|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   MOJA PUNCA JE SHODILA
12.6.2005 14:24:27   
KIRA
9nebesa9nebesa:)-:)-IN TO GLIH NA NJEN 10. MINI ROJSTNI DAN!!! :bravo::bravo::bravo::bravo:
bravo mala. 9nebesaodkar je več ne spodnašam - od 9.meseca naprej, se je praktično v 1 mesecu naučila sama usest, plazit, vstat in hodit je začela. sicer jo zraven držim za rokice, ker je seveda še nestabilna, ampak hodi pa čisto sama. je ni reba nič vlečt, nič nogic prestavljat, nič.
včasih šiba kot raketa, včasih pa tako bolj pomalem...
tako sem ponosna nanjo.:love::love:9nebesa9nebesa
aja - amat sva pa začeli vse, razen jagod. tudi češnjev retaš je že malo probala. papcava tudi po koščkih nekatere stvari, ker se uči grizt - z 2 zobkoma ni tako enostavno. tudi pečen kruh papcave ali pa slovenka sirček. najraj ima pa sadne fruteke, navadni jogurt pomurskih mlekarn (pri katerem se obvezno dere njam njam), pa špinačo oz. blitvo! tako jo maže ko ima bit. ne mara pa kakih korenčkovih zadev in tudi pirejčka in meska se je že malo naveličala, tudi keksolinojev ne mara, pa teh reči. čokolade sploh ne (čokoladni puding ali sladoled). zgleda da je bolj za vanilijo.
pa sama si včasih nosi v usta - pečen kruhek in piškota itak, danes pa tudi jogurt kar iz šalčke. si zelo lepo daje žlico v usta in papca.:metulj:

lepe pozdrave inčestitke tudi vašim malčkom, posebaj pozdravljava vasjo in maxa!

LP:kuza::kuza::kuza::kuza::rozica::rozica::rozica:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   MOJA PUNCA JE SHODILA
12.6.2005 14:30:52   
spacey
:bravo::bravo::bravo: Viktorija :bravo::bravo::bravo:
Kira glej da ji boš nekaj dobrega naštimala, saj si res zasluži. :darilo: :torta: :bravo:

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   MOJA PUNCA JE SHODILA
12.6.2005 15:13:03   
Blink1
Ja bravo Kira:bravo::bravo:

Naša že tudi kar nekaj časa šiba z našo pomočjo. Da nas vse križ boli:zmeden2::zmeden2:

Češnjev retaš??? A to je štrudl, ne?:)-:)-

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   MOJA PUNCA JE SHODILA
12.6.2005 15:20:35   
Anonimen
bravo punca!

samo mam pa en kveščn. a vi temu rečete da je že shodila? k mi rečemo da je otrok shodu ko hodi sam brez kakršnega koli držanja za karkoli. k moja tisa hod tko da jo džiš en lep čas, ampak da bo sama sama hodila bo pa trajal pomoje še kr precej časa pa je 11 mescov stara

lp, lara

(odgovor članu KIRA)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   MOJA PUNCA JE SHODILA
12.6.2005 15:21:47   
Maxica
Ojla, bravo, bravo za vas!:bravo::bravo::bravo:Lepo vas je spet brati.:) Mi smo ta teden tudi dosegli nov napredek-se je kar spustil in čisto samostojno naredil tri korake. Mi je kar dih zastal in sem ga samo opazovala. Kakšen užitek je gledati naše :duda:, ki se tako lepo razvijajo in rastejo. Bodite lepo!:sloncek:

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   MOJA PUNCA JE SHODILA
12.6.2005 15:36:28   
Anonimen
Mi tud, Lara :zmeden:

(odgovor članu KIRA)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   MOJA PUNCA JE SHODILA
12.6.2005 15:36:55   
Gina
:bravo:Bravo Viktorija!:bravo:

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   MOJA PUNCA JE SHODILA
12.6.2005 15:41:44   
Urška*
čestitke!!!:bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   MOJA PUNCA JE SHODILA
12.6.2005 15:52:50   
nita
:bravo::bravo::bravo: pogumno naprej :bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   MOJA PUNCA JE SHODILA
12.6.2005 16:04:17   
Anonimen
No, to so pa res eni čisto posebni dnevi! Čestitke maliki:zajcek: za tele uspehce!
Naš Filip (8 mesecev in pol) pa sedaj že 4 dni obvlada vstajanje ob opori (drži se tudi že samo z eno rokico-uaaaa:bravo: )-v posteljici sem mu morala povsem znižat ležišče, če ne bi padel čez ograjico, saj je takoj, ko ga položim vanjo že na nogah:)-, pa danes je pogruntal plazenje-ni še čisto dodelal tehnike, ampak ni dvoma, da bo v dveh do treh dneh že pravi ekspert:)-

Ja, res je lepo gledat naše pikote, kako napredujejo, po drugi strani me pa kar stiska, saj je vsak tak podvig korak naprej na poti v samostojnost... Ja, ja vem, čisti egoizem me je, ampak to samo včasih, ko se kar ustrašim kako čas hitro beži...mislim da bo treba še kakega mulčka naštimat:)-:bravo::)-
Pa pa!

