|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   KIK TEXTILEN
5.12.2009 7:17:38   
mamamajča
Hodite v Kik? Pogosto?

Jaz sem vedno hodila v Avstrijo in moram povedat, da je bistvena razlika. v robi, jasno.
Se mi zdi, da k nam pošljejo ta slabšo robo.
Kar sem malemu kupila v Avstriji (nekako se izogibam teh jako načičkanih), je bilo zelo dobro, sploh še za novorojenčka,  nikoli kakega paranja po šivih ipd., tu pa ko pridem, se mi zdi, da je vse tako švoh in niti kar visijo.


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: KIK TEXTILEN
5.12.2009 7:33:28   
**Tinkara78**
Čedalje bolj poredko.

Ko sem bila noseča ga pri nas še ni bilo. Se spomnim, da je očka šel v Baby center kupit en komplet št. 50. Bil je edini pa še ta je stal prek 5.000 tolarjev takrat. Potem pa pridem 1x, ko smo bili malo večji v Kik v Avstrijo in vidim komplete od št. 50 po en euro. Res lepi. Sicer smo takrat potem kupili par stvari od HM, vendar HM še  ni bilo v naši bližini (najbližje Graz). Tak, da za nedonošenčke je Kik super. Zdaj pa več nič ne najdem. No skoraj nič.

Smo pa oblekli punčko za igrati v celotno kolekcijo v Kiku (št. 50). user posted image

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: KIK TEXTILEN
5.12.2009 7:35:18   
noranate
Tiste trgovine so tk nametane, ko prideš not je nek čuden vonj, ne vem. Naša ta srednja sicer vztraja pri njihovih kavbojkah, kaj druzga pa tam ne kupujem.user posted image  

(odgovor članu **Tinkara78**)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: KIK TEXTILEN
5.12.2009 7:42:33   
Onasiss
Na Rudniku je tud nametan, z vozičkom ne moreš not, prodajalke so neprijazne...non stop se derejo...GOSPA, TO MORTE PA POSPRTAVIT. Nobene prijaznosti, namseha..... Da ne omenjam zunanjega videza. Se mi zdi. kot da včasih prodm na njivo kjer obirajo krompir, pa še pol riti jim ven gleda....user posted image

Za fantke nad 3 leta imajo samo kavbojke, majčke so pa v c&A lepše in cenejše.

< Sporočilo je popravil Onasiss -- 5.12.2009 7:43:32 >


_____________________________

So what....

(odgovor članu noranate)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: KIK TEXTILEN
5.12.2009 9:30:05   
janapan
Hmmm....jaz sicer ne hodim v te prodajalne ker živim predaleč, mi pa mama iz Avstrije kdaj prinese kaj... Prebrala sem post od ene, ki tja ne hodi ker so prodajalke nesramne in smrdi...jaz pa mam drugačno mnenje...mene načeloma čist nič ne briga če so mal nesramne prodajalke - njihov problem, in če je čuden vonj. Roba je kar kvalitetna in za otročička ki vse kar obleče popacka mi je važno da zapravim za majčko 2 eura in ne 10. Strinjam se da so v marsikateri dražji trgovini lahko stvari za otroke lepše....ampak resnično mi je škoda denarja za majčko ki stane 15 eur ki jo bo čez dva dni popacala. Pri nas je tako, da ima večino vsakdanjih trenirkic, majčk veliko iz te trgovine, ker mi jih prinese mama in so vsaj kar imam jaz zelo kvalitetne.....ta lepih stvari ima nekaj za posebne priložnosti amppak ponavadi je tako da ta lepe stzvari prereste že preden jih obleče ; )

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: KIK TEXTILEN
5.12.2009 9:42:58   
rija
jaz grem raje v avstrijo, ker je 3x večja izbira.

sem kupovala do malčkovega 1 leta oz. do številke 86 kar veliko cotk, po tej številki pa so grozni modeli. ampak odkar hodi v vrtec, ponovno razmišljam, da bi ne bilo noro kupit česa v kiku user posted image user posted image user posted image

sicer pa kupim ogromno frčkarij za dom in dekoracijo, ki so aktualni 2 tedna, potem pa jih podarim komu.....to je pa relativno poceni....



