|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Testiranje za alergije na PK LJ
10.11.2009 14:01:30   
tinaaja
Koliko casa po poslani napotnici ste dobile domov posto z datumom pregleda za alergo test?
Koliko casa so cakalne dobe?

Jaz zdaj cakam ze ene 10 dni na posto, pa se nic. Ali se da kam poklicat in narocit ali gre izkljucno po posti?
Hvala!

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Testiranje za alergije na PK LJ
10.11.2009 14:03:16   
ledenaa
odvisno
Včasih čakaš 1 mesec.včasih čakaš 2 meseca in več.Plus še kaj moraš čakati na tisti datum testiranja,ki pa verjetno ni tako kmalu
Samo po pošti ali osebno,da jim daš napotnico

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Testiranje za alergije na PK LJ
10.11.2009 21:23:42   
ZmajTolovaj
Uf, mi smo kar čakali. Kak mesec po moje. To je bilo nekje junija, naročeni smo bili pa 21. 10.
user posted image
Ampak na kliniki pa laufa vse BP. Lahko samo pohvalim.


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Testiranje za alergije na PK LJ
10.11.2009 21:29:21   
tinaaja
IZVIRNO SPOROČILO: ZmajTolovaj

Uf, mi smo kar čakali. Kak mesec po moje. To je bilo nekje junija, naročeni smo bili pa 21. 10.
user posted image
Ampak na kliniki pa laufa vse BP. Lahko samo pohvalim.



za zjokat user posted image   je to cakanje in cakalne vrste.. skoda,da nisem prosila P,da napise na napotnico "nujno".
ZT - kako pa poteka testiranje?

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Testiranje za alergije na PK LJ
10.11.2009 21:41:09   
ledenaa
Tinaja če ima otrok hude težave pošlji napotnico in jih potem pokliči ter objasni
So zelo razumevajoči,tako da ni problema ;)
kako poteka imaš tukaj že napisano,drugače pa dajo živilo v obliki tekočine na roko ,piknejo in čakaš 10 min,vmes pa še kri daš.
Kožne izveš takoj,za krvne pa speti čakaš tudi po več mesecev

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Testiranje za alergije na PK LJ
11.11.2009 22:28:38   
ZmajTolovaj
Naši punčki so za zdaj samo kri vzeli, ker je bila tista ena reakcija že februarja in se ni nikoli ponovila, tako da nam izvide pošljejo po pošti + če bo treba nazaj. No, nismo še nič dobili ..

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?