|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   skori sem padla skupaj
14.6.2005 14:34:58   
evčk
Pozdravček punce.

Me zanima vaše mnenje. Sem v 21 tednu nosečnosti in v finalnih pripravah za poroko. Včeri sva šla z možekom v cvetličarno, pa se mje začelo v glavi vrtet, pa v ušesih piskat, zunanjih glasov pa sploh nisem več slišala. Grozno.

A se je kateri tut to že nardil?:zmeden2::zmeden2:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   skori sem padla skupaj
14.6.2005 14:37:12   
LONA13
To ni nič neneavadnega, verjetno imaš nizek pritisk pa še tale vreme te mal daje, mal več počivaj pa kakšen magnesol spij - to je men ful pomagal.

Vedi da sedaj funkcioniraš za dva in da z istim tempom ne gre naprej....

Lp, Polona

(odgovor članu evčk)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   skori sem padla skupaj
14.6.2005 14:55:24   
Grascakinja
Večkrat. Nizek pritisk, vročina in premal tekočine - to je blo pri men. Mal več počivaj pa počasi vstajaj.
Loh te je tud ves tist intenziven vonj v cvetličarni iz ritma vrgel, meni tudi ne paše, čist blesava postanem.

(odgovor članu evčk)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   skori sem padla skupaj
14.6.2005 15:17:44   
Matej@
No, js bom jutr 25t, pa mam podobne probleme, kot ti. Se mi je pa obakrat zgodlo v ZD Domžale (ravno včeraj :hudicek: ) - ko sm sedela v čakalnici, sm čutila, kako me ,,jemlje'', potem sm probala vstat in malo hodit okrog, pa so se mi kr noge zapletale, vedno manj sm slišala, slabo videla...res grozni občutki. So mi potem v ZD svetovali, naj dvignem noge višje od glave, pa na svež zrak. Pomembno je, da se takrat usedeš in preprečiš možnost padca.
Ko sm prišla domov in si zmerla pritisk, je bil čist normalen, je pa res, da obupno malo pijem in da se moram prav siliti s tekočino, da pridem vsaj na 1,5 l :ups:. Ker ni bil kriv pritisk, sumim dehidracijo, tako da sm včeraj takoj zvrnila 2l radenske, pa se mi zdi, da sm bla kr bolš. Tut urinski izvid je bil zaradi premalo tekočine slab (kristali, bakterije...). Tako da punce - če se vam (nam) vrti - kavica zjutraj, pa reeees veliko tekočine čez dan. Pa kak wc v bližini 8).

(odgovor članu evčk)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   skori sem padla skupaj
14.6.2005 15:57:55   
amy26
Enkrat se je tudi meni zgodilo da sem skoraj skupaj padla, ful je bilo vroče, takrat samo tekočina pomaga, najbolje bi bilo če imaš kašne opravke da nosiš s seboj kakšno majhno plastenko vode.

(odgovor članu evčk)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   skori sem padla skupaj
14.6.2005 16:34:05   
šnucika
Tudi meni se to dogaja......verjetno nenaden padec pritiska.In tudi jaz nič ne slišim,kot,da bi bila pod vodo.Na srečo mine hitro...po nekaj minutah.

(odgovor članu evčk)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   skori sem padla skupaj
14.6.2005 16:37:26   
nana 27
mene pa tole spominja na pomanjkanje železa. Dobro bi bilo ob rednem pregledu omenit G, da preveri tvojo kri.

(odgovor članu evčk)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   skori sem padla skupaj
14.6.2005 16:43:01   
evčk
Punce hvala za odgovore. Jaz sem že mislila, da je kaj narobe z mano, pa vidim da tut jaz premal pijem in da moram to nujno spremenit.

Papa

(odgovor članu evčk)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
14.6.2005 20:59:52   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu evčk)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   skori sem padla skupaj
17.6.2005 16:08:12   
petra.horzi
jz sm šele v 4t ampak men se to že nasploh dogaja velikrat.
tko k ste že napisale, t.j. nizek pritisk, pol pa še utrujenost al pa slabo vreme, pa je tko. jz sm trikrat dol padla zarad tega. dr. mi je rekla da morm ful pit, sploh poleti k so žile razširjene pa jke še tolk slabš, če se ti začne vrtet se morš ulešt al pa vsaj usest za par minutk, pa kšn kozarc vode spit pa bo.
caw caw

(odgovor članu evčk)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?