_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
5.12.2009 10:00:32   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: KIK TEXTILEN
5.12.2009 10:11:48   
nincrli
O ja, je razlika med kikom v avstriji in pri nas. Mi smo včasih hodli v avstrijo kupovat( to je blo doživetje, cela familija v avto, ata dal vsakemu 100€, pol pa šooping, pa kolk si dobil za 100€, pri nas bi dobo tri stvariuser posted image ) sam sedaj imamo kik na vsakem vogalu user posted image pa se ne splača več gor hodit.
Drugače pa meni tud ni všeč kak je vse nagužvano pa nametano tam. Moraš prav brskat, da kaj najdeš. Bi rabli veliko večje trgovine za tolk robe.
Se mi pa včasih posreči najt kaj lepega in poceni user posted image , sam takrat pa res brskam eno uro user posted image . Za user posted image sem tudi kaj tam kupila. Drugač pa večina spodnje perilo tam kupim, se mi zdi kar poceni.



_____________________________

Optimism always works!!!
Dedek mraz mi je prinesel najlepše darilo :D


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: KIK TEXTILEN
5.12.2009 10:12:44   
TomTaylor
jz za tamali dve kupujem veliko, ker mi jo potem ko je zaflekana ni škoda vreči proč. Kvaliteta tut pri nas ni švoh, je pa res, da izbire pri nas pa ni nevemkakšne. 

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: KIK TEXTILEN
5.12.2009 10:21:12   
muška
tak kupujem samo dekoracije, drugega ne, niti še nisem pogledala kaj imajo. Bom ob priliki iz firbca

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: KIK TEXTILEN
5.12.2009 10:22:57   
somic
ja, mislim, da je res razlika med kikom v avstriji in pri nas. no vsaj tako kot poznam jaz. če ne drugega, v avstriji zgledajo trgovine bolj "urejene" kot pa pri nas. na rudniku mislim, da je res največja katastrofa, v novem mestu sem pa kar zadovoljna. vedno je pospravljeno, trgovke pa zelo zelo prijazne.

glede stvari je pa tako, da se najde kdaj kaj, ne vedno, ampak se. za user posted image sem kupila kar nekaj stvari tam, potem kupujem sveče in ostale stvari za dekoracijo v hiši, posteljnina ni tako slaba... skratka se najde.



_____________________________

največje veselje in užitek do sedaj je moj patrik (6.1.2010). bom dočakala še kakšno tako veselje??

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: KIK TEXTILEN
5.12.2009 10:28:48   
katipi
V novomeškem kiku se mi pa ne zdi, da je vse nametano; oblačila so lepo sortirana, je pa res, da so nekatere ostale stvari malo bolj na kupu, ampak niso med seboj zmešane, tako da jaz grem večkrat tja in tudi zase kaj kupim, ne samo za otroke. Cene so pa user posted image , še zlasti, ko je znižanje. user posted image

(odgovor članu nincrli)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: KIK TEXTILEN
5.12.2009 12:00:14   
Urša
Včasih sem še kaj kupila v Avstriji, zdaj pa mi je redko kdaj sploh kaj všeč. user posted image  Za dojenčke je še luštno, za večje pa ni več izbire, veliko cunjc mi je prav kičastih, kvaliteta je pa tud bolj žalostna. Mogoče res k nam taslabše pošiljajo. Se mi zdi, da ima celo MANA boljšo kvaliteto kot KIK.

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu katipi)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: KIK TEXTILEN
5.12.2009 17:00:57   
tasa_m
V Mb. se je odprl nov Kik in očitno še vsi ne vedo za to novo lokacijo. Izbire noter res polno. Bodyi za ceno 1,99€ kar mi je super, sploh zdaj ko se plazi. Škoda mi je dat za body 5€ ali več ko pa mi ga enako utrga kot body za 2€. Sem pa sama sebi kupila trenerko in je sploh ne dam iz "riti" več. Zakon mi je. Upam, da še dolgo ne ugotovijo da je kik v centru mesta , da bo izbire res polno, stalno ko pridem tja. (optimistka jaz..)

Drugače pa imam Kik pred nosom..nekje 500m od doma, ampak je stalno vse razmetano, najdem glih 2 različna modela ali pa barvi majčk oz. hlač.

