nazaj...ko sem sla na prvi pregled mi je moja G rekla da naj jem se naprej Buscopan in ce krvavitve ne bodo ponehale bom mogla zaceti jemati Dabroston...kar pa ne zagovarja...rekla mi je se da ni fajn jest Dabroston in ce se le da raje kaj drugega...simonas jest bi na tvojem mestu raje vprsala za Buscopan...

LP Nannn :nosecka:

(odgovor članu simonas)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   dabroston
13.6.2005 11:04:37   
pety78
Jaz sem dobila tudi 2 škatli tablet in sem eno pozabla pojesti. :zmeden:

Sem šla k tašči na bolniško in samo eno škatlo s sabo vzela, ter pozabila, da je še ena nekje doma. Za pozabljivost so bile pa krive slabosti :)-:).

No, pa sem vseeno obdržala plod. 9nebesa

Ne vem no, js v te tablete bolj dvomim, kot ne. Pa da jih dajo vsaki za vsak drek, mi tudi ne gre v glavo.

Zato sem bila prav vesela, ko sem našla še eno polno škatlo doma.

(odgovor članu simonas)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   dabroston
13.6.2005 15:27:24   
rija
nann, jaz sem dobila v začetku buscopan IN dabroston... Buscopan je proti krčem, dabroston pa s krči baje nima veze. Če sem jaz dobro zastopila, ma neke veze s progesteronom. No, ne bi si upala za 100 % trditi.

(odgovor članu simonas)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   dabroston
13.6.2005 19:51:20   
k1
jaz sem jemala Dabroston - mislim da je prispeval k temu,da se je bejbika obdržala.

sem pa enkrat zasledila na MON-u,d a je bila ena skeptična glede tega in jih ni jemala - posledica - ss. ali je to zgolj naklučje ali pa je kaj na tem, pa presodite sami (joj, kak sem zdaj to pametno povedala :)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-).

(odgovor članu simonas)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
3 pogoste stvari, ki pri nosečnici povzroč...
Pretirano nekritično sprejemanje informacij v nosečnosti lahko vodi v razvoj tesnobe. Kako preprečiti, da se pojavi stra...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?