|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Črne nitke v blatu
23.12.2009 19:56:42   
lučka 25
Bom kar tu vprašala. Mamo potrjeno alergijo na KM in jajca. Zdaj veselo uvajamo GH in mala je pravi jedec. Žal pa se je pokazalo, da je alergična tudi na korenje, saj je dopila polno pikic iz katerih je takoj prešlo na začetek in AD temenca.
Ko pa smo jedli banano pa so se v blatu pojavile črne ji8tke. A je to kaj panika, al je to normalno?

Hvala za odgovore.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Črne nitke v blatu
23.12.2009 19:57:19   
sonček33
to je od banane

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Črne nitke v blatu
23.12.2009 21:36:52   
lučka 25
IZVIRNO SPOROČILO: sonček33

to je od banane


Se pravi ni panike user posted image

Ma sej včasih kar preveč komplicviram, al pa ne. Ma se je izkazal, da je tud na hruško alergična, kr je že cel dan pikasta, zvečer pa že spet lička vsa rdeča,...ma nimam kaj.

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Črne nitke v blatu
23.12.2009 21:38:18   
sonček33
lučka..ja hruška je med bolj alergenimi stvarmi..tudi jaz jo sumim, da povzroča nekaj pikic Lovru ...
žal mi je za Nežko

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Črne nitke v blatu
23.12.2009 22:01:28   
lučka 25
Ma ja, nimaš kaj. Ampak kot sem že rekla, bo Neža vse prerasla, ker se je mama tako odločila. user posted image  Upam, da se mi bo želja uresničila, ker si to tako zelo močno želim.

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Je za otroka res najboljši najvišji zaščit...
Je za otroka zares najboljša zaščitna krema za sončenje z najvišjim zaščitnim faktorjem? V članku preveri, kako izbrati ...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?