|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   obisk trgovin ipd,..
24.11.2009 13:48:38   
kralj matjaž
Sem zagovornik neobiskovanja trgovin z majhnimi otroki, kaj šele z dojenčki. Vendar včasih pa nanese, da moram z malčkom v trgovino po npr kruh,.. Zdaj ko je vsa ta panika me zanima, če ste opustile to navado ali še kar naprej veselo šprancirate po trgovinah?
Lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: obisk trgovin ipd,..
24.11.2009 13:52:55   
krfjolca
Moram priznat, da res malo bolj pazim, kot prej. Sicer že prej nismo hodili z otrokom na nedeljske izlete v šoping centre, se pa nismo obremenjevali, če je bilo treba it. Zdaj pa grem najraje sama in za mulce poiščem varstvo. Zdaj večkrat kupujem v lokalni trgovini, po malo. Pa meso pri mesarju in sadje/zelenjavo pri lokalnem zelenjavarju. Prej sem vse kupovala v centrih.

_____________________________

Anžetko Bosopetko in Sarica Košarica :D



(odgovor članu kralj matjaž)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: obisk trgovin ipd,..
24.11.2009 13:53:19   
Katy78
Jaz grem s tamalim dopoldne, ko ni gužve, popoldne in med vikendi pa ne, nočem tvegat v vsej tisti množici ljudi. Sem pa bila sama v soboto dopoldne v Qulandiji v Kranju, kjer je Interšpar in se cel kup trgovin, pa sem bila kar presenečena, kako se mamice ponosno špancirajo z novorojenčki. Pa da bi jih imele vsaj v vozu, one pa jih nosijo v naročju mimo vseh tistih kihajočih in smrkajočih ljudi. user posted image

(odgovor članu kralj matjaž)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: obisk trgovin ipd,..
24.11.2009 13:55:46   
Anonimen
če se le da, to opravimo brez malčice.
gremo z njo raje v naravo na sprehod.
če pa že gre, gledamo, da jo ne dajemo
v nakupovalni voziček, ker je tam leglo bacilov.
prav tako se skušamo izogniti npr. gužvi pri sadjo ipd.
tako da mjčkn počakamo da se folk razide.
prav tako se ne zadržujemo dlje časa tam.
sem pa zgrožena nad mamicami, ki v tem času brez skrbi vlačijo
komaj rojene dojenčke po trgovinah...
groza user posted image

(odgovor članu kralj matjaž)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: obisk trgovin ipd,..
24.11.2009 13:57:48   
nara123
Tudi jaz sem zagovornik,da z otrokom nehodim po trgovinah v času viroz in podobnih stvari,tako da jaz je nevozim v trgovine HB imam možnost to opraviti sama če pa nebi bilo druge bi jo pa verjetno bila primorana vzeti sabo.Drugače pa lahko tudi jaz prinesem domov viruse in bacile se tudi tega zavedam ampak kot sem rekla je nevozim in je nebom vozila v nakupovalna središča!

Lp

(odgovor članu kralj matjaž)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: obisk trgovin ipd,..
24.11.2009 14:17:34   
janapan
Naša je v Mercator centru ko sem šla z njo v trfgovino po špežo dobila rota virus....pa sem jo dala samo v voziček.....tako da od takrat s tamalo ne hodim po šoping centrih...

(odgovor članu nara123)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: obisk trgovin ipd,..
24.11.2009 14:18:40   
barni
Jaz sem ze od nekdaj pazila pri soping centrih in nisem hodila z otrokom po stacunah.

Zdaj pa se striktno drzim tega, da ne grem z njim po nakupih. Nikakrsnih. Grem sama ali gre parntner, ce pa ne more eden ali drugi, pa pac ne gremo.
Zaenkrat nam znese tako, prav tako se ni bilo primera, ko bi nekaj nujno rabila, da ne bi zmogli brez tega. Pa je tudi ze kdaj kruha zmanjkalo, pa ga pac en dan nismo imeli. Ne morem se spomnit, da bi kdaj kaj tako nujnega rabila, da bi mogla tisti trenutek v stacuno.


(odgovor članu nara123)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: obisk trgovin ipd,..
24.11.2009 14:48:52   
mate0ja
Naša je verjetno ravno v trgovini dobila norice. Kako in kdaj tud men ni jasno. Bla je stara 8 mesecev in sm bla ves čas z njo, tako da sem vedela s kom je bla v stiku in mal povprašala naokrog če je kdo imel norice. Sm pediatrinjo vprašala kje lahko bi jih dobila pa mi je prvo postregla z odgovorim, da verjetno v kakšeni trgovini, če sicer nismo imeli stika s kušnimi. Ljudje so tako brezbrižni da hodijo med ljudi tudi bolni in kar je še huje bolne otročiče vlačijo naokrog. Ogabno. 

