|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   obiski,domači,prehlad ,viroze
15.12.2009 9:16:00   
neanja duo
Oj!

Doma imamo novorojenčka,pa me zanima vaše mnenje.Mogoče preveč paničarim,ampak vseeno.Ali bi pustili starejše otroke k babici in dedku,ki sta prehlajena,kašljata,kihata,...ali raje ne?Smo v isti hiši.Problem je,ker se otroka zelo rada stiskata k novorojenčku.
hvala lepa za mnenja

nd
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: obiski,domači,prehlad ,viroze
15.12.2009 9:21:48   
Isabellabina
Ma nič ne paničariš...tako sem tudi jaz vsem povedala sem imela 2 zimska dojenčka....
Načeloma NE,če pa že se zgodi ,naj nebi hodila potem blizu dojenčka...saj se lahko lepo razloži,da dojenček lahko zboli.Drugače pa tudi drugim sorodnikom lepo povej ,da obisk dojenčka samo v primeru ,da so čisto zdravi....zamera gor ali dol...dojenček je le zdaj v najbolj občutljivi fazi...

< Sporočilo je popravil big mamma -- 15.12.2009 9:22:40 >

(odgovor članu neanja duo)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: obiski,domači,prehlad ,viroze
15.12.2009 9:57:44   
neanja duo
Ma jaz se sekiram,da ne bi bilo potem kake zamere,češ ,nič jih ne pustiš dol....
Mi je pa res zdajle najbolj pomembno,da je novorojenček zdrav.

(odgovor članu Isabellabina)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: obiski,domači,prehlad ,viroze
15.12.2009 11:27:52   
kristinaj
jaz bi ju pustila ampak bi razložila, da naj se ne stiskajo in mečkajo, ker nočeš da se prehladita in to preneseta na novorjonečka in ko prideta domov tudi otrokoma ne bi  pustila da se stiskajo k novorojenčku...

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu neanja duo)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: obiski,domači,prehlad ,viroze
15.12.2009 12:04:41   
Hope2
Sem se enako bala zamer, pa sem bila presenečena, da so nas razumeli. Na obisk so prišli le ožji družinski člani (babice, dedki in ter sestra in brat). Za prijatelje pa slikce po mailu, čez kak slab mesec pa lahko že obisk. Bala sem se tudi kako bo z rokami, pa so si presenetljivo vsi šli umit roke, preden so se dotikali otročka. Bolanih nismo sprejemali, tu pa ni trte mrte, če je bolan, mu je mesto doma.

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: obiski,domači,prehlad ,viroze
15.12.2009 13:33:22   
Urska09

IZVIRNO SPOROČILO: neanja duo

Ma jaz se sekiram,da ne bi bilo potem kake zamere,češ ,nič jih ne pustiš dol....
Mi je pa res zdajle najbolj pomembno,da je novorojenček zdrav.


Nimajo ti kej zamerit!!! Bodo pa že morali razumeti. Lepo jim razloži, da je novorojenček zelo občutljiv, da še nima izgrajenega lastnega imunskega sistema in takoj faše vse viruse, bakterije,... Kajti otrokom boš težko dopovedala, naj se ne stiskajo k dediju in babi. Vsaj pri mojem je tako.

(odgovor članu neanja duo)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
15.12.2009 14:37:13   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Urska09)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: obiski,domači,prehlad ,viroze
15.12.2009 16:42:40   
Katy78
Ne, ne paničariš. Jaz sem bila ista, sploh še zato, ker je bil rojen mesec in pol prezgodaj, vendar tudi če bil bil rojen ob roku, bi ravnala enako. Takrat je bil pač čas viroz, prehladov ipd. in že v P mi je pediatrinja rekla, da je treba z obiski po pameti. Jaz nisem dovolila, da bi kdo prišel k nam, razen obe babici in dedka, pa še oni so bili k sreči razumni, da so se nas izogibali, ko je bil kdo smrkav. Edino bratova žena je nekaj vihala nos, češ da ga zavijamo v vato ipd. ampak me je prav malo brigalo, kaj si ona misli in tudi če bi mi zamerila, mi prav dol visi. Je pa tako, da ker mož dela v šoli, sem bila 100% da bo on prinesel kaj domov in da bo mali zbolel. No, pa je bil mož res smrkav in kašljal je, jaz sem zgleda pokasirala od njega - kašljanje, smrkanje, en dan vročine, mali pa je k sreči ostal celo zimo zdrav. user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: obiski,domači,prehlad ,viroze
15.12.2009 16:48:59   
mika
Ne, nič ne paničariš
jaz kao nisem paničarila, pa sva z 9 tednov staro dojenčico(rojeno decembra) pristali na pediatriji zaradi bronhitisa.

Vse se da na lep način povedat, če pa ne bodo razumeli, pa njihova stvar.


(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: obiski,domači,prehlad ,viroze
15.12.2009 18:36:51   
PetraSkok
ne, nič ne paničariš, jaz sem prepovedala obiske bolnim, prehlajenin, pa sem zato bila najslabša. Se ne obremenjujem s tem, važno je, da moja punčka ni zbolela. Glej svoje otroke, ti so najpomembnejši!

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: obiski,domači,prehlad ,viroze
15.12.2009 18:45:29   
TuBoLina_86
ne, ne paničariš!!

jaz sem rodila septembra.... in sem vnaprej rekla sorodnikom in prijateljem, da če lahko malo počakajo z obiski.... ko smo bili stari 2 meseca, smo sprejemali obiske, pa še ti so si lepo razkužili roke, malega sem prinesla pokazat, pa takoj nazaj v sobo, je hvalabogu celi čas spal, in so tudi oni rekli da naj ga samo nazaj nesem....

pa tudi sedaj, v času grip viroz.... če kdo vpraša za obisk, mu takoj rečem, samo če ste zdravi... pa razumejo....

če so pravi ljudje, z kančkom razuma, ti ne bodo zamerili če otrok nekaj dni neboš spustila k njim.... so pač bolani, ti imaš še enega majhnega, in ti je zdravje otrok na prvem mestu... kakor vsem mamicam...

pa uživajte!!user posted image


_____________________________

17.09.2009 ob 8:48 sem postala ponosna mamica malega sončka Tina

ob rojstvu, 17.9.2009: 3140 g, 50 cm
1 leto : 10,5 kg, 77 cm

(odgovor članu PetraSkok)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?