|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vročina
20.11.2009 12:56:40   
maya2
Naša mala ima že od torka vročino, ki jo uspešno zbijamo s calpolom. V sredo smo bile pri zdravnici, so ji vzeli bris v grlu in kri, pa je menda neka viroza, ampak meni se vseeno zdi da bi morala tale vročina že izzveneti.... danes dela popoldan bom najbrž kar klicala, ampak kakšne so vaše izkušnje? Nočem jo pa kar naprej v ZD vozit, ker mi je že zadnjič zdravnica rekla naj čimmanj dol hodimo, sploh jaz, ker sem noseča....

_____________________________

Nobody is perfect.

Hi! I'm Nobody
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vročina
20.11.2009 12:58:50   
špelin@
Kako visoko vročino pa ima?

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vročina
20.11.2009 12:59:34   
kajajaka
Glede na to, da je petek, bi jaz vseeno šla v ZD.
Bolje to, kot potem med vikendom po urgencah hodit...

Sicer pa naša (17 mesecev) nikoli ni imela vročine več kot 2 dni. Zbijala sem jo vedno s svećkami, ker so baje učinkovitejše (paracetamol oz. Voltaren).

Pa srečno!

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: vročina
20.11.2009 13:08:27   
ledenaa
vročina je lahko tudi več dni
če je otrok ok ne hodit.
V torek pojdite speti ,če bo še,drugače pa brez posebnih znakov in če je že kri pokazala na virozo potem je  tudi več dni lahko vročina
Mi smo jo imeli 5 dni-6 dni visoko vročino

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: vročina
20.11.2009 13:36:34   
kristinaj
viroze trajajo nekje 3-5 dni ... jaz bi vseeno poklicala in povedala kako je in mogoče dobiš še kakšen uporaben nasvet....

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: vročina
20.11.2009 14:02:54   
čmrgelj
tudi pri nas smo jo imeli, vročina je bla kar 4 dni ful visoka čez 39 je šla, ker sirup calopak ni kar kuj pomagal, mi je zdravnik rekel da ga lahko okopam v bolj hladni vodi, tako sem ga večkrat s hladnimi cunjami obkladala po nogah, pa pomaga tudi če v vodo dodaš malo kisa.

_____________________________

Nasmeh in prijazna beseda sta nevidno orožje dobrega,
ki razoroži še tako nedostopno osebo. Lepota je v drobnih
stvareh in majhnih pozornostih. In ko boš drugim polepšala
dan, bo tudi tvoj dan postal povsem nekaj drugega,

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: vročina
20.11.2009 14:06:39   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: maya2

Naša mala ima že od torka vročino, ki jo uspešno zbijamo s calpolom. V sredo smo bile pri zdravnici, so ji vzeli bris v grlu in kri, pa je menda neka viroza, ampak meni se vseeno zdi da bi morala tale vročina že izzveneti.... danes dela popoldan bom najbrž kar klicala, ampak kakšne so vaše izkušnje? Nočem jo pa kar naprej v ZD vozit, ker mi je že zadnjič zdravnica rekla naj čimmanj dol hodimo, sploh jaz, ker sem noseča....


Če jo uspešno zbijate, se nimaš kaj bat.user posted image Pri nas je blo kontra, ko je po eni uri, ko je mala dobila svečko, vročina kritično narasla user posted image in to 5 dan kuhanja ...smo sam leteli na urgenco sred noči.
Probaj tudi s kopeli, da se otrok sam shladi, brez dodajanja mrzle vode v kopel.

V ZD pa ne hodi, dokler uspešno zbijaš vročino. Te viroze naredijo samo zmedo, ker se vsakič drugače razvija situacija, vsaj pri nas.

(odgovor članu maya2)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Mesec rojstva lahko vpliva na poklic tvoje...
Si vedela, da mesec rojstva, v katerem je rojen tvoj otrok, lahko vpliva na njegov poklic?
Kako lahko tudi najcenejši avtosedeži reši...
Najboljše razmerje med ceno in kakovostjo pri izbiri avtosedeža. Naj gre za lupinico za dojenčka ali otroški sedež - var...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?