|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Mamice iz Vrhnike
26.10.2010 13:21:14   
ursah
Ojla,

odpiram temo za čvek mamic iz Vrhnike. Imam 2-mesečno punčko. Ker smo se nedolgo priselili sem, ne poznam veliko ljudi. Zato bi rada spoznala kaksno mamico za skupno vozičkanje in kakšen čvek na kavici. Pokliči me na 051 641 027 ali piši na zs.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Mamice iz Vrhnike
2.12.2010 17:38:11   
Mjavmjav
hej hej
ne morem poslati ZS
sem novopečena mamica, tudi ne dolgo na Vrhniki
ampak nas je kar nekaj mamic tu se mi zdi, tako da bi bilo fajn čvekati tule user posted image
za sprehode bom kmalu nared, zaenkrat še malce okrevam
tako da se priporočam user posted image

(odgovor članu ursah)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Mamice iz Vrhnike
3.12.2010 10:20:34   
ursah
Super, lepo da si se javila! V teh dneh so sprehodi tudi pri meni na čakanju, ker z vozičkom po slabo spluženem ali precej zasneženem pločniku ni fino - je bolje gledati sneženje čez okno :). Upam pa, da bo kmalu bolje.

Sicer pa me lahko pokličeš, ko se boš počutila ready za ven, pa gremo na kakšno kavo in čvek v center :) Moj gsm je 051 641 027. Ti bom poskusno jaz nekaj poslala na zs, da vidiva če v to smer gre.


(odgovor članu Mjavmjav)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Mamice iz Vrhnike
6.12.2010 22:35:46   
ursah
Mjavmjav, si dobila testno sporočilo na zs? 

(odgovor članu ursah)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Mamice iz Vrhnike
7.12.2010 7:04:09   
izalina
Ojla,

še ena mamica iz Vrhnikeuser posted image . Tudi mi smo bolj novi tukaj in ne poznam nobene mamice za vozičkanje, kavo in klepet. Imam pa 6 mesecev staro punčko.
Se pa tudi jaz priporočam za kakšen sprehod, kavo in čvekuser posted image .

(odgovor članu ursah)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Mamice iz Vrhnike
7.12.2010 9:46:15   
ursah
Izalina, super user posted image . Zgoraj je moja GSM številka - pokliči me, pa se zmeniva za kavo, recimo v centru. Iz katerega konca Vrhnike pa si? Jaz sem iz Gradišča.

(odgovor članu izalina)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Mamice iz Vrhnike
8.12.2010 8:40:06   
izalina
Jaz sem pri pošti, skor v centru. No se slišiva za kavo. Za danes nič ne obljubim, ker smo bolj slabo spaliuser posted image .

(odgovor članu ursah)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Mamice iz Vrhnike
8.12.2010 23:50:09   
ursah
O, potem sva pa blizu, Gradišče je ulica 5 min stran od pošte. Sicer pa ni panike, pokliči, ko boš lahko :)


(odgovor članu izalina)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?