|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   stop inekcija-test nosečnosti-mnenje
15.11.2009 12:39:13   
kalaxy
Živjo punce,

10 dni nazaj sem dobila stop inekcijo (samo 1 flaško). Danes sem iz firbca naredila 2 testa.
First sign mi je pokazal rahlo črtico, baby check pa zelo dobro vidno.

A je možno, da imam še hormon v telesu  od stop inekcije čeprav je bla doza majhna?

Zdej pa res ne vem kaj naj si mislim.

Hvala za vaše mnenje.

LP

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: stop inekcija-test nosečnosti-mnenje
15.11.2009 13:27:21   
zarja1
Stopka lahko pokaže lažen rezultat še po 14 dneh. Meni je, žal. Ponovi test čez 4 dni oz. kr pojdi na odvzem krvi pa boš vedela za ziher. Navijam za user posted image user posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu kalaxy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: stop inekcija-test nosečnosti-mnenje
15.11.2009 15:21:23   
matejka78

Pri meni so bili žal tudi vsi testi lažni. Ko sem pa naredila tes na dan ki mi ga je rekel dr. pa je bil test vredu in sicer žal le z eno črtico. Mi je rekel, da je izračunal kdaj gre lažni hormon iz telesa in zato določil datum kdaj naj naredim test. Poznam pa tudi primere, ko so naredile tes prej in je pokazal pravilno. Ti držim pesti, da je tvoj pravilen.

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: stop inekcija-test nosečnosti-mnenje
15.11.2009 16:40:13   
kalaxy
Jaz tudi srčno upam, da je tokrat uspelo. Glede na to, da sem dobila majhno dozo upam, da je to končno ta pravauser posted image .

(odgovor članu kalaxy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: stop inekcija-test nosečnosti-mnenje
15.11.2009 18:42:43   
Špelka
Živjo!

Nočem ti vlivati lažnega upanja, samo povem svoj primer: v prvem postopku leta 2006sem poleg stop injekcije 2 dni pred punkcijo (5000 enot) dobila še 2500 enot na dan punkcije in 2500 enot na dan transferja (5. dan po punkciji). Test je bil od petega dne po transferju negativen (Baby check mini).

Drgač pa uradno velja (vem, k sem pred kratkim prebrskala cel internet zarad podobnega primera): 5000 enot gre iz telesa po 10 dneh, 10.000 enot pa  v 14 dneh. Ti si po mojem dobila 5000 enot. JAz ti svetujem da jutri al pa pojutrišnjem ob istem času narediš Baby check mini. Če bo črtica močnjša je to to.

LP, Srečno

_____________________________

Kaja: 18.11.2007
Neca: 1.7.2010

(odgovor članu kalaxy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?