|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pušenjak - nuhalna in spol
11.11.2009 10:32:35   
Anonimen
Pozdravljene imam eno čisto kratko vprašanje...me zanima tko za hec zarad statistike.,....

A je vsem, ki vam je dr. Pušenjak na nuhalni reku da bo punčka, potem to res bila ?user posted image

Hvala za sodelovanjeuser posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pušenjak - nuhalna in spol
11.11.2009 11:07:39   
anita goitan
v 1.user posted image ja, sedaj tudi..no za 100% bom pa videla januarjauser posted image ..sam glede na to da tudi na morfologiji potrdila spol, lahko rečem da ja. Pušenjak se pa ja ne zmotiuser posted image

_____________________________

Zoja, 14.08.2008

Ula, 19.01.2010

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pušenjak - nuhalna in spol
11.11.2009 11:11:16   
majana79
No, nam je rekel da bo fantek, pa je res bil user posted image  

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pušenjak - nuhalna in spol
11.11.2009 11:12:01   
Jančika_
A-a, pri meni je kiksniluser posted image . Me je pa opozoril, da to ni 100% in no ja, res ni bilo. 

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pušenjak - nuhalna in spol
11.11.2009 11:13:13   
loncica
Pri meni je rekel, da je skora 100procentno fantek in je tudi bil:)

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pušenjak - nuhalna in spol
11.11.2009 11:22:36   
Anonimen
user posted image user posted image  ja saj logično da je  100 % šele ko se rodi...sam tko mal za hec...jančika kaj pa ti je reku da bo in kaj ste pol dobil user posted image

(odgovor članu loncica)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Pušenjak - nuhalna in spol
11.11.2009 11:24:35   
timika
Ja, nam jo je in res imamo 12 dni staro punčko.

LP

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Pušenjak - nuhalna in spol
11.11.2009 11:38:26   
Jančika_
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

user posted image user posted image  ja saj logično da je  100 % šele ko se rodi...sam tko mal za hec...jančika kaj pa ti je reku da bo in kaj ste pol dobil user posted image

Napovedal je punčko, bil je pa fantekuser posted image . To je bilo pri drugem otroku. Na kontroli rasti se je jasno videlo, da je fant, in takrat sem mu povedala, da je na nuhalni napovedal punčko. Je rekel, joj, bomo preverili, kaj sem takrat gledal (ker imajo shranjene posnetke na računalniku), samo je na koncu pozabil, jaz mu pa tudi nisem težila.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Pušenjak - nuhalna in spol
11.11.2009 12:34:58   
mlinčka
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
A je vsem, ki vam je dr. Pušenjak na nuhalni reku da bo punčka, potem to res bila ?user posted image  


Pa ne samo eno, kar dve punčki je napovedal user posted image . In res sta...

_____________________________

In vendarle so bile štorklje...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...
11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?