_____________________________

Če bi rad bil srečen, BODI!!

(odgovor članu barni)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: obisk trgovin ipd,..
24.11.2009 15:11:04   
Naja31
Velika razlika je ali skočiš po kruh in mleko v nek lokalni mercator, ali pa pelješ otroka v cutypark da tam preživite cel popoldan?
To drugo nisem nikoli počela, oz. zelo redko, sploh pa nikoli ne v zimskem času, ko mrgoli virusov in bakterij, ne glede na novo gripo.
.

(odgovor članu mate0ja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: obisk trgovin ipd,..
24.11.2009 15:12:24   
Naja31
IZVIRNO SPOROČILO: mate0ja

Naša je verjetno ravno v trgovini dobila norice. Kako in kdaj tud men ni jasno. Bla je stara 8 mesecev in sm bla ves čas z njo, tako da sem vedela s kom je bla v stiku in mal povprašala naokrog če je kdo imel norice. Sm pediatrinjo vprašala kje lahko bi jih dobila pa mi je prvo postregla z odgovorim, da verjetno v kakšeni trgovini, če sicer nismo imeli stika s kušnimi. Ljudje so tako brezbrižni da hodijo med ljudi tudi bolni in kar je še huje bolne otročiče vlačijo naokrog. Ogabno. 


Pri noricah je tako, da si kužen 2 dni preden izbruhnejo prve pikice, in sploh ne veš da boš zbolel.

(odgovor članu mate0ja)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: obisk trgovin ipd,..
24.11.2009 20:41:53   
krtek 1
Tudi sama sem v soboto ravno zaradi tega pustila otroka doma,ampak mislim da jima lahko viruse prinesem tudi jaz in mož iz službe,trgovine,banke,pošte...Tako,da ne vem če so zaradi tega kaj na boljšem,sem se pa jaz dobro počutila,ker so bili doma.

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: obisk trgovin ipd,..
24.11.2009 21:39:54   
TiaSara
Jaz sicer raje vidim, če ju lahko pustim doma, ampak če nimam varstva, ju pa vzamem s sabo. Zaenkrat smo še vsi preživeli. Bolezni pa tako največ prineseta iz vrtca. 

(odgovor članu krtek 1)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   [Brisano sporočilo]
24.11.2009 21:43:56   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu TiaSara)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: obisk trgovin ipd,..
24.11.2009 21:49:28   
rija
Jaz pa sem malega od rojstva vlačila vsepovsod zraven. Direkt iz porodnišnice smo šli v big bang po pečko. Pa ni nikoli nič fasal.

In potem pride v vrtec, kaj boste pa takrat? jim dale skafander čez glavo? Ker tam pa se začne zabava....

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu kralj matjaž)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: obisk trgovin ipd,..
24.11.2009 21:53:14   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: rija

Jaz pa sem malega od rojstva vlačila vsepovsod zraven. Direkt iz porodnišnice smo šli v big bang po pečko. Pa ni nikoli nič fasal.

In potem pride v vrtec, kaj boste pa takrat? jim dale skafander čez glavo? Ker tam pa se začne zabava....


user posted image  no, pri nas ni fasal ne v trgovini, ne v vrtcu ničesar pretresljivega user posted image  pa ga vlačim vsepovsod kot mačka mlade user posted image

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: obisk trgovin ipd,..
24.11.2009 21:54:14   
alička
...

< Sporočilo je popravil alička -- 24.11.2009 22:01:29 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: obisk trgovin ipd,..
24.11.2009 23:57:31   
Najaa
Ma rajši grem sama, ker lahk v miru nabavim. user posted image
Mogoče malo pazim ja, predvsem s tamalo ne hodim rada po TC. Sam ne štekam, sej če grem jaz lahko ravno tako prinesem domov viruse. user posted image

(odgovor članu alička)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: obisk trgovin ipd,..
25.11.2009 8:59:48   
viv_
IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

IZVIRNO SPOROČILO: rija

Jaz pa sem malega od rojstva vlačila vsepovsod zraven. Direkt iz porodnišnice smo šli v big bang po pečko. Pa ni nikoli nič fasal.