< Sporočilo je popravil tasa_m -- 5.12.2009 17:01:10 >

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: KIK TEXTILEN
5.12.2009 17:21:21   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

V Mb. se je odprl nov Kik in očitno še vsi ne vedo za to novo lokacijo. Izbire noter res polno. Bodyi za ceno 1,99€ kar mi je super, sploh zdaj ko se plazi. Škoda mi je dat za body 5€ ali več ko pa mi ga enako utrga kot body za 2€. Sem pa sama sebi kupila trenerko in je sploh ne dam iz "riti" več. Zakon mi je. Upam, da še dolgo ne ugotovijo da je kik v centru mesta , da bo izbire res polno, stalno ko pridem tja. (optimistka jaz..)

Drugače pa imam Kik pred nosom..nekje 500m od doma, ampak je stalno vse razmetano, najdem glih 2 različna modela ali pa barvi majčk oz. hlač.


o, tnx!


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: KIK TEXTILEN
5.12.2009 18:14:02   
Raho
Meni pa nekako ne potegne. Za majhne še, sedaj za večje pa...

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: KIK TEXTILEN
5.12.2009 21:59:47   
botrca
Meni pa kik sploh ni slab za otroke. Ful izbire, cenovno ugodno. Tudi kake "prčkarije" imajo zanimive in poceni. Sem videla, da imajo zadnje čase ful veliko izbiro nakita: uhane, verižice , zapestnice...sploh niso slabe pa za 1,99€, saj več niti ni vreden tak nakit-drugje pa najdeš enakega za 10€...ni šans da dam toliko.
Sem si pa danes kupila ful lepo belo torbico za 8,49€.


_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: KIK TEXTILEN
5.12.2009 22:52:26   
Anonimen
Prav cudno,ko pisete kako imate pri vas naguzvano.Jaz sem v Nemciji,pa so tu te trgovine res obup in se folk tak cuden v njih nakupuje....sem bila pa v Kranju,kjer se  mi je zdelo,proti nasem,kar lepo urejeno,le poleti vroce,da te kap.
Sicer pa vcasih kupim kaj za tamalo-kako majcko al pa body,in 1x so imeli res lepe dekice.Za tavecjo ali naju pa ni sans.Niti se mi ne da brskat.

(odgovor članu mamamajča)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: KIK TEXTILEN
6.12.2009 0:20:20   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kleopatra28

Prav cudno,ko pisete kako imate pri vas naguzvano.Jaz sem v Nemciji,pa so tu te trgovine res obup in se folk tak cuden v njih nakupuje....sem bila pa v Kranju,kjer se  mi je zdelo,proti nasem,kar lepo urejeno,le poleti vroce,da te kap.
Sicer pa vcasih kupim kaj za tamalo-kako majcko al pa body,in 1x so imeli res lepe dekice.Za tavecjo ali naju pa ni sans.Niti se mi ne da brskat.


Pri nas v Postojni je tud vse lepo pošlihtano, nič nametano.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: KIK TEXTILEN
6.12.2009 14:12:48   
cinci
to da je nametano.....je odvisno samo od strank....ne pa od prodajlk.....mal za zamislit, ne?

_____________________________

Zvezdica Neja 3.11.04
Sonček Andraž 19.12.05

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: KIK TEXTILEN
6.12.2009 15:44:41   
liliana
Jaz nisem opazila razlike med kvaliteto robe v Avstriji in pri nas....hodim pa v oba Kika, pri nas in v Avstriji.....sicer pa, če si kupim majco za poleti za na morje......ki stane 2 EUR, ne pričakujem od nje, da jo bom nosila vsaj pet sezon konstantno......za otroka pa večkrat kaj kupim, kot tudi tiste dekorativne poceni stvari, ki jih itak kako sezono "rabim"......

< Sporočilo je popravil liliana -- 6.12.2009 15:45:15 >

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: KIK TEXTILEN
6.12.2009 16:59:35   
rija
saj kvaliteta je ista v A ali pri nas. edino v bad radkersburgu je precej večja izbira.

štala pa še 3x večja kot v MSuser posted image   no, če primerjam, je MS fajn pospravljenauser posted image

< Sporočilo je popravil rija -- 6.12.2009 17:00:31 >


_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 22
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?