|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   od kdaj pravljica za lahko noč
15.11.2009 21:23:29   
suzanica
Kdaj ste začele brati pravljice pred spanjem? Lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: od kdaj pravljica za lahko noč
15.11.2009 21:38:52   
ursi
Pri večjem okoli drugega leta, ampak bolj take kratke in sva skupaj pregledala slikice in "pokomentirala". Tamalemu pa od vedno, saj ju skupaj damo spat in ga je pač ta "obred" spremljal od zmeraj. user posted image

(odgovor članu suzanica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: od kdaj pravljica za lahko noč
15.11.2009 21:40:38   
rubica
mi beremo pravljice že 3 mesece pa je sedaj stara dobrih 9 mesecev, smo se tko lepo navadliuser posted image

(odgovor članu ursi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: od kdaj pravljica za lahko noč
15.11.2009 21:44:13   
ledenka
nekje od 2. meseca, ko sem začela uvajat večerno rutino user posted image pravljice so pa čisto kratke

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu rubica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: od kdaj pravljica za lahko noč
15.11.2009 21:52:05   
kaya2007
mi smo jo zdaj uvedli (pri dveh letih in pol), ker je sama hotela..prej ji ni bilo zanimivo.

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: od kdaj pravljica za lahko noč
15.11.2009 21:59:52   
katjandraž
Mi smo eni najbolj poznih, zdaj, ko ima mala 3 leta in pol veliki pa 7. Sin namreč ni ljubitelj pravljic in ker sta do zdaj spala v isti sobi, jih pač nismo brali. Ko je bil pa sine še dojenček, smo sicer poskusili, vendar takrat je pa nastal drug problem, in sicer, da se je čisto razživel, namesto da bi se umiril.
Skratka, mala sedaj komaj čaka večerno zgodbico, sine pa pred spanje požira razne znanstvene knjige; ko pa mami zateži, pade tudi kakšna pravljica, ker za bralno značko pač težko poveš enciklopedijouser posted image .

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: od kdaj pravljica za lahko noč
16.11.2009 10:58:56   
Adelina
Pa imate to prov tiste knjige s 365 pravljicami ali imate različne knjige in zbirate kratke? Mi imamo eno tako celoletno knjigo, sam jo zdej beremo že drugo leto in bi zdej rabili še kakšno.

(odgovor članu katjandraž)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: od kdaj pravljica za lahko noč
16.11.2009 11:07:12   
ZARA
Uf, kaj pa vem. Pomoje so bile aktualne nekje pri 2 letih in trajaa in trajaaaaaaaaaaaaa...

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Adelina)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: od kdaj pravljica za lahko noč
16.11.2009 14:28:29   
mate0ja
pa vem. Pomoje so bile aktualne nekje pri 2 letih in trajaa in trajaaaaaaaaaaaaa...


Naša je stara 17 mesecev in jo pravljice pripovedujem, ker bi sicer ona listala pa slikice gledala, to pa ni umirjanje pred spanjem. Tako da jest zvečer za domačo nalogo berem pravljice naslednji večer pa pripovedujem. Pa še mal prirediš lahko zraven pa skrajšaš, al pa podaljšaš, če je interes.


_____________________________

Če bi rad bil srečen, BODI!!

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: od kdaj pravljica za lahko noč
16.11.2009 15:18:26   
tins
Pri približno 6-ih mesecih sem ji že kar čitala- krajše seveda in različne, iz knjižnjice user posted image .

(odgovor članu mate0ja)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...
BLOG: Pitje vode in lulanje med poukom
Te med odmorom ne tišči lulat in te je pritisnilo sredi pouka? Boš moral počakati do naslednjega odmora. V mojem svetu j...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?