|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kdaj malčka vpisati v vrtec
22.6.2005 15:51:18   
miha_b
Mogoče je ta tema že kdaj bila obravnavana, pa bi vseeno vprašal, kdaj je treba začeti spraševati po prostoru v vrtcu za našo punčko ki se bo kmalu rodila.
po vsej vrjetnosti v jasli ne bomo vpisali naše punčke ampak šele v vrtec

je potrebno to storiti že ob rostvu da si zagarantiraš prost mesto ali ko je 1 leto stara ali ...?


pa bi prosil za linke če je bila tema že odprta

hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Kdaj malčka vpisati v vrtec
22.6.2005 17:45:28   
Teni_
Tisto leto, ko bi naj šla v vrtec, se vpiše. Npr. v vrtec gre septembra, vpisi so maja.

LP,
Mojca

(odgovor članu miha_b)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Kdaj malčka vpisati v vrtec
22.6.2005 19:41:46   
Anonimen
Odvisno od kraja. Če vrtec ni zaseden, jo lahko vpišeta tik pred zdajci, sicer pa so vpisi res spomladi. Aprila, maja. Jaz sem pokicala in čeprav je bil sicer rok za vpis konec aprila, jih še zdaj vpisujejo.

(odgovor članu miha_b)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   Kdaj malčka vpisati v vrtec
22.6.2005 20:16:16   
frutka_
Odvisno od vrtca. Privat vrtci v LJ so zelo zasedeni tako da si moraš mesto zagotoviti čimprej, sicer pa je običajno tako da malega vpišeš meseca maja za naslednje šolsko leto.

Če nimate nekih posebnih želja in glede na to, da jo nameravate vpisati šele v vrtec potem še imate čas...:angel:

če še te karkoli bolj podrobno zanima vprašaja ali pa pobrskaj malo po spodnjih temah kjer smo že veliko govorili na to temo


LP:kuza::kuza:

(odgovor članu miha_b)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Kdaj malčka vpisati v vrtec
22.6.2005 20:24:53   
viv_
Meta. v ker vrtec bo šla Ana?


(odgovor članu miha_b)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Kdaj malčka vpisati v vrtec
23.6.2005 8:33:36   
Anonimen
Ja v našega, ne? V KR niti pod razno. Pa ne da bi imela kaj proti, samo k je naš res tolk pri roki (smo 50m stran), pa vsi se med sabo poznamo, starši in vzgojiteljice.

(odgovor članu miha_b)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   Kdaj malčka vpisati v vrtec
23.6.2005 8:39:24   
viv_
Ja valjda... če ti je bliz... a pa mate jasli tut? Naša bo zdej jeseni verjetno sošolka z Jakobom?

Mi smo mel roditeljski u tork in smo bli kr u igralnci, na ta malih stolčkih. A si predstavljaš mojga Bena kako se je zbasou na un stolček :)-:)-:)-

(odgovor članu miha_b)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Kdaj malčka vpisati v vrtec
23.6.2005 9:07:37   
Anonimen
Ne, jasli pri nas ni. Vzamejo ga, ko zna sam hodit in grist. Vem pa, da so res tolk prijazni in prizadevni, da če vidjo, da maš res težavo in nimaš kam z otrokom, da ga vzamejo tud če ni še čist samostojen.

Naša bo med najmlajšimi v tej skupini (1,5 - 3 leta) in me zato mejčken stiska pr src, ampak se tolažim, da bo hitro zrasla in se bo ujela s sošolci.

Mi smo mel tud zanč roditeljskega in smo sedel na unih stolčkih :) Mojga stolčka se skor ni videl izpod mene :)-

(odgovor članu miha_b)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   Kdaj malčka vpisati v vrtec
23.6.2005 9:47:32   
viv_
Naša bo pa zdej tavelka - vsi iz njene skupine grejo v tretjo jaslično, ona pa še dva fantka pa v drugo - ker so tok mlajši. Po eni strani mi je kar mal hudo, ker bojo vsi prjatlčki šli naprej, ampak se vidijo še zjutrej, pa na igrišču...

lp :)

(odgovor članu miha_b)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?