|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Lačen ali ne
22.6.2005 19:46:52   
Anonimen
Men pa ni jasno...saj enoletnik pove kdaj je lačen kdaj ne?! Al imam prav ali ja?

Včasih se mi zdi, da je lačen in mu pripravim in ne je...včasih pa je..ma jaz več nič ne vem.

Pokaže če je lačen ali ne?

:zmeden2::zmeden2::zmeden2:
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   Lačen ali ne
22.6.2005 19:51:32   
ZARA
Ja pokaže,kako ne??
Čeprav imajo svoje muhe...Zara včasih prav a-ma,a-ma...pa ji dam...čez 5 žlic se pa dela, kot da me ne pozna in noče več...maš prov! Pol pa vedi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Lačen ali ne
22.6.2005 19:54:55   
baguSka
Jah kaj čš. Predn je skuhan pa prpraulen jih verjetn že mine :zmeden: Sicer pa tud ns včas a ni tko :zmeden: Al bi pa kej druzga ne tist k jim 'damo' :zmeden:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Lačen ali ne
22.6.2005 19:55:12   
mehurčica
Uh, David se včasih že kr joče "od lakote", ko pa že sedi v stolčku in mu hočem dat v usta, se pa začne stran obračat.:zmeden: Pol mu pa morem pomočit prst not in mu dat tako za probat, da vidi, da je ok. :hudicek: mali ima že kr neke finte. Bi pa jedel "kosilo" za zajtrk, kosilo in večerjo. Če veš kaj mislim?-->krompir, meso, zelenjavo...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Lačen ali ne
22.6.2005 22:33:58   
Gina
Meni se pa zdi, da naš štrajka zadnje dni zato, ker je vroče. 5 žlic, pa konec. Danes je pojedel čez cel dan toliko, kot drugače samo za zajtrk.:zmeden2:

Aja, sicer je pa tako, da ko je lačen, siten rata. Pa kar vleči začne kakšne piškote iz omare, ali žlice ali kaj takega....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Lačen ali ne
23.6.2005 11:47:52   
Anonimen
moja nč ne pove.

lp, lara

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   Lačen ali ne
23.6.2005 13:00:35   
puncica
tud pri nas je tako, nikol ne vem al je lačna al ne, včasih se kr brez veze dere amamamam, zdej ne vem al je to mama al ama, :zmeden2: pol ji pa nardim za jest, pa poje dve žličke pa že leti.:(( No sej pogosto pa poje tist kar ji dam, ponavad se prej že dere ko zmešana če še kej pogrevam v tisti omari (beri:mikrovalovka :)- ) ji kr ni jasn zakaj zdej devam njejo skutko v omaro.
Ja no sej bodo kmal znal povedat pa si še sami vzet

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Lačen ali ne
23.6.2005 21:17:57   
HuAnita
:zmeden2: :zmeden2: :zmeden2: Tudi mene to zanima.
Ker že nekaj dni, razne zelenjave za kosilo, jemo samo zrak pa zizlamo:(.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?