|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   preprosto noce jesti..
3.12.2009 12:57:54   
slutnja
za zacetek se oproscam ce je ze kje ta tema-jst nism nasla..problem je pa sledec.. nasa mala je prej z veseljem jedla potem pa kar na enkrat ne vec.. traja ze skor kak teden in v njo spravim samo kar zelo poslilim kako zlicko.. probala sem ji dajat vse zivo ze pa noce nic..tko da se mal bojim kaj eje na tem,stara pa bo 8 mesecev.. kok casalahko tkole cakamo pa silmo hrano da gremo k zdarvinku? se je kateri kaj podobnega dogajal? hvala!


_____________________________

moja mala punči,je nekaj najlepsega v mojem zivljenju, poleg moza...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: preprosto noce jesti..
3.12.2009 12:59:07   
ledenaa
To je pač eno obdobje in mine
Silit jo nehaj
Hrano daj pred njo in naj je ,če želi ,če ne pa nič

(odgovor članu slutnja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: preprosto noce jesti..
3.12.2009 13:13:41   
miapia
Ali nič je je, ali spije vsaj obroke mleka in kakšne mlečne kašice?

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: preprosto noce jesti..
3.12.2009 13:55:32   
slutnja
nic ne je..spije malo mleka... poje kar posilimo..

_____________________________

moja mala punči,je nekaj najlepsega v mojem zivljenju, poleg moza...

(odgovor članu miapia)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: preprosto noce jesti..
3.12.2009 14:11:24   
krtekxx
jaz bi preventivno šla k zdravniku...lahko ima vneto grlo ali kaj podobnega in zato ne mara požirat. No, naša princesa Anoreksija je tudi več mesecev zelo malo jedla in pila, posledično na teži pridobivala malo. pa je potem kar naenkrat začela pit in jest veliko več. se je pa skozi cele noči dojila. sekirala sem se pa...se ne da povedat. 

(odgovor članu slutnja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: preprosto noce jesti..
3.12.2009 14:29:05   
Pupica
Čisto te razumem! Pri nas je nehal jesti, vsi pa so mi govroili, da je obdobje, da je normalno, da bo že jedel,..itd..
V glavnem ko so naredili gastroskopijo, so ugotovili, da ne je zaradi ran po požiralniku. Upam, da ni to, ampak vseeno ti polagam na srce-bodi pozorna, če se še kaj dogaja. Pri nas je mišično oslabel, pojavile so se driske.Aja pa jedel bi same sladkarijeuser posted image ni imel pa nobenih drugi znakov!
LP

(odgovor članu krtekxx)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: preprosto noce jesti..
3.12.2009 14:41:37   
slutnja
koliko casa pa ni jedel, preden si sla zdravniku? oz so ugotovili?

_____________________________

moja mala punči,je nekaj najlepsega v mojem zivljenju, poleg moza...

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: preprosto noce jesti..
3.12.2009 15:32:46   
miapia
čE TO TRAJA TRI TEDNE IN ČE TUDI MLEKA SPIJE MALO, POTEM JE MOGOČE RES NAJBOLJE (pardon za črkeuser posted image ), če ga odpelješ k zdravniku. Hčerka (11mes) je imela in še vedno ima obdobja, ko poje par žličk, ampak mleko je pa res vedno spila zjutraj in zvečer. Sploh ker rastejo zobje, je malo manj. Lahko je kakšen zdravstveni vzrok, daje neješč.

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu slutnja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najbolj stroge mame so rojene v znamenju ...
Nekatere mame so popustljive in prizanesljive, druge so stroge in imajo rade kontrolo nad vsem. Ste vedeli, da pri odnos...
Datumi izplačil socialnih transferjev za l...
Povezavo na tale članek si shranite med priljubljene, da boste imeli pomembne datume izplačil socialnih transferjev za p...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?