|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kje v MB boste kupovale kozmetiko ?
15.6.2005 19:53:46   
Meceno
Ziher je že bilo kaj govora o tem , samo nisem nikjer zasledila :ups:
A JE KJE KAJ CENEJE IN KAJ KOT V LEKARNI ?


Hvala že za v naprej :rozica::rozica::rozica::rozica:


Lp Meceno
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Kje v MB boste kupovale kozmetiko ?
15.6.2005 20:16:48   
Pia73
V Mullerju je najcenej. Baje,... nisem iz MB.

(odgovor članu Meceno)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Kje v MB boste kupovale kozmetiko ?
15.6.2005 21:09:26   
pika_b
Jaz sem vse kar potrebuješ na začetku nabavila kar v lekarni. Za vse skupaj sem dala malo manj kot deset tisočakov. Sicer pa na začetku potrebuješ skoraj vse oziroma več ali manj od kozmetike iz lekarne.
Kupila sem še nevtralno otroško milo, ki pa stane enako kot v Baby Centru. Prv tako sem kupila veliko kremo za ritko Babival (cca.1800,00 sit), čeprav sem dobila še manjšo gratis na materinsko knjižico.

v kolikor boš vlekarni kupila manjšo flaško mandljevega olja, vprašaj za rok uporabe, ker so zelo kratki.

lp :sloncek:

(odgovor članu Meceno)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Kje v MB boste kupovale kozmetiko ?
15.6.2005 22:20:11   
malika
Jaz sem nakupila vse v DM, razen fiziološke, alkohola in bebival kremice.
Kupila pa sem še otroško milo, mandljevo olje, vato, in pa šampončke, pa mleko za telo; no to rabiš nekoliko kasneje, ampak jaz že imam enega uporabnika doma.

Pika, kako pa poteka to, da dobiš kremico z materinsko? A greš samo v lekarno, jim daš materinsko in rečeš za kremico ali kako ??? :zmeden2:

(odgovor članu Meceno)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Kje v MB boste kupovale kozmetiko ?
16.6.2005 9:23:49   
Talči
Koliko sem jaz videla plakat v lekarni potrebuješ rojstni list, da ti dajo 50g kremico gratis.
Pa Bebival kremica je baje v dveh različicah - ena komercialna (Bebival) in ena - navadno lekarniško polnjenje, ki naj bi bila sicer tudi Bebival ampak boljša. Tako so mi povedali, nisem pa preverila.

Sicer sem jaz tudi kupila večino v DM, v lekarno pa bom šla po alkohol, mandljevo olje, fiziološko in kremico.

Otroško milo baje hoče babica obvezno pri prvem obisku, ker celega :duda: ful nažajfa. Če mene vprašate: kolikor vem, milo izsuši kožo. Sicer ga pol namažeš z mandljevim, pa vseeno. Tak da sem kupila kar Babylove milo v DM, ker potem ne vem, če ga bom še uporabljala.

LP
Talči

(odgovor članu Meceno)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Kje v MB boste kupovale kozmetiko ?
16.6.2005 11:04:08   
pravljica
jaz imam namen kupit v lekarni kremico za ritko (pred 6. leti so jih še prodajali v tovarniškem pakiranju, zdaj pa ne vem), olje, alkohol in navadno milo za dojenčka
druge kozmetike za začetek ne bom kupovala...edino za kremo za sončenje ne vem, če se že lahko uporablja ali ne in katera :zmeden:, ker bi rada bila veliko zunaj

(odgovor članu Meceno)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Kje v MB boste kupovale kozmetiko ?
16.6.2005 11:05:21   
pravljica
pika in malika, kaj sta še pa vidve nabavile :zmeden:...10.000 sit???

(odgovor članu Meceno)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Kje v MB boste kupovale kozmetiko ?
16.6.2005 12:45:30   
Eca
Jaz sem tudi nabavila v lekarni. Plačala pa sem cca 5.000 SIT. Za ta denar sem dobila:
- veliko Bebival kremo (malo dobiš z rojstnim listom)
- mandljevo olje ( rok uporabe ima do 10/2006)
- lanolin od Multimam.(za nego bradavic)

Milo še nisem kupila, vato, krpice in palčke za ušesa pa sem kupila naključno v različnih trgovinah, ko sem se pač spomnila.
Doma imam še od prej 70% alkohol, fiziološke pa ne bom nabavla, ker je baje tud alkohol enako uporaben.


Lp, Eca


(odgovor članu Meceno)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Kje v MB boste kupovale kozmetiko ?
16.6.2005 13:55:30   
kimi
V Millerju je najceneje kolekcija od Bubchen. Jaz v lekarni nisem kupila nič razen fiziološke. Olje, mleko, za kopanje, palčke, kremo za ritko vse sem kupila v Millerju. Tudi vatice. Mila nisem imela od začetka sem uporabljala le vodo potem pa traum bad od Bubchen

(odgovor članu Meceno)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Kje v MB boste kupovale kozmetiko ?
16.6.2005 16:02:53   
pika_b
V lekarni sem nabavila, Bebival -veliko, zložence 1kom, spitaderm 350ml, fiziološko raztopino 200ml , alkohol 500ml, mandljevo olje 200ml, tampone za čiščenje popka(3 paketke), Lanolin kremo, Bubchen milo. Znesek 9653,00 sit.

Jaz sem dobila malo Bebival kremo na materinsko ker so malce zamočili. Drugače drži, da moraš imeti rojstni list otroka oz.so rekli, da je dovolj materinska in da poveš rojstne podatke ter ime in priimek otroka.

lp:sloncek:


(odgovor članu Meceno)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




ime za fantka?
brankica



lilo rene (13%)

lalo rene (2%)

rene (48%)

nino rene (5%)

jan rene (17%)

lan rene (14%)


Število vseh glasov: 592

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!