In potem pride v vrtec, kaj boste pa takrat? jim dale skafander čez glavo? Ker tam pa se začne zabava....


user posted image  no, pri nas ni fasal ne v trgovini, ne v vrtcu ničesar pretresljivega user posted image  pa ga vlačim vsepovsod kot mačka mlade user posted image


Pri nas isto... no  v Big Bang nismo šli direkt iz porodnišnice user posted image

Pa tudi ta velika je že 2 leti vsak teden 2x na bazenu, leti i zimi, pa ni nič hujšega skasirala.

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: obisk trgovin ipd,..
25.11.2009 9:06:05   
spela**
Tudi sama nisem zagovornica nedeljskih izletov v velike trgovske centre.....ampak z našim fantom ki je star 11 tednov pa grem vedno vseposod in to že od začetka.Druge moznosti niti nimam ker sva cele dneve sama,poleg tega pa nam bolezen glih tak lahko domov prinese kdorkoli,navsezadnje tudi jaz ce bi hodila sama po trgovinah!

_____________________________

Bor
8.09.2009; 49,5cm , 2820g
8.10.2009; 53cm , 3515g
5.11.2009; 55,5cm , 4375g
10.12.2009; 59cm , 5130g
14.1.2010; 64cm , 5900g
4.3.2010; 67cm , 6.740g
23.9.2010 77cm , 9200g

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: obisk trgovin ipd,..
25.11.2009 9:45:56   
kasso
Domači kruh je najboljši.user posted image , pa ti ni treba v trgovino, če ti zmanjka user posted image

(odgovor članu spela**)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: obisk trgovin ipd,..
25.11.2009 9:52:18   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: kasso
Domači kruh je najboljši.user posted image , pa ti ni treba v trgovino, če ti zmanjka user posted image

Podpišem user posted image Ravno zdajle sem ugotovila, da že 2 tedna nisem bila v trgovini - po "fasngo" sem 3x poslala moža, ko je šel iz službe.

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: obisk trgovin ipd,..
25.11.2009 13:59:06   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: kralj matjaž

Sem zagovornik neobiskovanja trgovin z majhnimi otroki, kaj šele z dojenčki. Vendar včasih pa nanese, da moram z malčkom v trgovino po npr kruh,.. Zdaj ko je vsa ta panika me zanima, če ste opustile to navado ali še kar naprej veselo šprancirate po trgovinah?
Lp


Še vedno se veselo španciramo....po trgovinah.....po igriščih....obiskujemo prijatelje......gremo na lutke.....skratka povsod.....

(odgovor članu kralj matjaž)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: obisk trgovin ipd,..
25.11.2009 15:37:27   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: viv RR

IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

IZVIRNO SPOROČILO: rija

Jaz pa sem malega od rojstva vlačila vsepovsod zraven. Direkt iz porodnišnice smo šli v big bang po pečko. Pa ni nikoli nič fasal.

In potem pride v vrtec, kaj boste pa takrat? jim dale skafander čez glavo? Ker tam pa se začne zabava....


user posted image  no, pri nas ni fasal ne v trgovini, ne v vrtcu ničesar pretresljivega user posted image  pa ga vlačim vsepovsod kot mačka mlade user posted image


Pri nas isto... no  v Big Bang nismo šli direkt iz porodnišnice user posted image

Pa tudi ta velika je že 2 leti vsak teden 2x na bazenu, leti i zimi, pa ni nič hujšega skasirala.


seveda je treba še poudarit, da občasna angina, gripa ipd. zame ni nič hujšega. tudi norice in škrlatinka ne. user posted image  dobiš, preboliš, greš dalje. do naslednjič. user posted image

(odgovor članu viv_)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: obisk trgovin ipd,..
25.11.2009 15:40:43   
Anonimen
... in potem med vrsticami pozabite povedat
da ste zaradi tega večkrat na bolniški kot bi bilo sicer potrebno.....
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
HECAM

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: obisk trgovin ipd,..
25.11.2009 15:50:55   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tedy

... in potem med vrsticami pozabite povedat
da ste zaradi tega večkrat na bolniški kot bi bilo sicer potrebno.....
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
HECAM

user posted image  no, no, šta se mora, mora se, a kad se mora, nije teško user posted image
zaradi enega smrklja in kašeljčka ne ostajamo doma. če ima pa vročino pa itak, da smo doma. je tud tamal je čist drug takrat user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Za družine BREZPLAČNO (od 15. do 22. maja)
Na pobudo ZPMS bo kar 40 muzejev in galerij po vsej Sloveniji, v tednu družin, med 15 in 22. majem 2024 (ali pa na določ...
BLOG: Daj babici en`ga poljubčka ...
S takšnim navodilom ju pravzaprav čisto "povozim" in navajam na toleranco za zlorabo. Da bo tisti na drugi strani zado...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?