|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   darilo za 1,5letnika, ter 2-letnika
29.11.2009 18:16:18   
suzanica
Živjo, prosim za predloge za pametne igrače za 1,5 ter 2 letnika. Bliža se čas obdarovanj , pa čelim kupiti nekaj 'pametnega,. LP
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: darilo za 1,5letnika, ter 2-letnika
29.11.2009 18:44:23   
kaya2007
potem kupi kakšno knjigo user posted image

drugače pa čisto odvisno, lahko kupiš kakšno tablo za risanje, kakšno sestavljanko, tudi kocke niso ravno neumne user posted image
jaz pri nas pogrešam predvsem kakšne elektronske igrače, ki poleg igre tudi učijo, vendar jih v slovenščino žal ne prevedejo.

(odgovor članu suzanica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: darilo za 1,5letnika, ter 2-letnika
29.11.2009 22:40:20   
sončnica13
Al pa kaj takega ko mora like v pravo luknjo da. Mi imamo eno hiško in se je velik preigral z njo

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: darilo za 1,5letnika, ter 2-letnika
30.11.2009 7:33:00   
bina30
IZVIRNO SPOROČILO: kaya2007

potem kupi kakšno knjigo user posted image

drugače pa čisto odvisno, lahko kupiš kakšno tablo za risanje, kakšno sestavljanko, tudi kocke niso ravno neumne user posted image
jaz pri nas pogrešam predvsem kakšne elektronske igrače, ki poleg igre tudi učijo, vendar jih v slovenščino žal ne prevedejo.


To, da se podari knjigo, se tudi meni zdi najbolj pametna ideja!!!! knjige so večne, poučne, družijo nas (jaz vsak večer z obema v naročju čitam knjigice in se nihče sploh ne zmeni za tv ali kaj podobnega)....user posted image user posted image

Da pa igrače učijo, pa se mi zdi tako mimo, da je joj. TI učiš svojega otroka in ne igrača!user posted image

No, tudi jaz imam 2 letnika in je sedaj za RD dobil poganjalec bobby-car, tablo za risanje, poganjalec kolo (like a bike) in Lego Duplo kocke. Razen kolesa, za katerega še je premajhen, so vse super igrače, s katerimi se rad igra. No, pa seveda knjigice z bagerji in gasilci.user posted image user posted image

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: darilo za 1,5letnika, ter 2-letnika
30.11.2009 9:00:17   
mate0ja
Tabla za risanje je super, za punčke zadetek v polno pripomočki za kuhanje. Povem iz lastnih izkušenj, naša je tud zelo vesela knjigice ali sestavljanke. 

_____________________________

Če bi rad bil srečen, BODI!!

(odgovor članu bina30)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: darilo za 1,5letnika, ter 2-letnika
30.11.2009 9:42:23   
ksenija12
Spet toplo priporočam tole...(beri podpis)

_____________________________

http://www.popolna-kmetica.blogspot.com/


(odgovor članu mate0ja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: darilo za 1,5letnika, ter 2-letnika
30.11.2009 10:37:54   
mate0ja
Ksenja na pri meni si bla pa zablokirana. S čim si se mi pa tolk zamerla user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Če bi rad bil srečen, BODI!!

(odgovor članu ksenija12)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: darilo za 1,5letnika, ter 2-letnika
2.12.2009 13:12:39   
livia
Ta velike bucke
Tabla za risenje (riši-briši)
Knjige
Puzli oz tiste lesene table za vtikat like notri
Lego kocke
Kuhinja in pripomočki
Prstne barve
Štampiljke
Kak inštrument, kot npr. mini klavirček, flauta, orglice
Baby born oz podobni dojenčki
Razne igrače za razporejanje barv, likov,....

to se moje ideje

(odgovor članu mate0ja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Spet kričim, ker me nič ne ubogate
Kako biti v stiku z lastnimi avtentičnimi občutki in hkrati osebno odgovoren? In kje se pravzaprav začne tista točka odg...
9 idej za darila za vzgojiteljice
Kmalu bo konec šolskega leta, zato smo pripravili 9 idej, kaj lahko podarite vzgojiteljicam.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?