|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Izcedek
17.6.2005 9:09:06   
Anonimen
Ze vnaprej se opravicujem, ker postavljam tako bedasto vprasanje, ampak jaz nic vec ne vem, pa prosim vas punce za pomoc.:ups:

Zanima me, ali je izcedek *kar mocan* pred pricakovanjem menstruacije normalen ali je to znak necesa slabega? Izcedek ni rjave barve, pac obicajen bel/prozoren izcedek. Jaz sem namrec taka tutika, da mi cisto nic vec ni jasno.:zmeden:
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   Izcedek
17.6.2005 9:12:50   
Skorpija
jaz ga imam vsak mesec od ovulacije do m... Po mojem ni to nič narobe. Bojda se tak izcedek pojavi tudi pri nosečnosti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Izcedek
17.6.2005 9:15:38   
enaena
kolikor jaz vem, ni nič narobe ... izcedek je normalno stanje pred pričakovano M zaradi pričetka odluščitve maternične stene.
v primeru nosečnosti pa tudi možen in sicer zaradi pričetka delovanja drugačnih nosečn. hormonov...
mislim da to ni razlog za skrb ... bolj sumljivi so ponavadi rjavi ali roza izcedki ob neustreznih obdobjih v ciklusu...

pozdravček

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Izcedek
17.6.2005 9:17:27   
Anonimen
To se pravi, da lahko nakazuje prihod :hudicek: ali pa obenem tudi nosecnost. Ok.

Hvala za pomoc, punce.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   Izcedek
17.6.2005 16:01:02   
girly
če te drugače nič ne srbi in izcedek ni rumene ali zelene barve in ni penast, nisi otekla tam spodaj in nimaš nobenih izpuščajev, izcedek pa nima čudnega vonja, potem je to popolnoma normalno, sicer pa je potrebno it k g., ker gre lahko za kakšno vnetje ali kaj podobnega

srečno :rozica:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Izcedek
17.6.2005 16:19:04   
Anonimen
Ne, nimam nicesar od zgoraj nastetega. Na sreco ne. :)

Zanimalo me je le, ce izcedek lahko npr. kaj napoveduje. Hvala vsem se enkrat za pojasnila.:miska:

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   Izcedek
19.6.2005 17:22:26   
Anonimen
Tudi pri meni je ta mesec :hudicek: zgodnja. Dobila sem jo namrec ze danes.
Pogumno v nove boje za :duda: !!! :miska::miska::miska:

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Živila, ki lahko povzročijo splav
Čeprav velja, da nosečnost ni bolezen in da lahko ženska počne skoraj vse, je dobro vedeti, kaj so pokazali rezultati ra...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?