(odgovor članu KIRA)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   MOJA PUNCA JE SHODILA
12.6.2005 19:10:10   
Wahoo RR
:bravo::bravo::bravo:

super punca

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   MOJA PUNCA JE SHODILA
12.6.2005 19:36:45   
Lunca1
Naša se pa nekaj trudi plazit, pa izgleda ko ena gosenica.:)-

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   MOJA PUNCA JE SHODILA
12.6.2005 19:37:41   
* Mateja *
:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   MOJA PUNCA JE SHODILA
12.6.2005 19:47:01   
Anonimen
:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo: za Viktorijo!

(odgovor članu KIRA)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   MOJA PUNCA JE SHODILA
12.6.2005 20:11:30   
mehurčica
Sicer sem malo :zmeden::zmeden2:pri besedi "shodila", ampak vseeno čestitke.

Lp

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   MOJA PUNCA JE SHODILA
12.6.2005 21:18:28   
tania
BRAVO VIKTORIJA:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   MOJA PUNCA JE SHODILA
12.6.2005 22:02:42   
soseda
:bravo::bravo::bravo:Viktorija:bravo::bravo::bravo::bravo:

pozdrav tudi mamici:nosecka::rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   MOJA PUNCA JE SHODILA
13.6.2005 7:19:35   
puncica
Ma kaj pa vem, jst sem rekla da je shodila takrat ko je ni blo treba nič več držat to je blo pa pri dobrih 10 mescih. Da smo jo za rokico držal pa da je sama hodla je pa tud že kmalu tam nekje pri 9 mescih. Tako da po moje to še ne pomeni da je shodila če jo še moreš držat :zmeden2:
Drugače pa čestitke seveda:bravo::bravo::bravo: bravo Viktorija

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   MOJA PUNCA JE SHODILA
13.6.2005 9:52:59   
BONI*
:bravo::bravo::bravo: to je pa res velik dosežek! Ni kaj, punca je od sile!
:darilo::torta::rozica:

Lp, Boni

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   MOJA PUNCA JE SHODILA
13.6.2005 14:28:03   
Ajsha
Lepo, da je hodi ob tvoji opori, bravo :bravo:! Vendar to NE pomeni, da je shodila. Shodi otrok takrat, ko naredi sam 5 korakov ali pa gre sam čez celo sobo :) Tako da bo še malo vode preteklo, da bomo punčki lahko čestitali za prve korake. Sicer pa ti svetujem, da je ne vodiš za roko, da bo "hodila" ker bo potem, ko bo fizično zrela za hojo prevečkrat padala in se ne bo znala ujet. Torej, nasledna faza od plazenja po vseh štirih je dvigovanje ob pohištvu ter hoja ob njem. Vodenje za roko pa prehitevanje po desni - bolj škodi kot ne.

LP!

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   MOJA PUNCA JE SHODILA
14.6.2005 12:11:55   
KIRA
hvala za čestitke punce! vsak dan trenirava, res grozno hitro napreduje. še malo, pa je ne bom dohajala. 9nebesa

drgač pa še enkrat preberite, tiste ki pravite, da ni shodila. HODI ČISTO SAMA. sem napisala. jaz jo držim za rokice samo za vsak slučaj, ne podpiram je čisto nič, ni je treba čisto nič vlečt ali bilo kaj. ni treba bit nesramen in nevoščljiv zaradi tega. :((:((
in še enkrat: NE VODIM JE IN JE NE PODPIRAM - SAMO DRŽIM JO ZA ROKICE.

drgač pa lahko dodam, da sva pred par dnevi probali z jagodami in da jih dobro prenaša, do sedaj ni bilo reakcije, pa jih je že parkrat jedla. so ji pa zelo všeč, poleg se dere njamnjam (tako kot pri jogurtu) in tako usta odpira, da ji komaj utegnem dajat. se razume, da sva taki kot pujsa:pujs:, ampak hvalabogu imam dober pralni prašek.9nebesa9nebesa

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   MOJA PUNCA JE SHODILA
14.6.2005 14:48:11   
Ajsha
No še enkrat: ČE JO DRŽIŠ ZA ROKE OTROK NE HODI SAM. Očitno ti bolj razumeš, če je natipkano v capslocku :)

LP!

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   MOJA PUNCA JE SHODILA
14.6.2005 16:49:44   
KIRA
ne ti ne kapiraš. je ne vlečem. niti je ne podpiram samo DRŽIM JO. kot če bi sebe držala za roke.

nevoščljivka. namesto da bi se veslila zame, po vsem kar sva dali z tamalo skoz!!!!!!!! ampak to tebe seveda ne briga.

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   MOJA PUNCA JE SHODILA
14.6.2005 17:05:41   
Ajsha
Joj revica boga - a je zdej kej boljš ko sočustvujem s tabo (sicer ne vem za kaj naj bi se veselila ali pa sočustvovala ampak če se ti boljš počutiš....)

Ampak tvoj froc vseeno ne hodi. Sorry.

Poljubčke!!!

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   MOJA PUNCA JE SHODILA
14.6.2005 17:13:06   
KIRA
nehaj tvojo frustracijo stresat na druge!!! pa sama sebe imej za froca, ker si zelo nezrela!!! a so res vsi tvojo odgovori tako negativni??
pol pojdi raje na MON, tam komaj čakajo na take kot si ti!


lep pozdrav, pa upam, da te bo ta tvoja nevoščljivost čim prej minila, pa da ne bo kdo tebe tako PONIŽEVAL v javnosti, kot ti probaš delat z mano.
AVŠA!

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
12 imen z močnim pomenom
To je 12 imen – 6 fantovskih in 6 dekliških, ki nosijo močen pomen.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?