|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Hartan
13.10.2009 19:56:32   
Rubin.
A mi lahko katera pove kakšna je razlika med:

R1 F plus

RACER plus

TOPLINE SF plus

razen malce v obliki. Ima katera izkušnje z temi modeli? Hvala.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Hartan
13.10.2009 20:11:26   
Nalini
mi imamo topline s plus ... letosšnji model in barvo ..... smo super zadovoljni ....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  ... ima pa ta ročno zavoro

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Hartan
13.10.2009 20:16:24   
Nalini
sem šla zdaj pogledat ta nov model topline sf plus ..... ta ima tudi na prednjih kolesih vzmetenje, naš model pa samo na zadnjih ....

racer se mi zdi nima prednjih vrtjivih koles ....

so mi pa barve od kolekcije 2009 bolj všeč ... 2010 so nekam temneuser posted image  ... ali pa jaz mam čuden okus user posted image


mi smo šli kar v Mozirje na ogled in nam je gospa barbara vse lepo pokazala in razložilauser posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Nalini -- 13.10.2009 20:22:31 >

(odgovor članu Nalini)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Hartan
31.10.2009 23:49:50   
Dali*
IZVIRNO SPOROČILO: Nalini

mi imamo topline s plus ... letosšnji model in barvo ..... smo super zadovoljni ....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  ... ima pa ta ročno zavoro


Mi tudi in ni ga ne menjam za nič na svetu. Vodlijv bolj kot vsi ostali...preverjeno!!! Mehka košara je se sedaj na zimo spremenila v zimsko vrečo, ovčka je na zadrgo in fino greje našega malčka...Uporabljamo ga že 8 mesecev in je kot nov. Uporaben na vseh makedamih, travnikih...mah, ni da ni...

(odgovor članu Nalini)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Hartan
1.11.2009 20:45:21   
medvedekpu
Hartan je tudi moj favorit in komaj čakam, da se decembra odpre trgovina v Ljubljani. Sicer ga še nisem sprobala, sem pa voziček dvakrat videla v živo mimogrede in mi je ful všeč, če odmislim, da sem se že prej preko neta "zaljubila na prvi pogled". No, sicer zaradi cene sprva ni bil moj favorit, samo nekako mi drugi vozički niso potegnili in na koncu sem med brskanjem našla še Hartan vozičke.

Jaz se prav tako odločam med modeloma R1 F PLUS in TOPLINE SF PLUS, predvsem zato, ker imata oba ročno zavoro (imamo kar pošten breg do hiše in se bojim, da bi bil lahko voziček po tistem bregu hitrejši kot mamica in očka user posted image ). Gledam pa samo štirikolesnike. Pa oba imata tudi vzmetenje na sprednjem kolesu, kar pri nas prav tako pride v poštev, ker večina sprehajalnih poti pri nas še vedno obstaja le v natur obliki, torej makadam terpoljske in gozdne poti, pločnike prav tako naša občina bolj slabo pozna. V glavnem, jaz sem med njima ne določam zato, ker bi se afnala, ampka iz čiste praktičnosti glede na situacijo pri nama. Sem pa tudi na netu brala same pohvale o teh vozičkih, tako da jaz bom malo pri ceni skozi prste pogledala, čeprav sprva res nisem mislila dat toliko za voziček, ampak se mi zdi, da v primerjavi z ostalimi vseno veliko dobiš za to ceno.

Eno vprašanje glede mehke torbe. Ker ravno med kombinirano in mehko cincam. Se mehka v redu obnese pri novorojenčkih? Mislim, ker vsi tako poudarjajo te "ta prave" košare za novorojenčke. Ste vseskozi uporabljale samo mehko torbo? A se torba drugače še kaj "fiksira" na voziček ali se samo dno vozička položi in na to potem položiš torbo (mislim v smislu, da potem ni kake nevarnosti zdrsa)?

A je tisto obračanje ročaja kaj praktično, uporabljate kaj to funkcijo? Kako je pa kaj z zlaganjem in težo tega vozička? A bi šel v cliota (to je edino kar me še skrbi)?

Dekleta, hvala za vse odgovore! Zdaj sem itak še bolj noter padla, ker ste vse navdušene nad njim. user posted image

LP

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Hartan
1.11.2009 21:21:47   
Dali*
IZVIRNO SPOROČILO: medvedekpu


Eno vprašanje glede mehke torbe. Ker ravno med kombinirano in mehko cincam. Se mehka v redu obnese pri novorojenčkih? Mislim, ker vsi tako poudarjajo te "ta prave" košare za novorojenčke. Ste vseskozi uporabljale samo mehko torbo? A se torba drugače še kaj "fiksira" na voziček ali se samo dno vozička položi in na to potem položiš torbo (mislim v smislu, da potem ni kake nevarnosti zdrsa)?

A je tisto obračanje ročaja kaj praktično, uporabljate kaj to funkcijo? Kako je pa kaj z zlaganjem in težo tega vozička? A bi šel v cliota (to je edino kar me še skrbi)?



Jaz imam topline s plus. Zakon!

Mehko torbo je imel naš od rojstva do treh mesecev, ker potem je bil že junij in toplo, pa sem ga dala v športni del, kjer je še vedno zelo zavarovan in ne more niti slučajno padet ven, ker je super in dovolj globoko in popolnoma ravno.

Mehka torba se fiksira na voziček in ne more nikamor zdrset. Niti po točko razno. Fiksira se tja, kamor se kasneje fiksira obroč v šp. delu. Obračanje ročaja je prišlo meni ful prav, ker ko še gleda proti tebi, obrneš ročaj in ga fino previješ v vozičku, ali pa ko si na kavici ga daš popolnoma do mize, ali tebe in ga imaš takoj na dosegu, ali pa ko ga hraniš z GH....

Mehko torbo vzemi, ker se potem vsi trdi deli odstranijo in za zimo, sedaj ko je star 8 mesecev imamo zimsko vrečo, ki je tudi, tako kot košara fiksirana na voziček in nima kam zdrsniti. Pa ovčke ne pozabi dokupiti. Se ful spšlača, ker jo z zadrgo pritrdiš na voziček in paše prav v to mehko košaro. Naš se je grel noter marca in aprila, sedaj je pa spet vse od naštetega zopet v uporabi.

Več lahko na zs, ker sem ful mal na forumu...no, kakor kdaj.



(odgovor članu medvedekpu)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Hartan
2.11.2009 17:49:21   
medvedekpu
Dali, najlepša hvala za odgovor!!! Mi je bil v veliko pomoč, tako da sem bom tudi jaz odločila kar za mehko košaro.  Zdaj pa samo upam, da ga bova zbasala v cliota in da bo vsaj še za kako torbo prostora ostalo. user posted image  

LP


(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Hartan
5.11.2009 14:09:08   
Katy78
IZVIRNO SPOROČILO: Dali*

Mehko torbo vzemi, ker se potem vsi trdi deli odstranijo in za zimo, sedaj ko je star 8 mesecev imamo zimsko vrečo, ki je tudi, tako kot košara fiksirana na voziček in nima kam zdrsniti.




Mi imamo Racerja in smo zadovoljni. Imamo pa trdo košaro, se mi je zdela bolj stabilna kot pa mehka. In tudi pri trdi košari grejo mehki deli dol in se potem uporablja kot zimska vreča.

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?